Swiatzwierzat.pl
Chihuahua w klinice

Newsflare

Chihuahua na szczepieniu hitem w sieci. Dzisiaj nic zabawniejszego już nie zobaczysz

4 Grudnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Wizyta u weterynarza z pewnością nie należy do ulubionych czynności psów, szczególnie, gdy w grę wchodzą zastrzyki. Nie inaczej było w przypadku chihuahuy o imieniu Mon, która panicznie boi się igieł. Pomimo protestów, psiak musiał zostać zaszczepiony. Nagranie ukazuje jego bezcenną minę w trakcie zabiegu.

Nonlada Baekaew zabrała swojego podopiecznego do kliniki weterynaryjnej w Bangkoku, ponieważ termin ważności szczepienia przeciwko wściekliźnie dobiegał końca. Mon z przerażeniem w oczach przyjął wiadomość, że konieczne będzie ponowne wykonanie zastrzyku.

Chihua-AŁA!

Kobieta przekazała swojego pupila w ręce personelu i pozwoliła, aby został zaszczepiony. W tym czasie usiadła w miejscu, z którego mogła obserwować wszystko to, co działo się w gabinecie, po czym włączyła kamerę.

Oglądając krótkie nagranie z wizyty w klinice, możemy dostrzec, że psiak bardzo się denerwuje. Chociaż asystentka weterynarza czule go obejmowała, Mon już doskonale wiedział, co się święci.

Gdy lekarka zbliżyła się w jego stronę z igłą, spełnił się jego najgorszy koszmar. Pysk zwierzaka wykrzywił się z grymasie przerażenia, a oczy omal nie wyszły mu z orbit. Mimo, iż próbował warczeć, jego mina za nic nie wydawała się groźna. Wręcz przeciwnie - doprowadziła jego właścicielkę do niekontrolowanego ataku śmiechu, przez który omal nie wypuściła telefonu z rąk.

policjant i pies

Dramat w USA. Policjant zabił psa na oczach właścicielki. Do sieci wyciekło straszne nagranie

CZYTAJ DALEJ

Całe szczęście zastrzyk trwał zaledwie kilka sekund, po których Mon z pewnością został sowicie wynagrodzony. Jeśli Twój zwierzak także nie lubi pojawiać się w klinice dla zwierząt, pamiętaj, że robisz to dla jego dobra. Nie zaniedbuj regularnych wizyty u weterynarza, bo lepiej zapobiegać niż leczyć!

Zobacz hitowe nagranie pod tym linkiem. Czy Twoim zdaniem Mon zachował pokerową miną? A może dał się ponieść emocjom? Daj nam znać w komentarzu!

Źródło: wamiz.pl

Jak dobrze znasz mieszkańców sawanny? SPRAWDŹ!

Pytanie 1 z 9

Jak długo lwy są w stanie przetrwać bez wody?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z namiTagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

ropucha

Pozostałe

Śmiertelnie niebezpieczny trend wśród turystów. Leśnicy biją na alarm

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzęta a przesądy. Czym możemy sprowadzić na siebie nieszczęście?

Czytaj więcej >
Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >