Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Chihuahua z najsłodszym pyszczkiem na świecie. Zawsze wystaje mu język
Michał Włoch
Michał Włoch 14.01.2020 15:33

Chihuahua z najsłodszym pyszczkiem na świecie. Zawsze wystaje mu język

instagram.com/yetidobby

Chihuahua z najsłodszym pyszczkiem na świecie objawił się niedawno internautom! Znakiem charakterystycznym tego zabawnego zwierzaka jest fakt, że jego język zawsze wystaje. Te zdjęcia roztopią wasze serca…

Chihuahua z najsłodszym pyszczkiem na świecie objawił się niedawno internautom! Znakiem charakterystycznym tego zabawnego zwierzaka jest fakt, że jego język zawsze wystaje. Te zdjęcia roztopią wasze serca…

Chihuahua to rasa meksykańskich psów, której zwyczajnie nie da się pomylić z żadną inną. To właśnie o tych słodkich pieskach śpiewał w swoim hicie sprzed lat słynny DJ Bobo. Ten konkretny przedstawiciel tej rasy urzeka swoim wyjątkowym wyglądem – jego psi język zawsze jest wywieszony na zewnątrz.

Chihuahua jedyny w swoim rodzaju

Dobby to wyjątkowy pies. Jego imię zaczerpnięte jest z prozy J.K. Rowling, która napisała sagę o nastoletnim czarodzieju, Harrym Potterze.

Dobby, chihuahua, który na co dzień mieszka w Hong-Kongu to po polsku… Zgredek! Sympatyczny skrzat, który bardzo kocha i szanuje Harry’ego Pottera został inspiracją dla właścicieli wyjątkowego psa. Podobieństwo wizualne jest widoczne gołym okiem.

Dobby jest bohaterem wielu zdjęć, które jego właściciele wrzucają do sieci za pomocą portalu społecznościowego Instagram. Pies cierpliwie pozuje przed obiektywem aparatu fotograficznego w najbardziej wymyślnych strojach. Uwagę zwraca przede wszystkim pyszczek psa rasy chihuahua, z którego zawsze wystaje jego język.

Dlaczego on tak wygląda?

Powodem, dla którego język Zgredka jest zawsze na wierzchu, jest kompletny brak zębów. Brak uzębienia sprawia, że jego język swobodnie zwisa mu z pyszczka.

Brak zębów jedynie dodaje uroku słodkiemu pieskowi, który na Instagramie dorobił się całej rzeszy wiernych fanów, którzy obserwują jego codzienne perypetie, w których towarzyszy mu jego najlepszy przyjaciel, Yeti – pies rasy pomeranian.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chihuahua

Dobby, piesek rasy chihuahua ma najsłodszy pyszczek na całym świecie.

chihuahua

Zgredek spędza całe dnie ze swoim przyjacielem o imieniu Yeti.

chihuahua

Piesek ze stoickim spokojem znosi przebieranki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do zespołu hospicjum dla dzieci dołączyła nowa terapeutka. Podopieczni od razu ją pokochali
  2. Szczeniak uciekł właścicielom z domu. Jak każde dziecko, szybko pożałował
  3. Suczka miała urodzić 6 młodych. Podczas porodu wszystkim opadły szczęki, prawie pobiła rekord
  4. Dwóch nastolatków wjechało w płonący busz, żeby ratować koale. Okrzyknięto ich bohaterami
  5. Podczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbie
Powiązane