chart
Źródło: youtube.com/Viktor Larkhill

Porzucony chart nigdy w życiu nie zaznał miłości. Reakcja na pierwszego buziaka jest bezcenna

12 Listopada 2020

Chart został porzucony przez myśliwego. Przestraszona suczka trafiła do kliniki, gdzie musiała dojść do siebie po ciężkich przeżyciach. Była bardzo wychodzona, bała się ludzi, a jej biodro było złamane przez poprzedniego właściciela. Czekała ją długa droga do zdrowia.

Chart o imieniu Ruby trafił pod opiekę weterynarzy w idealnym momencie. Biedna suczka była wycieńczona, niedożywiona i bała się każdego dotyku. Widać było, że nigdy nie zaznała czułości - głaskanie, pocałunki i przytulanie budziły w niej niepokój. Jednak uwieczniono pierwszego buziaka, jakiego dostała po kilku tygodniach rekonwalescencji - jej reakcja chwyta za serce.

Mała zebra straciła życie przez bezmyślność ludzi. Przestraszyła się na śmierćMała zebra straciła życie przez bezmyślność ludzi. Przestraszyła się na śmierćCzytaj dalej

Chart nigdy nie zaznał miłości

Biedna Ruby została nagrana podczas swojego pierwszego badania u weterynarza. Psina była przestraszona i chciała jak najszybciej wrócić do swojej klatki. Jednak lekarze zrobili wszystko, by chart został bezpiecznie znieczulony i przebadany. Na rentgenie widać, jak bardzo połamane jest biodro psa, które zostało uszkodzone przez myśliwego, by nie mogła za nim biec.

Wychudzona suczka została otoczona troskliwą opieką. Weterynarze robili co w ich mocy, by przybrała na wadze i doszła do siebie. Jej biodro po jakimś czasie także przestało jej dokuczać. W kilka tygodni Ruby stała się zupełnie innym psem, poza jednym aspektem - wciąż panicznie się wszystkiego bała.

Jednak znalazła opiekunów, którzy byli gotowi podjąć się resocjalizacji suczki i pokazania jej, czym jest miłość. Nagrano także ich pierwsze spotkanie w holu kliniki, gdzie dochodziła do siebie psina. Para, która przyszła adoptować Ruby, była w niej absolutnie zakochana. Widać było, że sam chart także był zainteresowany nowymi właścicielami, ale bardzo się ich bał.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
2. Tak mieszka biskup na wsi: 21 hektarów i pałac za kilka milionów. Relacja rolnika
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Pies dostał pierwszego buziaka

Wtedy kobieta, która zajmowała się Ruby w klinice, postanowiła pokazać jej, że nic jej nie grozi. Dała jej kilka soczystych buziaków w pyszczek na pożegnanie i poradziła nowym opiekunom spróbować tego samego. Potem oddaliła się, a suczka nie miała wyboru i musiała zostać z nowymi właścicielami.

Nowa pani Ruby postanowiła pokazać jej delikatnie, że jest z nią bezpieczna. Zaczęła gładzić psinę po pyszczku, powoli się do niej zbliżając. Na początku Ruby się wykręcała i nie chciała czułości, ale cierpliwa kobieta nie zrażała się tym. W końcu po kilkunastu minutach udało jej się zbliżyć po pyszczka Ruby na tyle, że mogła dać jej buziaka. Chart na chwilę zamarł, po czym pozwolił obsypać się całusami nie tylko nowej pani, ale także panu! Wideo wzrusza do łez - mamy nadzieję, że wspólne życia Ruby i jej właścicieli jest jak z bajki.

ZOBACZ WIDEO:

Zdjęcie zaniedbanego psa na polskim podwórku rozwścieczyło internautów. Wolontariusze odkryli przykrą prawdęZdjęcie zaniedbanego psa na polskim podwórku rozwścieczyło internautów. Wolontariusze odkryli przykrą prawdęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
  4. Zrozpaczona właścicielka wszędzie szukała psa. Nagle znalazł się na cudzym balkonie, porażający widok
  5. Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
  6. Anita ze "Ślub od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła internautów. Jeszcze nigdy nie pokazała podobnego zdjęcia
  7. Rydzyk handluje zdrowotnymi produktami spożywczymi. Sok z czarnej rzepy 63zł/1 litr, za 799,90 zł kupisz 1 kg przyprawy do miodu, sam miód też kosztuje krocie

źródło: youtube.com

Następny artykuł