Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Buldog nie chce słuchać właścicielki. Jego reakcja na polecenia jest rozbrajająca
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.10.2019 14:47

Buldog nie chce słuchać właścicielki. Jego reakcja na polecenia jest rozbrajająca

Buldog
screen z filmiku YouTube

Buldog skradł serca milionów ludzi. Kiedy jego właścicielka pochwaliła się filmikiem z jego udziałem, internauci nie zamierzali kryć swojego zachwytu. Zwierzak za żadne skarby światy nie chciał słuchać swojej właścicielki! Kiedy ta kazała mu spać, wybuchła prawdziwa awantura.

Buldog skradł serca milionów ludzi. Kiedy jego właścicielka pochwaliła się filmikiem z jego udziałem, internauci nie zamierzali kryć swojego zachwytu. Zwierzak za żadne skarby światy nie chciał słuchać swojej właścicielki! Kiedy ta kazała mu spać, wybuchła prawdziwa awantura.

Szczeniaki mają to do siebie, że potrafią rozbawić nas do łez. Z tym zgodzi się chyba każdy właściciel czworonoga. Dodatkowo są tak urocze i niewinne, że nie potrafimy im niczego odmówić! Taki już ich urok. Sytuacja komplikuje się, kiedy rozpieszczony maluszek zaczyna się kłócić i stawiać na swoim. Tak właśnie było tym razem!

Buldog chciał postawić na swoim

Tym samym rozbawił miliony ludzi na świecie. Możecie sobie wyobrazić, co musiała czuć właścicielka, kiedy jej malutki pupil zaczął wszczynać z nią awanturę? Pomimo powagi sytuacji, nie sposób jest powstrzymać śmiechu.

Buldog

Buldog nie dawał za wygraną.

A burzę rozpętał oczywiście nakaz pójścia spać. Całe szczęście Patti Bowles buldożki francuskie hoduje już od dawna. Stąd też dokładnie wie, jak poradzić sobie z ich uporem i naprawdę trudnym charakterkiem. Nie od dziś wiadomo, że małe zwierzaki zamiast snu wolą ciągłe psoty i zabawę. Nie ma w tym nic dziwnego, że z każdą kolejną prośbą kobiety, mała, czarna kuleczka staje się jeszcze głośniejsza i agresywniejsza. Jej nerwowe skrzeczenie i piski bawią do łez!

Jak okiełznać wściekłego szczeniaczka?

Nasza bohaterka zna się na tym najlepiej. Po raz kolejny okazało się, że spokój jest kluczem do wszystkiego. Otóż w pewnym momencie zobaczyć możemy, jak szczeniaczek wchodzi do swojego posłania i powoli zamyka oczka.

Najwidoczniej też jest już zmęczony kłótniami. Albo… zabrakło mu argumentów. W związku z tym postanowił się poddać. Tego nagrania zdecydowanie nie możecie przegapić!

ZOBACZ ZDJĘCIE I FILMIK:

Uroczy buldog nie chciał dać za wygraną!

Buldog

Piesek w końcu postanowił się poddać.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna idzie na REKORD! Trudno uwierzyć ile wyniesie za kilka lat
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  6. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler
Powiązane