Swiatzwierzat.pl
Logo sklepu Biedronka

By Artur Andrzej - Own work, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=22324035

Biedronka ruszyła z super ofertą. Klienci łapią się za głowy, zwierzaki będą zadowolone

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Redakcja swiatzwierzat.pl

Biedronka nie chciała pozostać w tyle. Gdy w Lidlu ogłoszono promocję z okazji Światowego Dnia Zwierząt na artykuły dla naszych pupili, jego największy zareagował. Władze sklepu postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom właścicieli czworonogów. W of

W sieci sklepów Biedronka można kupić akcesoria dla zwierzaków. Wszystko z okazji ich święta, mianowicie już za kilka dni 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Choć nasze zwierzaki nie zdają sobie z tego sprawy, to nie powinniśmy o ich święcie zapominać, a zaskoczyć ich słodkim prezentem. Może to być ulubiony smakołyk, nowa zabawka albo wizyta u psiego fryzjera. Nasze psy z pewnością ucieszą się również na dłuższy spacer, ale fajnie byłoby po nim wrócić do nowego kojca!? Zobaczcie, co Biedronka przygotowała dla klientów z tej okazji. 

Biedronka rusza z akcją promocyjną 

W popularnej sieci sklepów niektóre artykuły dla zwierząt zakupimy w niższej cenie. Market ułatwia opiekunom sprawienie swojemu pupilowi pięknego prezentu. W ofercie specjalnej znajdziemy między innymi legowiska dla psów i kotów. Jak przekonują producenci są one miękkie i wygodne, dostępne w kilku różnych rozmiarach. Sprawdzą się więc zarówno dla małych, średnich jak i większych czworonogów. W tej samej cenie, czyli za 44,99 zł można również dostać budkę dla mruczków. 

Dodatkowo przecenione zostały karmy i smakołyki. Do każdych dwóch produktów Whiskas i Pedigree trzeci dołączany jest za darmo. W promocyjnej cenie możemy nabyć także zabawki dla psów. Różne modele gryzaków dostępne są w cenie 9,99 zł. Zabawki mocno się od siebie różnią. Warto zadbać o to, by były dostosowane do wielkości i preferencji czworonoga. Większym zwierzakom z pewnością spodoba się sznurek, który mogą przeciągać ze swoim właścicielem, mniejsze bardziej zainteresują piszczące gryzaki.

Biedronka czy Lidl? 

Biedronka konkuruje z ofertą sieci sklepów Lidl. W Lidlu również legowiska i zabawki znajdziemy w super cenach. Sieć niemieckich sklepów ruszyła ze swoimi promocjami na Światowy Dzień Zwierząt sporo wcześniej. Co możemy kupić w Lidlu? Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Warto pamiętać, że o samopoczucie naszych zwierzaków powinniśmy dbać przez cały rok, a nie tylko od święta. Pies lub kot z pewnością bardziej ucieszą się z nowej zabawki, jeśli od razu będą miały szanse przetestować ją wspólnie z właścicielem.

Oferta Biedronki ważna jest w dniach 28.09 - 10.10 lub do wyczerpania zapasów. 

źródło: biedronka.pl

Tagi:

Redakcja swiatzwierzat.plAutor

Redakcja portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Aktualności

Obrońcy zwierząt wyszli na ulice Warszawy. „Fakt, że różnią nas ciała nie znaczy że różnie odczuwamy"

Czytaj więcej >

Aktualności

Dziś Międzynarodowy Dzień Psa. Czytelnicy Świata Zwierząt wyznają, za co kochają psy

Czytaj więcej >
Lekarz

Aktualności

Lekarze weterynarii ujawnili szokującą prawdę o swoim zawodzie. Co piąty z nich miewa myśli samobójcze

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie fala przemocy wobec kotów. Nawet domowe pupile nie są bezpieczne

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba fałszywych zgłoszeń o znęcaniu nad zwierzętami. To nowa metoda zemsty

Czytaj więcej >

Aktualności

Rośnie liczba skazanych za złe traktowanie zwierząt. Czy zaostrzenie kar rozwiąże problem?

Czytaj więcej >