biedronka logo
Źródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Już jutro Biedronka przeżyje prawdziwe oblężenie. Znów karmy dla zwierząt w super cenach

6 Grudnia 2020

Biedronka opublikowała nową gazetkę, w której znajdziemy prawdziwą gratkę dla właścicieli czworonogów. Wiele karm znanych marek zostało przecenionych. Co tym razem kupimy sporo taniej? Sprawdźcie ofertę!

W gazetce znajdziemy okazje, które pozwolą każdemu opiekunowi zwierzaka zaoszczędzić na karmie. Biedronka to największa sieć sklepów w Polsce, więc wszyscy będą mieć okazję z niej skorzystać. Po raz kolejny dyskont wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, mających pod opieką kota lub psa. Promocje objęły między innymi produkty Pedigree, Puffi i Kitty.

Wspaniałe wiadomości. Para homoseksualnych pingwinów adoptowała kolejne jajoWspaniałe wiadomości. Para homoseksualnych pingwinów adoptowała kolejne jajoCzytaj dalej

W gazetce znalazły się promocje na karmy dla psów i kotów

To już trzeci tydzień z rzędu, kiedy mamy okazję pisać o promocjach na karmę dla zwierząt w Biedronce. Jak widać, sieci sklepów zależy na tym, by czworonogom klientów nie zabrakło przysmaków. Już od jutra, 7 grudnia w niektórych sklepach sporo taniej kupimy karmę dla zwierzaków. Koniecznie sprawdźcie, czy w Waszych sklepach zostały przecenione te same produkty! Oferty mogą się różnić w zależności od sklepu.

W tym tygodniu zapłacimy mniej za karmy firm Pedigree, Puffi, Sheba, Kitty, Whiskas i Felix. Oto niektóre z okazji! Pamiętajcie, aby czytać uważnie warunki promocji.

- Sucha karma dla kota Whiskas pakowana po 1,75 lub 2 kg kupimy już za 15,99 zł za paczkę (przy zakupie dwóch sztuk).
- Worek karmy dla psów marki Puffi został przeceniony aż na 9,49 zł (także przy zakupie 2 sztuk)
- Przysmaki Pedigree znajdziemy tam w cenie jedynie 2,99 zł (przy zakupie 3 sztuk).
- Przy zakupie dwóch worków (7kg) karmy Pedigree z wołowiną i drobiem zapłacimy za jeden tylko 29,99 zł
- Karma dla kota w saszetkach Sheba, 4x85 g, 5,49 zł za 4-pak (kup 2razy 4-pak i zapłać mniej)

Jak więc widać oferty są bardzo korzystne. To jedynie wybrana przez nas część wszystkich promocji, resztę można znaleźć w gazetce dostępnej na stronie internetowej sklepów lub w gazetkach sklepowych. Promocje na karmy będą obowiązywać od poniedziałku, 7 grudnia do niedzieli, 13 grudnia.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Warto śledzić gazetki dyskontów Biedronka

Przy tej okazji przypominamy, że sklepy są dzisiaj (06.12) otwarte. Zakaz handlu w niedziele został w tym tygodniu uchylony ustawą przegłosowaną przez sejm. Ale przecenione produkty można dostać w sklepach dopiero od jutra.

Warto zaplanować wycieczkę do sklepu w godzinach porannych, oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, a zainteresowanie nią, tak jak w poprzednich tygodniach może być dość duże.

Osoby, które wybiorą się do Biedronki w godzinach od 10:00 do 12:00, mogą zostać jednak odprawione z kwitkiem. W tym okresie zakupy zrobią jedynie seniorzy, a więc osoby, które ukończyły 65 roku życia.

Zachęcamy wszystkich do śledzenia promocji oferowanych przez sklep. Zazwyczaj możemy znaleźć je w publikowanej odpowiednio wcześniej gazetce, dostępnej online, jak i w sklepach sieci.

Łódź: Policja wydała pilny komunikat. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiemŁódź: Policja wydała pilny komunikat. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiemCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: biedronka.pl

Następny artykuł