Artur Szpilka z psami
Źródło: instagram/artur_szpilka

Artur Szpilka pochwalił się nowymi tatuażami. Miłośnicy zwierząt nie kryją zachwytu

24 Października 2020

Artur Szpilka znany jest nie tylko ze swoich dokonań w świecie sportu, ale też z wielkiego serca i sympatii do zwierząt. Bokser wielokrotnie chwalił się na Instagramie swoimi psami, które traktują jak własne dzieci. Tym razem w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia nowych tatuaży "Szpili". Fani przyznają, że efekt jest oszałamiający. Jak Wam się podobają?

Artur Szpilka urodził się w Wieliczce, 12 kwietnia 1989 roku. Jest polskim bokserem występującym w kategorii ciężkiej, który już od czasów nastoletnich zdobywał krajowe mistrzostwa. Liczne grono fanów pięściarza podziwia go nie tylko za sukcesy w życiu zawodowym, ale także za empatię i troskę w stosunku do zwierząt. "Szpila" często wstawia zdjęcia ze swoimi pupilami na swoje social media i nie boi się otwarcie krytykować oprawców zwierząt za okrucieństwo, jakiego dopuszczają się wobec czworonożnych podopiecznych.

Pochwaliła się zwierzakiem nie z tego świata. Zdjęcia 9-kilogramowego królika giganta przechodzą wszelkie wyobrażeniaPochwaliła się zwierzakiem nie z tego świata. Zdjęcia 9-kilogramowego królika giganta przechodzą wszelkie wyobrażeniaCzytaj dalej

Artur Szpilka całym sercem kocha swoje zwierzęta

Bokser wspólnie ze swoją ukochaną partnerką Kamilą Wybrańczyk opiekuje się dwoma psiakami - Cycem i Pumbą. Zdjęcia psiaków są regularnie publikowane na mediach społecznościowych pary, a także na osobnym profilu poświęconym wyłącznie fotografiom ich czworonogów. Ich własne konto na Instagramie widnieje pod nazwą Przygody Cyca i Pumby,

Bokser darzy swoje pupile iście rodzicielską miłością, ma nawet w zwyczaju mówić o samym sobie per "tatuś". Podczas transmisji na żywo na Instagramie Szpilce zdarzało się rozmawiać ze swoimi psiakami, co wywoływało uśmiech na twarzach jego fanów. Cyc i Pumba towarzyszą mu w każdej wolnej chwili, również podczas treningów. Sportowiec chwali swoje zwierzaki, mówiąc, że potrafią przebiec z nim nawet 15 kilometrów dziennie.

Pozostaje pytanie, jakimi psami są Cyc i Pumba. Ten pierwszy to miniaturowy bulterier, który stał się pełnoprawnym członkiem rodziny na początku 2014 roku. W przypadku drugiego psiaka, który otrzymał imię po kultowej postaci guźca z bajki "Król Lew", trafił on pod opiekę Szpilki w 2016 roku. Pumba to pies rasy American Bully XL.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Turysta głęboko spał, gdy niedźwiedź zbliżył się do jego namiotu. Po chwili stało się niemożliwe, aż włosy stają dęba na głowie
2. GIS wydał pilne ostrzeżenie. Groźne bakterie w popularnym produkcie, ogromne niebezpieczeństwo dla starszych osób
3. 4-latka wysłała list do psa w niebie z pytaniem, czy jest tam szczęśliwy. Mamie odjęło mowę, gdy po 3 dniach przyszła odpowiedź

Nowe "dziary" boksera wywołały falę zachwytów

Nic dziwnego, że spośród wszystkich możliwych wzorów tatuaży bokser zdecydował się akurat na motywy zwierzęce. I to nie byle jakie! "Szpila" tak bardzo kocha swoje pupile, że zdecydował się je wytatuować na własnym ciele. Na swoim koncie na Instagramie pokazał efekty wielogodzinnych sesji w studiu tatuażu. Od teraz żebra sportowca ozdabia wizerunek ukochanego Pumby.

- Już na zawsze ze mną - podpisał zdjęcie najnowszego dzieła.

Fani byli wyraźnie zachwyceni nowym tatuażem boksera, o czym świadczą komentarze pod opublikowanym zdjęciem. "Jak żywy. Super tattoo", "Wykonanie petarda", "Kto nigdy nie był psiarzem ten nie zna tej miłości" - pisali.

Co zaskakujące, zaledwie dzień później "Szpila" wrzucił kolejne zdjęcie. Okazało się, że sportowiec nie był w stanie się powstrzymać i podczas kolejnej sesji "wydziarał" sobie także drugiego pupila - Cyca!

- Mój pierworodny - napisał bokser pod nowym zdjęciem.

Drugi z podopiecznych boksera znalazł się tuż obok poprzedniego tatuażu, tworząc interesującą całość. Fani nie potrafili ukryć zdziwienia, choć jednocześnie bardzo spodobały im się oryginalne tatuaże Szpilki.

- Powiem tak za nic nigdy nie zapłaciłem z taką przyjemnością jak za moje dzieci (...). Nie będę ukrywał, że łzy mi poszły z radości jak zobaczyłem efekt- napisał bokser pod filmikiem, na którym prezentuje nowe ozdoby ciała.

A jak Wam podobają się nowe tatuaże Szpilki? Czy też chcielibyście wytatuować sobie ukochanego psa albo kota?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nie zapomnij przygotować psa na 25 października. Wielkie święto już jutroNie zapomnij przygotować psa na 25 października. Wielkie święto już jutroCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Pochwaliła się zwierzakiem nie z tego świata. Zdjęcia 9-kilogramowego królika giganta przechodzą wszelkie wyobrażenia
  4. Zaskakujące odkrycie. Narysowali kota tysiące lat temu, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  5. Wielkie serce Stiflera. Tak kocha swoje psy, że wytatuował je na ciele
  6. Ruszyła infolinia dla seniorów. Wiemy w jaki sposób starsze osoby mogą uzyskać pomoc
  7. Przez 7 dni piła sok z kiszonych ogórków. Niewiarygodne, jakiego problemu się pozbyła

Źródła: onetsport

Następny artykuł