królikowski
Źródło: instagram/antek.krolikowski

Antek Królikowski z ważnym apelem do miłośników zwierząt. Próbuje pomóc, powinieneś przeczytać

24 Listopada 2020

Antek Królikowski stara się pomagać zwierzakom na każdym kroku. Ostatnio opublikował w sieci post zachęcający do adopcji psów ze schroniska. Gwiazdor sam jest właścicielem czworonoga z takiego miejsca i doskonale wie, jak ważna jest promocja przytulisk. Prawdziwy przyjaciel wcale nie musi mieć "metki".

Antek Królikowski wspiera schronisko w Głownie w woj. łódzkim. Gwiazdor często włącza się w tego typu akcje, bo doskonale wie, że przyjaciel nie potrzebuje rodowodu. W schroniskach na nowe domy czeka mnóstwo psów i kotów. Niestety, chętni rzadko decydują się na schorowane i starsze psy, które czasem wiele lat mieszkają w małych boksach.

Nie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służbyNie możemy uwierzyć. Kierowca potrącił psa i pojechał przed siebie. Na miejscu pojawiły się służbyCzytaj dalej

Antek Królikowski wspiera schronisko

Gwiazdor opisał historię dwóch psów na Instagramie. Być może jego apel dotrze do potencjanych, nowych właścicieli.

- Haps i Kila są w schronisku od ponad 7 lat. Ona trafiła tam po śmierci swego opiekuna a on był odebrany interwencyjnie. Teraz to już psi seniorzy. I niełatwe psy, bo ona pozbawiona wszystkiego bardzo broni swego mini domu - boksu z budą- nikomu prawie nie pozwala tam wejść. Jest za to prawdziwą damą - nigdy nie zabrudziła boksu, nawet gdy cały dzień z powodu zagrożenia epidemią nie mogła wyjść z niego. Nie rzuca się na jedzenie, tylko je w samotności - zaczął Antek.

- On z kolei piękny i puchaty jest prawie ślepy. Boi się nagłych ruchów nad sobą i może wtedy starać się chapnąć, stąd imię? Od dwóch lat razem wychodzą na spacery i wybieg. Prawdziwa przyjaźń. Ona znosi to, że on gubiąc drogę wpada na nią a on czuje się z nią bezpieczny. Jeśli ktoś zaadoptuje je razem to będzie podwójne szczęście. Oba psy przebywają w Przytulisku w Głownie - zakończył.

Zdecydowanie łatwiej jest znaleźć nowych właścicieli dla szczeniaków i małych psów. Pamiętajcie, że nie tylko takie zwierzaki mieszkają w schroniskach i czekają na nowe domy. Kontakt w sprawie adopcji - Agnieszka 509 104 718 i Iza 790 520 757. Czy jest tu dobra dusza, która chciałaby adoptować 2 psy?

DZISIAJ GRZEJE:
1. Policjant w mroźną noc znalazł w rowie porzuconego jamnika. Ktoś zrobił mu niewybaczalną rzecz, skazując na śmierć
2. Skarbówka ma prezent dla Polaków. Do portfela może trafić 3250 złotych, wszystko dzięki nowej uldze podatkowej
3. Dramatyczna sytuacja schroniska Kundelek. Potrzeba domów tymczasowych, pracownicy chorują, nie ma kto zajmować się zwierzakami

Przytulisko w Głownie

Schronisko istnieje, aby "dawać schronienie zwierzętom, które są porzucane przez swoich właścicieli". Zwierzęta, które trafiają w to miejsce często błąkają się po ulicach, zostały odebrane interwencyjnie czy w ostatniej chwili ktoś zdążył je uratować. Choć z pewnością są one kochane i bezpieczne w swoich boksach, to pamiętajcie, że każdy ze zwierzaków marzy o nowym domu.

Antek Królikowski dał szansę psu o imieniu Klasyk. Dziś są najlepszymi przyjaciółmi!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestKotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gestCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Ferie 2021: wszystko już jasne. Gowin potwierdził wiadomość ws. sezonu zimowego
  3. "Myślałem, że to owczarek lub husky". Mężczyzna uratował zwierzę, ale nie był to pies
  4. Suczka nie przestawała lizać właścicielki po nosie. Próbowała ją ostrzec, wizyta u lekarza wyjawiła całą prawdę
  5. Kotka zamieszkała w Kościele. Po jej śmierci księża zdecydowali się na piękny gest
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Nie mogli uwierzyć w tajemnicze znalezisko na środku pustyni. Olbrzymi metalowy monolit dziełem kosmitów?

źródło: facebook/ekostraż

Następny artykuł