Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Gwiazdy i ich zwierzęta > Anna Lewandowska powiedziała o reakcji alergicznej na psa. Przypadkowo ujawniła prawdę o "hipoalergicznej" rasie
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 11.04.2022 16:26

Anna Lewandowska powiedziała o reakcji alergicznej na psa. Przypadkowo ujawniła prawdę o "hipoalergicznej" rasie

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Gdy Anna i Robert Lewandowscy udostępnili na Instagramie zdjęcia ze swoim nowym psem, w sieci zawrzało. Zwierzak rasy cavapoo okazał się nieuznawaną przez Międzynarodową Federację Kynologiczną hybrydą cavaliera z pudlem. Teraz gwiazda opowiedziała o swojej drobnej reakcji alergicznej na zwierzę. Jednocześnie podważyła mit o jego "hipoalergiczności".

Psem rasy cavapoo zainteresowali się nie tylko Lewandowscy. Jakiś czas temu podobnym czworonogiem pochwaliła się Julia Wieniawia, która przy okazji stwierdziła, że jest on "hipoalergiczny". Jednak jak się okazało, u Lewandowskiej pies wywołał lekką wysypkę.

"Hipoalergiczny" pies rasy cavapoo?

Julia Wieniawa - podobnie jak Anna Lewandowska - spotkała się z dużym hejtem po tym, jak zakupiła psa rasy cavapoo. Miłośnicy zwierząt zarzucili jej wspieranie pseudohodowli i kierowanie się jedynie atrakcyjnym wyglądem czworonogów. Gwiazda natychmiast odpowiedziała na krytykę i uzasadniła swoją decyzję.

- Ze schroniska pieska już wzięłam, niestety już go nie mam. Okazało się, że mam uczulenie na sierść i nawet z tamtym pieskiem miałam problem, bo jestem alergikiem. Cavapoo, czyli piesek, którego mam jest hipoalergiczny - przyznała w "Dzień dobry TVN".

Jak się okazało, teoria o hipoalergiczności cavapoo mogła mieć niewiele wspólnego z prawdą. Wskazuje na to ostatnia wypowiedź Anny Lewandowskiej, która przyznała, że obecność pieska trochę ją uczuliła.

Anna Lewandowska o reakcji alergicznej na psa

Jedna z fanek postanowiła bezpośrednio zapytać Annę Lewandowską o to, jak zareagowała na swojego cavapoo. Swoją odpowiedzią gwiazda przypadkowo podważyła wcześniejsze słowa Wieniawy.

- Ania, jak uczulenie na sierść Belli?

- Not bad. Generalnie w drugiej dobie dostałem lekkiej wysypki (nie pytajcie... Myślałam, że się załamię), to była reakcja po zadrapaniu i prawdopodobnie po ślinie. Najważniejsze, że minęło i jest OK.

O domniemanej "hipoalergiczności" cavapoo już wcześniej wypowiadała się Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka nieprzychylnie odniosła się do wypowiedzi Wieniawy i przestrzegła Polaków przed korzystaniem z usług pseudohodowli.

- Po pierwsze, nie podoba mi się sformułowanie hipoalergiczny piesek. To chyba nie do końca w tę stronę. Po drugie, patrząc po Instagram różnych gwiazd, to strasznie dużo ma teraz alergię. Nie lubię takiego trendu na modne rasy. Później te pieski lądują w schronisku - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Anna-Lewandowska

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: plotek.pl