Swiatzwierzat.pl
Anna Lewandowska

fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska powiedziała o reakcji alergicznej na psa. Przypadkowo ujawniła prawdę o "hipoalergicznej" rasie

11 Kwietnia 2022

Autor tekstu:

Martyna Kucharczyk

Gdy Anna i Robert Lewandowscy udostępnili na Instagramie zdjęcia ze swoim nowym psem, w sieci zawrzało. Zwierzak rasy cavapoo okazał się nieuznawaną przez Międzynarodową Federację Kynologiczną hybrydą cavaliera z pudlem. Teraz gwiazda opowiedziała o swojej drobnej reakcji alergicznej na zwierzę. Jednocześnie podważyła mit o jego "hipoalergiczności".

Psem rasy cavapoo zainteresowali się nie tylko Lewandowscy. Jakiś czas temu podobnym czworonogiem pochwaliła się Julia Wieniawia, która przy okazji stwierdziła, że jest on "hipoalergiczny". Jednak jak się okazało, u Lewandowskiej pies wywołał lekką wysypkę.

"Hipoalergiczny" pies rasy cavapoo?

Julia Wieniawa - podobnie jak Anna Lewandowska - spotkała się z dużym hejtem po tym, jak zakupiła psa rasy cavapoo. Miłośnicy zwierząt zarzucili jej wspieranie pseudohodowli i kierowanie się jedynie atrakcyjnym wyglądem czworonogów. Gwiazda natychmiast odpowiedziała na krytykę i uzasadniła swoją decyzję.

- Ze schroniska pieska już wzięłam, niestety już go nie mam. Okazało się, że mam uczulenie na sierść i nawet z tamtym pieskiem miałam problem, bo jestem alergikiem. Cavapoo, czyli piesek, którego mam jest hipoalergiczny - przyznała w "Dzień dobry TVN".

Jak się okazało, teoria o hipoalergiczności cavapoo mogła mieć niewiele wspólnego z prawdą. Wskazuje na to ostatnia wypowiedź Anny Lewandowskiej, która przyznała, że obecność pieska trochę ją uczuliła.

Pies z Ukrainy

Ukraina. Pies od miesiąca siedzi pod drzwiami domu. Czeka na powrót swojej właścicielki

CZYTAJ DALEJ

Anna Lewandowska o reakcji alergicznej na psa

Jedna z fanek postanowiła bezpośrednio zapytać Annę Lewandowską o to, jak zareagowała na swojego cavapoo. Swoją odpowiedzią gwiazda przypadkowo podważyła wcześniejsze słowa Wieniawy.

- Ania, jak uczulenie na sierść Belli?

- Not bad. Generalnie w drugiej dobie dostałem lekkiej wysypki (nie pytajcie... Myślałam, że się załamię), to była reakcja po zadrapaniu i prawdopodobnie po ślinie. Najważniejsze, że minęło i jest OK.

O domniemanej "hipoalergiczności" cavapoo już wcześniej wypowiadała się Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka nieprzychylnie odniosła się do wypowiedzi Wieniawy i przestrzegła Polaków przed korzystaniem z usług pseudohodowli.

- Po pierwsze, nie podoba mi się sformułowanie hipoalergiczny piesek. To chyba nie do końca w tę stronę. Po drugie, patrząc po Instagram różnych gwiazd, to strasznie dużo ma teraz alergię. Nie lubię takiego trendu na modne rasy. Później te pieski lądują w schronisku - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

Anna-Lewandowska

Niezwykli ludzie, którzy wyglądają jak koty. Internauci nie mogą się napatrzeć, zdjęcia obiegły świat

Brytyjski fotograf zachwycił świat swoim projektem porównującym ludzi do kotów. Artysta zestawił modeli z dumnymi zwierzętami o różnorodnych futrach, udowadniając przy tym, że wcale tak dużo ich od siebie nie różni. Wszystkie zdjęcia w poniższej galerii należą do Gerrarda Gethingsa i pochodzą z jego Instagrama gezgethings.

Zobacz galerię >

SPRAWDŹ, jak dobrze znasz rasy psów

Pytanie 1 z 8

Jaka rasa zyskała miano największej na świecie?

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: plotek.pl

Tagi:

Martyna KucharczykAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Gwiazdy i ich zwierzęta

Kamery przyłapały złotego medalistę na nietypowej czynności. Musiał się tłumaczyć

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Tomasz Kammel podzielił się z internautami niezwykłą historią. W centrum wydarzeń jamnik

Czytaj więcej >
youtube/inside edition

Gwiazdy i ich zwierzęta

Reporterka nagrywała materiał o skradzionym psie, kiedy nagle go zauważyła

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Z okazji 77. rocznicy Powstania Warszawskiego wspominamy Zofię Czerwińską i jej niezwykłego psa

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Jak odpowiedzialnie adoptować psa? Małgorzata Kożuchowska zna odpowiedzi

Czytaj więcej >

Gwiazdy i ich zwierzęta

Joaquin Phoenix namawia do uwolnienia dwóch niedźwiedzi. Otrzymał poparcie PETA

Czytaj więcej >