Szop poczuł się jak u siebie
Źródło: HEATHER JENKINS

Zauważyła nieproszonego gościa przed domem. Szop-rozrabiaka zrobił jej niespodziankę

22 Września 2020

Szop pracz wymyślił nowy sposób na niesamowity relaks. Zwierzak o charakterystycznym kolorze futerka wkradł się po cichutku na teren posesji i wdrapał się w miejsce, z którego pod żadnym pozorem nie chciał zejść. Kiedy kobieta wyszła przed dom i zobaczyła intruza, nie była w stanie uwierzyć własnym oczom. Zamiast się złościć, chwyciła za telefon i nagrała jego zdumiewające wybryki.

Szop pracz zwany również amerykańskim to gatunek ssaka z rodziny szopowatych, który jak nazwa sama wskazuje, wywodzi się z rejonów Ameryki Północnej. Średnich rozmiarów zwierzak jest jednym z mieszkańców parków i lasów liściastych w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie, lecz coraz częściej wędrują na obszary zurbanizowane, w szczególności w okolice osiedli mieszkalnych. Szopy są wszystkożerne i łatwo adaptują się do nowych warunków, dlatego tłumnie grasują po ogrodach, tarasach i koszach na śmieci w poszukiwaniu pożywienia. Wielu mieszkańców traktuje je jak intruzów, lecz w niektórych sytuacjach ich widok może wywołać szeroki uśmiech na ustach. Te zwierzaki mają fascynujące pomysły!

Zauważyli tonące zwierzę w jeziorze. Myśleli, że wyciągnęli psa, byli w wielkim błędzieZauważyli tonące zwierzę w jeziorze. Myśleli, że wyciągnęli psa, byli w wielkim błędzieCzytaj dalej

Szop został przyłapany na gorącym uczynku

Heather Jenkins prawdopodobnie nigdy nie zapomni dnia, gdy stanęła oko w oko ze słodkim intruzem. Kanadyjka oraz jej rodzina mieszkają na spokojnych przedmieściach, gdzie mieszkańcy zdążyli już pogodzić się z inwazją głodnych szopów. W tamtej okolicy pasiaste zwierzęta notorycznie włamują się na podwórka i buszują w pozostawionych śmieciach oraz resztkach jedzenia, co zwykle nie spotyka się z aprobatą domowników. Kobieta nigdy wcześniej nie narzekała na to zjawisko, lecz tego wyjątkowego dnia po raz pierwszy przekonała się, co to znaczy, gdy ktoś nadużywa cudzej gościnności. Heather usłyszała niepokojące dźwięki, które pochodziły z okolicy tarasu, dlatego skierowała się w tamtą stronę, trzymająć telefon w gotowości. Gdy wyszła na zewnątrz i rozejrzała się wokół, jej wzrok momentalnie spoczął na pasiastym zwierzaku, który został przyłapany na gorącym uczynku. Jednakże, zamiast się denerwować i przegonić złodziejaszka, kobieta skierowała telefon w jego stronę i włączyła nagrywanie.

DZISIAJ GRZEJE:1. Suczka urodziła szczenięta, sekundę później właściciel wyrzucił je na łąkę. Potem było tylko gorzej
2. Ogromny doberman nagle zbliżył się do maluszka. Chwilę potem wydarzyła się niezwykła rzecz
3. Konie w Janowie zostaną uratowane. Rząd dołoży miliony do słynnej hodowli

Okazało się, że szop nie wkradl się na posesję Kanadyjki by wykraść "delicje" z jej śmietnika, lecz po to, aby zażyć chwili relaksu! Zwierzak wspiął się na markizę umieszczoną nad oknem jej domu i rozłożył się na niej jak długi. Nawet, gdy zauważył, że domowniczka go przyłapała i patrzyła na jego wybryki z niedowierzaniem, ani trochę się nie przejął. Zwierzak chyba wziął sobie powiedzenie "czuj się jak u siebie w domu" za bardzo do serca i stwierdził, że może się wprosić do każdego z mieszkańców osiedla bez ich wiedzy. Wesoły szop pracz powtórzył swój plan również kolejnego dnia, stając się stałym bywalcem ogrodu Heather. Kobieta nie miała serca go wypraszać, choć z początku obawiała się, czy markiza na pewno wytrzyma jego ciężar. Najwidoczniej prowizoryczny hamak to wszystko, czego potrzebował wyluzowany zwierzak!

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Wypadek w mazowieckim. Przed maskę wyskoczył olbrzymi zwierz, nie miała szans wyhamować
  4. Pies załamał się, gdy właściciele sprzedali jego najlepszego przyjaciela. Uciekł z domu, aby go odnaleźć
  5. Krokodyl chciał ich zaatakować, a oni go zlekceważyli. Niemożliwe, co z nim robili
  6. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Źródło: thedodo.com

Następny artykuł