Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ten pies to bohater! Otworzył zamki ratując siebie i inne psy [WIDEO]
Redakcja SwiatZwierzat
Redakcja SwiatZwierzat 07.02.2019 11:21

Ten pies to bohater! Otworzył zamki ratując siebie i inne psy [WIDEO]

pies bohater
unsplash.com –

Pies bohater stał się ulubieńcem internautów i wzruszył tysiące ludzi do łez. W zaledwie kilka sekund otworzył zamek ratując zarówno siebie, jak i inne psy, znajdujące się w klatce. Zobaczcie niezwykłe wideo!

W internecie krąży wiele wzruszających historii o odważnych zwierzętach, które dokonały niemożliwego. Ostatnio mogliśmy zobaczyć nagranie, w którym pies bohater uratował nie tylko siebie, lecz także inne czworonogi, które potrzebowały natychmiastowej pomocy. Poznajcie szczegóły tej historii!

Co zrobił pies bohater?

Wideo, na którym Siberian Husky otwiera zabezpieczoną klatkę, ratując zarówno siebie, jak i inne psy, w krótkim czasie stało się internetowym hitem. Zdarzenie miało miejsce w Chinach w jednym ze sklepów zoologicznych. Bohaterski i niezwykle inteligentny pies husky otworzył zębami zamek i opuścił klatkę, w której przebywał. Po chwili postanowił pomóc swoim współtowarzyszom. Nie każdemu człowiekowi udaje się w prosty sposób otworzyć skomplikowany zamek, jednak dla pieska nie stanowiło to najmniejszego problemu. Na wzruszającym nagraniu możemy zobaczyć, że psy wychodzą z klatki, jednak ich wolność nie trwa długo — ostatecznie w pomieszczeniu pojawia się człowiek. Niemniej jednak trzeba przyznać, że uroczy zwierzak wykazał się ogromnym sprytem i sporą dawką wyobraźni!

Warto zaznaczyć, że otworzenie takiej klatki nie jest łatwe, a pies, który otworzył zamek z taką swobodą i lekkością jest prawdziwym bohaterem! 🙂

Po raz kolejny jesteśmy świadkami niezwykłych talentów zwierząt. Wszyscy ci, którzy twierdzą, że zwierzęta nie są inteligentne, powinni z uwagą obejrzeć ten krótki materiał filmowy, który dokładnie przedstawia cały przebieg zdarzenia. Poniżej znajdziecie wideo, zapraszamy do obejrzenia! 🙂

ZOBACZ WIDEO:

Obejrzyjcie wideo, w którym pies bohater swobodnie opuszcza zamkniętą klatkę. Będziecie zaskoczeni! 🙂

pies bohater

Jaka rasa psów najbardziej przypadła wam do gustu?

pies bohater

Pies bohater uratował nie tylko siebie, ale też swoich współtowarzyszy.

pies bohater

Psy husky to wspaniali towarzysze życia. Zgadzacie się z taką opinią?

pies bohater

Pamiętajcie, że posiadanie zwierzęcia wiąże się z wielką odpowiedzialnością! Bądźcie mądrymi i rozsądnymi właścicielami tych uroczych czworonogów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak nauczyć chodzić psa na smyczy? Proste tricki, które ułatwią życie tobie i twojemu psu
  2. Blizna Hanki Ordonówny była pamiątką po nieudanym samobójstwie. Chodziło o mężczyznę
  3. Wzrost Agnieszki Chylińskiej to wielkie zaskoczenie! Jest wysoka i bardzo szczupła
  4. Magda Gessler przed wypłynięciem za granicę zamieściła zdjęcie. Wygląda jak prawdziwa królowa

źródło: polki.pl