Swiatzwierzat.pl

Facebook/Me gustan los perros

Najlepszy kierowca na świecie? Pies pokazał na co go stać

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Ewa Nalepa

Każdy, kto posiadał psa rasy bokser, zdaje sobie sprawę z tego, że te psy z reguły są niezwykle charakterne. Taka też była Fern, suczka, która uznała, że jej właściciele spędzają zbyt wiele czasu w galerii handlowej. Czekając na nich w samochodzie, w końcu straciła cierpliwość i zrobiła coś, co niejeden człowiek uwiecznił na nagraniu. Przyciągnęła uwagę tłumów gapiów!

Pies kierowca

Zniecierpliwiona suczka Fern, niewiele myśląc, wpadła na pewien pomysł, by trochę przyspieszyć powrót właścicieli ze sklepu, czyli tym samym, przyspieszyć swój powrót do domu. Wsiadła za kierownicę i... ruszyła!

Oczywiście, żartujemy z tą jazdą, ale faktem jest, że suczka wgramoliła się na fotel kierowcy i zrobiła coś zupełnie nieoczekiwanego. Położyła łapy na klaksonie i uparcie trzymała je tam przez dobrych 15 minut!

Całe zdarzenie ściągnęło tłumy gapiów, zainteresowanych nietypowym zachowaniem psa-kierowcy. Zwykle czworonogi nie przepadają za dźwiękiem klaksonu, ten jednak nic sobie z tego nie robił, bo najważniejszy był szybki powrót właścicieli.

Właściciele psa, Graham i Fiona Haddow, usłyszeli z daleka klakson. Na początku jednak nie przejęli się nim i w spokoju spacerowali dalej po galerii handlowej. Podobno dopiero po 15 minutach, gdy z niej wyszli, zorientowali się, że coś jest nie tak.

Tłum gapiów wokół samochodu, z którego dobywał się nieustający dźwięk klaksonu, niemal przyprawił właścicieli psa o zawał. Byli pewni, że stało się coś strasznego, więc czym prędzej pobiegli na miejsce zdarzenia. Tam jednak, zamiast wypadku, zastali przekomiczne widowisko.

Wystarczy już tych zakupów!

Nie raz zdarzało się ludziom, że czekali na kogoś, kto poszedł "szybko" coś załatwić. Miał wrócić za 5 minut, zrobiło się z tego minut 15, potem godzina... Chyba każdy może się zgodzić, że jest to bardzo irytujące uczucie, prawda? Suczka Fern była dokładnie tego samego zdania. Czekanie na właścicieli trwało zbyt długo i było zbyt nużące, więc pies ze zdecydowaniem wziął sprawy w swoje łapy.

Nagranie udostępnione na YouTube szybko zdobyło popularność. Wideo bawi do łez, gdyż pies bokser naprawdę wpadł na dobry pomysł, by przykuć uwagę ludzi, zamieniając się w "kierowcę".

Jednak, co również istotne, część internautów zwróciła uwagę na fakt, że psa nie powinno się pozostawiać w samochodzie, jeśli planuje się dłuższe zakupy czy załatwianie czasochłonnych spraw. Choć kwadrans to jeszcze nie tragedia, czekanie w pojeździe bez opieki właścicieli i tak doprowadził suczkę do gniewu.

-Na zewnątrz świeciło słońce, więc powiedziałbym, że psa w tej sytuacji nie powinno się zostawiać w samochodzie. Właściciele znaleźli się na nagraniach na dobrą sprawę przypadkiem i najwyraźniej od niechcenia powiedzieli, że pies trąbi klaksonem przez 15 minut. Kiedy ludzie w końcu nauczą się, że zostawianie psów w samochodach nie jest dobrym nawykiem! - skomentował jeden z widzów nagrania.

Zobacz nagranie:

Źródło: animalchannel.co

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

31. finał WOŚP bez fajerwerków? Jurek Owsiak obiecał zatroszczyć się o zwierzęta
Czytaj więcej >

Pozostałe

Internauci oburzeni kreacją Kylie Jenner. Gloryfikacja polowań na zwierzęta? Zaskakujące stanowisko PETA
Czytaj więcej >

Pozostałe

Holandia chce zakazać designerskich ras psów i kotów. Na "czarnej liście" najpopularniejsze pupile
Czytaj więcej >

Pozostałe

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
Czytaj więcej >

Pozostałe

Rolnik nie wierzył, że zniosła to kura. Na widok jajka z ogonem w sieci zapanował szał
Czytaj więcej >

Pozostałe

Pożar w stadninie koni Huculski Raj. Prawie wszystkie zwierzęta zginęły, dwie osoby w szpitalu
Czytaj więcej >
Ewa Nalepa

Redaktor portalu swiatzwierzat.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]