Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Nieustraszone koty. TOP 5 filmów, w których grają niezwykłe koty
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 04.02.2019 18:43

Nieustraszone koty. TOP 5 filmów, w których grają niezwykłe koty

Nieustraszone koty
Fot. unsplash.com

Nieustraszone koty – historia zna wiele przypadków, gdy mruczki wykazały się imponującą odwagą i niebywałą inteligencją. Wydaje ci się, że koty są strachliwe, boją się własnego cienia i łatwo je spłoszyć? Nic bardziej mylnego! Oto TOP 5 filmów, w których wykazują się imponującą odwagą.

Niektóre zwierzaki są zaczepne, ciekawskie i wszędzie ich pełno, przez co łatwo pakują się w kłopoty, wystawiając cierpliwość swoich właścicieli na ciężką próbę. Inne najchętniej nie wyściubiałyby nosa poza ciepłe mieszkanko, a nad przeżywanie przygód przekładają miskę pełną jedzenia, wygodne posłanie i syty brzuszek. Jednak nawet kanapowce w chwili niebezpieczeństwa zmieniają się w nieustraszone koty, które potrafią stawić czoła najgroźniejszym przeciwnikom. Przekonaj się!

Nieustraszone koty. TOP 5 filmów

1. Kot i krokodyl

Kiedy na terytorium tego groźnego mruczka wkroczył krokodyl, nie wahał się ani przez chwilę. Szybko pokazał intruzowi, kto tu rządzi i jasno kazał mu zmykać, gdzie pieprz rośnie. Brawa dla tego dzielnego kota! Każdy chciałby mieć w domu takiego obrońcę.

2. Kot i niedźwiedź

Kiedy człowiek spotka w lesie niedźwiedzia, już do końca – o ile wyjdzie z tego cało – nie zapomni uczucia strachu i tego, że nigdy w życiu nie biegł szybciej. Jednak te koty jasno pokazały misiom, kto tu naprawdę rządzi. Mruczki górą!

3. Kot i lis

W nocy na posesję zakradł się pewien nieproszony gość. Kiedy lis rozglądał się, co mógłby skubnąć z podwórka, do akcji wkroczył… nieustraszony kot. Prędko wyjaśnił rudzielcowi, gdzie jest jego miejsce i że nie życzy sobie jego obecności. Miał naprawdę dobre argumenty!

4. Kot i kobra

Węże są niezwykle szybkie, dysponują jadem i są zabójczo groźne. A koty mają pazury, ostre ząbki i mnóstwo odwagi. To nie będzie łatwe starcie! Walka będzie zacięta: ani mruczek, ani kobra nie zamierzają ustąpić przeciwnikowi pola. Czy poleje się krew? Sprawdź!

5. Kot i koza

Ten uroczy kiciuś wyruszył na przechadzkę, kiedy nagle stanął oko w oko z niespodziewanym przeciwnikiem. Na początku maluch był nieźle zaskoczony faktem, że istnieją takie stworzenia jak koza. Jednak kiedy zaatakowała, odważny kociak pokazał, że ma bardzo ostre pazurki i zrobi z nich użytek!

A jak wasze zwierzaki reagują, gdy stają oko w oko z niebezpieczeństwem? Uciekają, a może wręcz przeciwnie przystępują do walki na śmierć i życie? Dbajcie o bezpieczeństwo swoich mruczków i pamiętajcie, że wiele zależy od charakteru pupila. Jedne nikogo się nie boją, inne przeraża własne odbicie w lustrze. Nie narażajmy naszego kota na niepotrzebny stres, niezależnie od tego, czy ma duszę wojownika, czy preferuje spokojne życie na kolanach opiekuna!

Zobacz zdjęcia kotów. To niezwykle dzielne stworzenia!

nieustraszone koty

Jak wasze koty reagują na niebezpieczeństwo? Uciekają, a może podejmują walkę?

nieustraszone koty

Nieustraszone koty nie boją się stanąć oko w oko z niedźwiedziem, kozą, a nawet krokodylem!

nieustraszone koty

Słodki i bezbronny kociak? Nic podobnego! Jeśli trzeba, potrafi postawić się znacznie większemu przeciwnikowi.

nieustraszone koty

Kot jest gorszym stróżem domu niż pies? Bynajmniej!

nieustraszone koty

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młoda Pola Raksa wyglądała przeuroczo. Zdjęcia nastoletniej aktorki robią wrażenie
  2. Ile waży Maryla Rodowicz? Waga gwiazdy to wielki sekret
  3. Owczarek niemiecki. Bystry i inteligentny towarzysz
  4. Młody Martyniuk znowu wywołał skandal. Oburzająco skomentował słowa matki

źródło: cheezburger.com