meżczyzna łapie psa
Źródło: youtube.com/Rocky Cheng

Mężczyzna próbuje złapać psa, który wypadł z 9. piętra. Monitoring wszystko nagrał, mogło skończyć się tragedią

17 Września 2020

Monitoring zarejestrował niezwykłe zdarzenie i bohaterski czyn pewnego mężczyzny. Gdyby nie nagranie ciężko byłoby uwierzyć w to, co rozegrało się na ulicy. Wideo z ulicznej kamery pokazało, że superbohaterowie żyją także wśród nas. Mężczyzna, który próbował uratować psa wykazał się ogromną odwagą i determinacją.

Monitoring z ulic Brazylii zarejestrował scenę akcji jak z filmu. Wszystko rozegrało się w mieście Ribeirao Preto. Widzimy mężczyznę, który wyraźnie przygotowuje się do złapania czegoś lecącego z góry. Okazuje się, że tym czymś był piesek rasy shih-tzu. Ciekawski zwierzak spacerował po balkonie na 9 piętrze, gdy wychylił się nieco za daleko. Przypadkowy przechodzień był wyjątkowo uważnym obserwatorem, gdyż zauważył pieska spacerującego krawędzią balkonu. Nie wahając się, postanowił obserwować sytuację.

Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzęDziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła się spodziewać, jak zareaguje dzikie zwierzęCzytaj dalej

Monitoring zarejestrował bohatera

Czujny mężczyzna mieszkający w okolicy od razu pomyślał, że malutki piesek prawdopodobnie spadnie z krawędzi balkonu. Przechodzień o imieniu Joao Augusto wiedział, że jest za późno by próbować wołać kogoś z mieszkania, wiedział, że pies nie ma szans, by wrócić do bezpiecznej strefy. Zdążył tylko raz krzyknąć do dozorcy, by podał mu jakiś kawałek materiału, w który mógłby złapać zwierzaka, jednak szybko zorientował się, że to kwestia kilku sekund, zanim pies spadnie z balkonu. Postanowił, że spróbuje go złapać i już po chwili rzeczywiście zaszła taka konieczność.

- Pies po chwili zaczął spadać z dziewiątego piętra. Wiedziałem, że nie będę w stanie go złapać, ale przynajmniej chciałem złagodzić upadek - mówił Joao dla Daily Mail.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Piątka dla zwierząt w zmienionej formie. Odrzucono jedno z ważniejszych ograniczeń
2.Rodzice zainstalowali kamerkę w pokoju syna. Gdy włączyli nagranie, zaniemówili widząc, co w nocy robi dziecko
3. Dlaczego na wiewiórkę mówimy Basia? Zagadka nie taka prosta jak myślisz

Monitoring pokazał upadek psa

Pies znajdował się 30 metrów nad nim, doskonale więc wiedział, że nie uda mu się go złapać i zatrzymać w ramionach. Jednak na nagraniu widzimy, jak na chwilę udaje mu się schwycić pieska lecącego z balkonu. Shih-tzu przelatuje przez ramiona mężczyzny i choć oboje lądują na ziemi, widać, że nikomu nic się nie stało! To prawdziwy cud, że ani suczka o imieniu Mel, ani Joao nie ucierpieli w wyniku tego niezwykłego wypadku.

- Zrobiłem, co mogłem, wszystko, co mogłem. Był to wspólny wysiłek mój i dozorcy, który działał szybko, aby pomóc psu. To było szczęśliwe zakończenie - przyznał skromnie mężczyzna.

Okazało się, że do wypadku doszło pod nieobecność właściciela mieszkania. Dowiedział się dopiero gdy wrócił do domu i opowiedziała mu o tym gosposia. Oczywiście podziękował wybawicielowi jego ukochanej suczki i zamontował siatkę, która zabezpieczy krawędź balkonu w razie kolejnego przypływu ciekawości shih-tzu! Poniżej znajdziecie całą scenę zarejestrowaną przez monitoring.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu
  2. Lew i dziecko występowali w programie na żywo. Wystarczyłyby sekundy, by doszło do tragedii
  3. Stado małych pand zbuntowało się przeciwko opiekunce. Nagrano ich uroczą potyczkę
  4. 10-latek wyszedł na spacer z psem, wrócił do domu z granatem. Szybka reakcja matki i babci
  5. Wyszła z psem na spacer, znalazła ogromnego grzyba. Zdjęcia kani wprawiają w osłupienie
  6. Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w Chorwacji

źródło: dailymail.co.uk

Następny artykuł