Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny
Karina Sulich
Karina Sulich 28.02.2020 18:35

Gratka dla fanek – Michał Szpak zaprasza na randkę. Nie wypada odmówić, cel jest naprawdę szczytny

michał szpak
Screenshot Randka z Pieskiem, YouTube

Michał Szpak na zamieszczonym przez siebie wideo zaprasza na nietypową randkę. Świece, wykwintne dania, niepowtarzalny klimat i doborowe towarzystwo. Do tego niespodzianka na koniec sprawia, że ciężko się oprzeć!

Randki potrafią być stresujące, szczególnie te w ciemno. Nigdy jednak nie wiadomo, czy przypadkiem tego wieczoru nie pozna się swojej drugiej połówki. Na taką właśnie okoliczność w nietypowym wideo zaprasza nas wszystkich Michał Szpak. Nie wypada odmówić. Na takiej randce z pewnością nigdy nie byliście!

Michał Szpak zaprasza na randkę

Michał Szpak zaprasza na randkę w wyjątkowym wideo. Ukradkowe spojrzenia i zapalone świece? Naprawdę ciężko mu się oprzeć!

Filmik, na którym występuje uwielbiany wokalista i aktorka Agata Buzek, niesie niezwykłe przesłanie. Artyści zapraszają na dość nietypową randkę, ale uwaga! Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że tego wieczoru zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Od czego zaczęła się choroba Królikowskiego? Jedno ugryzienie ruszyło lawinę nieszczęść
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Randka z pieskiem

Randka z pieskiem, to wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu promocję adopcji zwierząt oraz pomoc schroniskom.

Podczas wieczoru, który będzie miał miejsce 14 marca w Warszawie, będzie można zasiąść do wykwintnej kolacji przy świecach ze swoim czworonożnym przyjacielem lub znaleźć i zaadoptować swoją drugą psią połówkę.

Jeżeli więc nie masz jeszcze swojego pieska do pary, a pragniesz podarować komuś dach nad głową, kolacja będzie idealnym pretekstem do bliższego poznania, rozmowy z wolontariuszami czy spędzenia wyjątkowego czasu z pupilem. Kto wie, może tego wieczoru naprawdę zaiskrzy?

Wideo, które zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu, skruszy każde serce. Miło, że takie gwiazdy jak Michał Szpak, Agata Buzek i ich czworonożni przyjaciele udzielają się w tak szczytnych akcjach!

ZOBACZ FILM:

Michał Szpak i Agata Buzek zapraszają na nietypową randkę!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
  2. Paweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
  3. Andrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta