Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Koty, które śpiewają! Najśmieszniejsze wideo w sieci
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.04.2019 13:40

Koty, które śpiewają! Najśmieszniejsze wideo w sieci

Koty, które śpiewają
Fot. thehappycatsite.com

Koty, które śpiewają to ostatni prawdziwy hit sieci! Uwielbiamy poprawiać sobie humor, oglądając zwierzaki, które swoim uroczym zachowaniem doprowadzają nas to lawiny śmiechu. Specjalnie dla was przygotowaliśmy najśmieszniejsze filmiki ze śpiewającymi kotami. Miłej zabawy! 🙂

Utalentowane zwierzęta to ponadczasowy hit Internetu. Koty grające na instrumentach albo takie, które śpiewają pod takt muzyki – to absolutny hit! Tutaj nie trzeba się nad niczym zastanawiać, kalkulować czy rozmyślać. Oglądamy i mamy niezły ubaw.

Koty, które śpiewają

Koty, które śpiewają? Brzmi cudacznie, jednak jak się okazuje w Internecie nawet i to możemy znaleźć. Sieć podbija nagranie portugalskiego kota śpiewającego wraz ze swoim właścicielem piosenkę: Se vc está contente diga miau, co po przetłumaczeniu na język polski oznacza: Jeżeli jesteś szczęśliwy, powiedz miau. Nagranie śpiewającego kota podbija YouTube na całym świecie.

Śmieszne koty żyłą złota

Właściciele swoich pupili prześcigają się w pomysłach, jak sprawić, aby ich pies czy kot podbił Internet. Z pozoru błahe, zabawne filmiki mogą być dla właścicieli żyłą złota. Wyświetlenia na YouTubie mogą przynieść autorowi naprawdę dużo pieniędzy.

Nagrania śmiesznych zwierzaków, w rekordowym tempie zyskują miliony odsłon. To najpopularniejsze filmiki, ze względu na ich uniwersalizm. Im bardziej popularne video, tym więcej reklamodawców zgłasza się do współpracy, co już dobrze odbija się na koncie bankowym właściciela. Czasem śmieszny zwierzak może być dobrym interesem 😉

Koty, które śpiewają

Śpiewające psy muszą ustąpić teraz miejsca pewnej portugalskiej, rudej kotce. Właściciel rudej kocicy postanowił nagrać z nią piosenkę. Na nagraniu widać, że czworonożny przyjaciel świetnie odnajduje się przed kamerą. Nagranie trwa tylko kilkanaście sekund, a już podbija Internet. Co więcej, takich wokalnych kocich miksów nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koty przeklinają? Naukowcy doszli do zaskakujących wniosków
  2. Kot został porzucony przez właścicieli na dworcu. Był zbyt dużym ciężarem
  3. Śmieszne koty. Jesteś w stanie odnaleźć je na zdjęciach? Większość ludzi nie
  4. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?