Kociątko odbyło swoją pierwszą kąpiel
Źródło: youtube/kittenstreet

Porzucone kociątko czekało samotnie w błocie. Wideo z jego pierwszej kąpieli chwyta za serce

6 Października 2020

Kociątko siedzące smutno w błocie zostało zauważone na poboczu. Nie było przy nim jego mamy, dlatego przechodnie podejrzewali, że maleństwo zostało porzucone. W dodatku było bardzo wycieńczone i wymagało pilnej pomocy. Nie mieli serca zostawiać go na pastwę losu, dlatego nieśmiała znajdka trafiła do domu. Nowi właściciele zafundowali jej kąpiel marzeń. Nagranie z kociego spa oczarowało tysiące internautów.

Kociątko o wyjątkowo smutnej mince miauczało żałośnie prosząc przechodniów o pomoc. Właśnie taki widok ukazał się zatroskanym ludziom, którzy przypadkowo natrafili na bezpańskiego czworonoga. Mruczek o szarym futerku mógł mieć zaledwie kilka tygodni, dlatego nadal nie był w pełni samodzielny. Płakał, nie rozumiejąc, gdzie podziała się jego mama. Został całkowicie sam, tkwiąc bezczynnie w błocie i patrząc przestraszonym wzrokiem na każdego, kto go mijał. Na szczęście ratunek przyszedł w samą porę.

Husky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideoHusky został zaatakowany z obu stron. Nie mógł opędzić się od nachalnych adoratorów, wideoCzytaj dalej

Przypadkowe osoby uratowały zziębnięte kociątko

Patrząc w jego rozżalone oczka i rozumiejąc, jaką tragedię przeżywa, przechodnie nie potrafili powstrzymać łez. Ścisnęły im się serca na myśl, że cokolwiek złego mogłoby się przytrafić małej sierotce. W każdej chwili mógł paść ofiarą drapieżnika czy nadjeżdżającego samochodu, więc czym prędzej złapali go pod pachę i zabrali do domu. Mała znajdka została owinięta ręcznikiem i ułożona pomiędzy butelkami z gorącą wodą. W ten sposób temperatura ciała zziębniętego kotka się unormowała, a wkrótce potem można było przejść do następnego kroku ku polepszeniu jego zdrowia. W następnej kolejności należało je nakarmić. Kociątko było tak małe, że nie potrafiło jeszcze jeść z miseczki, dlatego jego nowi właściciele karmili go za pomocą strzykawki. Niewielki wojownik zaczął powoli odzyskiwać siły, dlatego mógł już zażyć swojej pierwszej kąpieli w życiu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
2. Pies załatwił się w domu. Mężczyzna zrobił wstrząsającą rzecz, nie mieści się w głowie
3. Wyciągnął rękę, żeby pogłaskać małego yorka. Nie wiedział z kim zadarł, jest wideo

Maluch odbył swoją pierwszą kąpiel

Na nagraniu dokumentującym pierwsze chwile kociaka w nowym domu widzimy, że opiekunowie zafundowali mu kąpiel w umywalce. W jego futerku wciąż tkwiły nieczystości, dlatego aby stać się w pełni czystym i pachnącym pupilem, należała mu się drobna pielęgnacja. Kobieta w pomarańczowym swetrze na początku upewniła się, że temperatura wody będzie odpowiednia dla kociego dziecka, po czym delikatnie obmyła malucha pod strumieniem. Szary futrzak grzecznie zgadzał się na wszystkie zabiegi kosmetyczne i wyglądał niesamowicie uroczo, machając drobnymi łapkami. Kiedy futerko nasiąknęło mu wodą stał się jeszcze o połowę mniejszy i słodszy! Na sam koniec właścicielka otarła go ręcznikiem i wysuszyła suszarką.

Kociątko przeszło zdumiewającą metamorfozę. W porównaniu z tym, jak wyglądało, kiedy znaleziono je na poboczu, teraz jego widok mógł jedynie wywoływać uśmiech i łzy wzruszenia.

ZOBACZ WIDEO:

Lekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadLekkomyślni rodzice w ogniu krytyki. Zorganizowali baby shower, główną atrakcją stał się niebezpieczny gadCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po latach próbował odnaleźć swojego biologicznego ojca. Kiedy odkrył prawdę o rodzinie, nie mógł ukryć wzruszenia
  2. Najdroższy kot świata. Kosztuje nawet do 40 tysięcy złotych, jest niewiarygodny
  3. Grupa twardzieli budzi postrach wśród oprawców zwierząt. Wymierzają sprawiedliwość lepiej niż policja
  4. Dla żartu pokazał psu obraźliwy gest. Chihuahua nie wytrzymała, wszystko się nagrało
  5. Papugi z zoo nauczyły się przeklinać. Władze podjęły ważną decyzję
  6. Minister potwierdził, od 10 października nowe obostrzenia. Ponad 100 powiatów trafi na listy

źródło: youtube

Następny artykuł