Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 25.01.2020 17:09

Ogromny pies zbliża się do 2-letniej dziewczynki. Ciężko uwierzyć, co dzieje się potem

Dziecko
screen z nagrania YouTube

Dziecko i ogromny pies mieszkali pod jednym dachem. Kiedy czworonóg zbliżył się do 2-latki, wydarzyło się coś, czego raczej ciężko się spodziewać. Zdumieni widokiem rodzice, niemalże natychmiast chwycili za telefon. Kiedy nagranie z udziałem tej dwójki wyciekło do sieci, stało się prawdziwym hitem!

Dziecko i ogromny pies mieszkali pod jednym dachem. Kiedy czworonóg zbliżył się do 2-latki, wydarzyło się coś, czego raczej ciężko się spodziewać. Zdumieni widokiem rodzice, niemalże natychmiast chwycili za telefon. Kiedy nagranie z udziałem tej dwójki wyciekło do sieci, stało się prawdziwym hitem!

Czworonóg i dziecko to jedno z tych połączeń, które zawsze bawi do łez. Problemy zaczynają się, kiedy maleńka 2-latka ze wszystkich sił stara się wychować o wiele większego i silniejszego od siebie psiaka. To może zakończyć się tylko w jeden sposób zrozumiałe jest więc, że rodzice natychmiast chwycili za telefon, a ich poczynania uwiecznili na nagraniu.

Dziecko i ogromny pies

Dziecko postanowiło wziąć sprawy w swoje ręce i wychować ogromnego psiaka, który od jakiegoś czasu mieszkał pod ich dachem. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale 2-latka w języku, który najprawdopodobniej zrozumiały jest tylko dla niej samej, wydawała komendy ogromnemu i silnemu czworonogowi.

Pomimo tego, że zwierzak początkowo zupełnie nie rozumie, czego młodsza domowniczka od niego oczekuje, po chwili zupełnie zmienia swoje nastawienie. Wszystko za sprawą przysmaku, który mama wręczyła malutkiej psiej treserce. Zwierzak w mgnieniu oka zrozumiał, że dziewczynka nakazała mu siadać… a ten niczym potulny baranek spełnił jej oczekiwania. W końcu czego się nie robi dla ulubionego smakołyku!

Jak sprawić, by pies i dziecko zostali przyjaciółmi?

Wbrew pozorom to prostsze niż mogłoby się wydawać. Wystarczy, że zaczną spędzać w swoim towarzystwie nieco więcej czasu. Dorośli powinni nauczyć dziecka właściwego postępowania z czworonogiem i zadbać o to, by zwierzak był odpowiednio przygotowany i wytresowany.

Gwarantujemy, że wówczas nawet największy pies nie będzie dla pociechy żadnym zagrożeniem. Gołym okiem widać, że odpowiednie wyszkolenie psiaka jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Pomimo tego, że zupełnie bezbronna dziewczynka, zaczyna mu rozkazywać… pies przyjmuje to z godnością i należytym szacunkiem!

ZOBACZ NAGRANIE:

Dziewczynka poskromiła ogromnego psiaka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopiec stracił ukochanego kota. Los sprawił mu najlepszą niespodziankę pod słońcem
  2. Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
  3. Usłyszał szczekanie psa. Po chwili wybiegł na dwór i zaczął wszystko nagrywać
  4. Pies zniszczył jej dokumenty. Była wściekła, dopóki nie zauważyła bardzo ważnej rzeczy. Zaczęła płakać ze szczęścia

Źródło: bright-side.life.pl

Powiązane