Raz
Źródło: youtube/thedodo

Piesek chihuahua boi się spać sam. Tylko jedna rzecz pozwala mu pokonać lęk, wideo rozczuli każdego

13 Listopada 2020

Chihuahua najbardziej na świecie nie lubi spać w pojedynkę. Szerokim łukiem omija swoje posłanie, gdy tylko zbliża się wieczór. Opiekunka załamywała ręce i nie wiedziała, co zrobić ze zlęknionym czworonogiem. Piesek postanowił jej pokazać, że wspólne drzemki wcale nie muszą być takim złym pomysłem.

Chihuahua jest jedną z najpopularniejszych ras psów nie tylko w Polsce, ale i wielu innych krajach. Ze względu na swój miniaturowy rozmiar potrafią zdobyć serca miłośników zwierząt w każdej kategorii wiekowej. Zdarza się jednak, że niektórzy opiekunowie tych pupili traktują swoje pociechy jak żywe maskotki. Okazuje się jednak, że ich niewielki rozmiar nie idzie w parze z charakterem. Chihuahua to zadziorny zwierzak, który potrafi zdominować zarówno duże większe psiaki, jak i własnych właścicieli!

Mama usłyszała dziwne odgłosy z pokoju dziecka. Gdy zajrzała do środka, zamarła, była pewna, że stało się najgorszeMama usłyszała dziwne odgłosy z pokoju dziecka. Gdy zajrzała do środka, zamarła, była pewna, że stało się najgorszeCzytaj dalej

Chihuahua nie chce iść do swojego łóżeczka

Chociaż chihuahua wydają się na pozór nieszkodliwymi pupilami, który nie skrzywdziłyby nawet muchy, w rzeczywistości mają w sobie duży temperament i odwagę. Te psy nigdy nie przegapią okazji, aby stanąć w obronie swojego opiekuna, lecz czasami potrafią się wystraszyć z błahych powodów.

Uroczy piesek o imieniu Raz bardzo boi się spać na własnym posłaniu. Odkąd był szczeniakiem, zawsze unikał spania w pojedynkę. Każdej nocy skradał się w stronę łóżka właścicielki i piskami zwracał jej uwagę, żeby zaprosiła go na łóżko. Nie potrafiła mu odmówić.

Kobieta próbowała przekonać Raza do spania na miękkim posłaniu, lecz wkrótce zrozumiała, że zwierzątko czuje się bardzo samotne, gdy nie może przebywać obok swojej pani. Doszła do wniosku, że w tej kwestii może przymknąć oko.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy zwierzęta potrafią przewidzieć śmierć? Wstrząsające nagranie z hodowli świń nie pozostawia złudzeń, aż chce się płakać
2. Od stycznia nowa opłata dla 38 milionów Polaków. Nadchodzi fala niezadowolenia
3. Dlaczego kot ziewa na twój widok? Chce ci w ten sposób przekazać ważną wiadomość

Raz najbardziej lubi spać opatulony kołderką. Ten rytuał trwa po dziś dzień, chociaż Razowi stuknęło już 10 lat. Wciąż zasypia wtulony w swoją panią i słodko wystawia języczek na dowód tego, że w tej pozycji czuje się najbezpieczniej.

Piesek rasy chihuahua przywiązuje się do jednej osoby i potrafi być o nią bardzo zazdrosny. Jeśli zastanawiasz się nad adopcją tego czworonoga, to musisz wiedzieć, że będzie on idealnym przyjacielem dla dzieci w wieku szkolnym oraz osób starszych. Ludzie, którzy żyją w skromnych warunkach lub nie mogą sobie pozwolić na psa wymagającego wielogodzinnych aktywności fizycznych, też z pewnością docenią towarzystwo psiaka z Meksyku. To typowy pies salonowy, który dobrze znosi mieszkanie nawet w kawalerce. Warto jednak pamiętać, że nie nadaje się on dla maluchów, które niechcący mogą zrobić krzywdę delikatnemu pieskowi.

ZOBACZ WIDEO:

Pudelek stracił właścicieli przez koronawirusa. Gdy myślał, że nikt mu już nie został, w drzwiach stanął niespodziewany gośćPudelek stracił właścicieli przez koronawirusa. Gdy myślał, że nikt mu już nie został, w drzwiach stanął niespodziewany gośćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta spojrzała na test ciążowy i była pewna. Winny jest jej kot
  2. W bezduszny sposób pozbył się niechcianego już psa. Wszystko zarejestrowały kamery, ogromny żal
  3. Przyjacielski corgi zatrzymuje się, by przytulić każdego psa, którego spotka. Zdjęcia absolutnie rozczulają
  4. Nagrano, jak kobieta wrzuca szczeniaka do jeziora. Jej tłumaczenie sprawia, że ręce opadają
  5. Dlaczego kot ma kieszonki w uszach? Niewielu wie, jaka jest ich prawdziwa funkcja, oto rozwiązanie zagadki
  6. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Mnóstwo Polaków otrzyma nawet 5 tys. złotych
  7. Nieprawdopodobnie skuteczne, oszałamiające sposoby na suszenie grzybów

źródło: thedodo

Następny artykuł