chihuahua
Źródło: youtube.com/RM Videos

Spytała chihuahuę, czy jest na nią zła. Reakcja maluszka zwala z nóg

3 Grudnia 2020

Właścicielka postanowiła sprawdzić, jak dobrze rozumie ją jej mała chihuahua. Rezultaty eksperymentu przekroczyły jej najśmielsze oczekiwania! Urocze nagranie z udziałem małego pieska szybko podbiło sieć.

Urocza chihuahua postanowiła odpowiedzieć na pytanie swojej właścicielki. Pani spytała suczkę, czy jest na nią zła. Odpowiedź maluszka doprowadziła kobietę do natychmiastowego śmiechu, podobnie jak internautów, którzy obejrzeli nagranie.

Smutny pitbull nawet nie podnosił się z miejsca. Pomógł mu dopiero ktoś wyjątkowySmutny pitbull nawet nie podnosił się z miejsca. Pomógł mu dopiero ktoś wyjątkowyCzytaj dalej

Chihuahua rozmawia z panią

Kiedy myślimy o zwierzakach, które głośno "rozmawiają" ze swoimi właścicielami, chihuahua raczej nie przychodzi nam pierwsza do głowy. Husky, owczarki niemieckie, czy shiba inu - owszem, te psiaki często wydają dźwięki pomagające im w komunikacji z panem.

Jednak małe pieski chihuahua raczej zbyt często się nie odzywają, chyba że chcą nastraszyć innego psa szczekaniem. Ta psinka również postanowiła na pytanie właścicielki odpowiedzieć niewerbalnie.

Kobieta nagrała, jak mała psina układa się w jej nogach, gdy nagle padło pytanie: "Hej, jesteś na mnie zła?".

Zdezorientowana chihuahua błyskawicznie odwróciła się do pani i... pokręciła przecząco głową, po czym pisnęła, zupełnie jakby chciała zapewnić panią, że w żadnym wypadku się na nią nie gniewa!

Po tej szybkiej odpowiedzi przekręciła się na grzbiet, gotowa na głaskanie. Nagrywająca ją opiekunka nie mogła powstrzymać śmiechu na odpowiedź psiny.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nagranie podbiło sieć

Nagranie, choć krótkie zdobyło olbrzymią popularność i zostało obejrzane ponad 35 tysięcy razy. Komentarze nie mogą się nadziwić temu niezwykłemu przypadkowi:

- Spytałem o to samo moją chihuahuę i pokiwała głową.

- Na początku myślałam, że pytasz "Czy mnie kochasz?" i jeszcze bardziej mnie to rozbawiło.

- Te pieski to dosłownie anioły zesłane na ziemię!

Psy reagujące na słowa właścicieli niemal zawsze stają się hitem sieci - spójrzcie tylko na tego husky, o którym pisaliśmy jakiś czas temu!

Zobacz wideo:

Malutkie corgi nie mogą znaleźć pani. Wideo rozkłada na łopatkiMalutkie corgi nie mogą znaleźć pani. Wideo rozkłada na łopatkiCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł