Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Galerie > MUNDIAL 2022. Gwiazdy reprezentacji Polski i ich zwierzaki. Poznajcie milusińskich naszych piłkarzy
17.11.2022 14:37

MUNDIAL 2022. Gwiazdy reprezentacji Polski i ich zwierzaki. Poznajcie milusińskich naszych piłkarzy

Polscy piłkarze to nie tylko znakomici sportowcy, ale również miłośnicy zwierząt. Swoimi pupilami chętnie dzielą się w swoich social mediach ku uciesze fanów. To właśnie czworonożni przyjaciele są z nimi nawet wtedy, gdy wyniki meczu zawodzą ich oczekiwania. W ich towarzystwie zdecydowanie łatwiej jest się także zrelaksować po trudnym meczu i odpocząć przed kolejnymi zawodami. Trzeba przyznać, że niektóre rasy są naprawdę interesujące!

Zdjęcie ilustracyjne
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Slajd 1 z 14

Matty Cash

Kolejny z obrońców naszej reprezentacji w piłkę nożną wziął pod opiekę pięknego rottweilera. Choć nie wiadomo jak wabi się jego pupil, zwierzę było szkolone pod okiem profesjonalistów w Ambassador Protection Dogs. W związku z tym możemy wnioskować, że jest mistrzem posłuszeństwa zarówno w domu, jak i na spacerach. Po jego spojrzeniu widać, że darzy swojego pana wyjątkowym uczuciem.

Slajd 2 z 14

Jakub Kiwior

Jakub Kiwior ceni towarzystwo swojego pudelka na tyle, że wraz ze swoją partnerką postanowili go zabrać nawet na wspólne wakacje zagranicą. Piesek ma liczne ubranka, w których chętnie pozuje do zdjęć. Swoim opiekunom towarzyszy nie tylko podczas spacerów, ale także w restauracjach.

Slajd 3 z 14

Wojciech Szczęsny Nala

Wojciech Szczęsny wraz z żoną Mariną i synkiem Liamem opiekują się pudelkiem o imieniu Nala. To już drugi pies tej rasy, na którego zdecydowała się rodzina piłkarza. Nala zagościła w domu bramkarza po odejściu za Tęczowy Most wcześniejszego pupila. Nala często towarzyszy swojej pani, gdy ta kibicuje przed telewizorem ukochanemu. Oprócz tego jest prawdziwą psią przyjaciółką ich synka, który uwielbia się z nią bawić!

Slajd 4 z 14

Artur Jędrzejczyk

Obrońca, grający aktualnie w Legii Warszawa chętnie odpoczywa w towarzystwie najbliższych, w tym maltańczyka o imieniu Nela. Co prawda, biały kudłaty piesek więcej czasu spędza zapewne z jego żoną, lecz na zdjęciach widać, że piłkarz również zajmuje szczególne miejsce w jego sercu.

Slajd 5 z 14

Jan Bednarek

Suczka Candy, która jest buldogiem francuskim, to wierna fanka swojego opiekuna Jana Bednarka. Piesek ma nawet koszulkę meczową, którą dumnie nosi podczas każdego meczu transmitowanego w telewizji, gdy na boisku pojawia się jej pan. Ku uciesze rodziców, stała się także świetną przyjaciółką ich dziecka. Towarzyszy im w najważniejszych momentach życia, chociażby w dniu ślubu, gdzie chętnie pozowała do zdjęć.

Slajd 6 z 14

Krystian Bielik

Krystian Bielik, który gra na pozycji obrońcy, ma pupila rasy labrador retriever o imieniu Timon. Jego czworonożny przyjaciel jest prawdziwym fanem zabawy. Piłkarz opublikował nawet nagranie, jak zmęczony po wygłupach odpoczywał na otwartych drzwiczkach od zmywarki. Z nim na pewno nie można się nudzić!

Slajd 7 z 14

Piotr Zieliński

Piotr Zieliński wraz z partnerką opiekują się czekoladowym labradorem o imieniu Mia. Piesek towarzyszy im nie tylko w domu, ale także podczas wyjazdów. To naprawdę piękny zwierzak o mądrym spojrzeniu, którym potrafi zawrócić w głowie każdemu miłośnikowi tej przyjacielskiej rasy.

Slajd 8 z 14

Kamil Grosicki

Kamil Grosicki także ma ukochanego czworonoga, który towarzyszy jemu i jego rodzinie niezależnie od kraju, w którym aktualnie gra. Piłkarz zdecydowanie należy do grona osób, które uwielbiają relaksować się u boku swojego pupila. Zdjęciami uroczego maltańczyka chętnie dzieli się w sieci i otwarcie nazywa go swoim najlepszym kumplem.

Slajd 9 z 14

Mateusz Wieteska

Mateusz Wieteska wraz ze swoją ukochaną opiekują się pieskiem rasy shih tzu. Z social mediów możemy dowiedzieć się, że ich sunia nazywa się Fendi. Podczas wspólnych spacerów nie zapominają uwiecznić tej magicznej chwili na zdjęciach, które następnie udostępniają w sieci. Jak przyznaje partnerka Wieteski, mimo, że Fendi wygląda jak mała, niewinna kulka, to czasem daje popalić swoim opiekunom.

Slajd 10 z 14

Zdjęcie ilustracyjne

Czym nasze zestawienie byłoby bez Lewego i suczki Belli? Niezaprzeczalnie największa sława naszej reprezentacji - Robert Lewandowski - także jest szczęśliwym posiadaczem pieska. Wraz z jego żoną Anną i dwoma córeczkami opiekują się przedstawicielką rasy hybrydowej, bowiem pod swój dach zdecydowali przygarnąć zwierzaka powstałego ze skrzyżowania pudla miniaturowego lub średniego z cavalier king charles spanielem.

Slajd 11 z 14

Arkadiusz Milik

Arek Milik także jest miłośnikiem merdających ogonkiem stworzeń. Wraz z byłą partnerką adoptowali setera angielskiego o imieniu Ganador. Choć ich drogi się rozeszły, a piesek został ze swoją właścicielką, jesteśmy przekonani, że w sercu piłkarza nadal zajmuje szczególne miejsce.

Slajd 12 z 14

Krzysztof Piątek

Szczególnymi względami buldogi francuskie darzy także Krzysztof Piątek. Napastnikowi i jego żonie Paulinie towarzyszy przedstawiciel tej rasy, który nazywa się Bolek, choć pieszczotliwie zwracają się do niego po prostu Bobo. Warto również wiedzieć, że zgodnie z decyzją nowożeńców zamiast kwiatów, goście zasypali ich prezentami ślubnymi w postaci karmy dla bezdomnych psiaków!

Slajd 13 z 14

Robert Gumny

Co prawda, nie wiadomo, czy zawodnik FC Augsburg ma swojego pupila, lecz w swoich social mediach pochwalił się zdjęciem z bardziej egzotycznymi zwierzakami. Prawdopodobnie podczas wakacji odpoczywał w towarzystwie uroczych lemurów. Najwyraźniej tacy kompani bardzo mu odpowiadali, co można wywnioskować po szerokim uśmiechu piłkarza.

Slajd 14 z 14

Czesław Michniewicz

Miłośnikiem zwierząt jest również sam trener reprezentacji Polski - Czesław Michniewicz. Choć sam opiekuje się pieskiem rasy Jack Russell terrier, wygląda na to, że dużą sympatią darzy również chow chowy.

Tagi: