Swiatzwierzat.pl

8 ras psów, które całe życie wyglądają jak szczeniaki. Nie sposób im się oprzeć

31 Marca 2022

Udostępnij:

Niektóre psy, ze względu na swoje niewielkich rozmiarów ciała przez całe życie wyglądają, jak szczeniaki. Inne nadrabiają szczenięcym zachowaniem. Wszystkie łączy jedno: są wiernymi przyjaciółmi człowieka. (Fot. Annette Shaff, canva.com)

Slajd 1 z 8

Spaniel

Spaniel, to uroczy pies, który nawet jako dorosły może wyglądać jak szczeniak. Ma charakterystyczne długie uszy i wielkie oczy. Jego urodę dodatkowo podkreślają wyjątkowo długie rzęsy. (Fot. Anchy, canva.com)

Slajd 2 z 8

York

York to wyjątkowo mała rasa psów. Ze względu na ich niewielkie rozmiary uchodzą za "wieczne szczeniaki", mimo że przestają nimi być już po roku. (Fot. PETERLAKOMY, canva.com)

Slajd 3 z 8

Shih Tzu

Shih Tzu to także psy, których rozmiary są niewielkie. Chociaż ich dojrzewanie trwa niedługo, bo około 12-15 miesięcy, to ich wygląd wystarczy, aby właściciele mogli cieszyć się "szczeniakami", nawet gdy osiągną dorosłość. (Fot. Caio Resende z Pexels, canva.com)

Slajd 4 z 8

Szpic miniaturowy

Szpic miniaturowy inaczej pomeranian to pies, który nie tylko nie wyrasta ze szczenięcych rozmiarów, ale także ma wyjątkowo wesołe usposobienie. Jest miłośnikiem zabaw zupełnie jak szczeniak! (Fot. iko636, canva.com)

Slajd 5 z 8

Golden Cocker Retriever

Golden Cocker Retriever to pies, który osiąga duże rozmiary, dlatego szybko przestaje wyglądać jak szczeniak. Nadrabia za to swoim szczenięcym temperamentem. Goldeny długo zachowują swoją mentalną młodość. (Fot. Svetozar Milashevich z Pexels, canva.com)

Slajd 6 z 8

Chihuahua

Chihuahua to malutki pies, który przez całe życie wygląda jak szczeniak. Jest bardzo przyjazny i towarzyski, a także aktywny i ruchliwy. Może stać się małym – wielkim przyjacielem człowieka na długie lata. (Fot. liggraphy z Pixabay, canva.com)

Slajd 7 z 8

Beagle

Psy rasy beagle bardzo długo zachowują się jak szczeniaki. Są wesołe, inteligentne i uwielbiają zabawy. To bardzo rodzinne psy, które są świetnymi towarzyszami dzieci. (Fot. przemyslawiciak, canva.com)

Slajd 8 z 8

Bichon frise

Bichon frise to mały, śnieżnobiały pies, który ma wesołe usposobienie. Bardzo lubi zabawę i dzieci, dla których może być wiernym przyjacielem. (Fot. MISS_SUMMER z Pixabay, canva.com)

Szczeniak

Słodkie psiaki są słodkie

Pieski potrafią być przeurocze

Zobacz nastepną galerię >