Maks
Źródło: https://pomagam.pl/t6yeybak

Zostały 2 dni, aby uratować życie Maksa. Chcą go uśpić, z bardzo smutnego powodu

15 Września 2020

Życie psa o imieniu Maks ma zakończyć się za 2 dni. Taką decyzję podjęli specjaliści, którzy wydali na niego wyrok. Pies ma zostać uśpiony, ponieważ bywa agresywny. W tym psie jest ogrom stresu, ale czy nie należy chociaż spróbować uratować zwierzęcia?

Życie to cenny dar, dlatego należy dbać o własne i cudze życie. Nie tylko drugiego człowieka, ale i zwierząt, które bardzo potrzebują naszej pomocy! Ostatnio w sieci natrafiliśmy na zrzutkę, obok której nie potrafimy przejść obojętnie. Pies o imieniu Maks ma stracić swoje życie, ponieważ wykazuje objawy agresji. Zwierzę ma dopiero 1,5 roku i jak na swój wiek doświadczył zdecydowanie za wiele. Niemniej jednak czy, aby na pewno należy uśpić psa, który ma przed sobą jeszcze wiele lat życia?

Hannah i Shane powiedzieli sobie Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystościCzytaj dalej

Życie psa ma zakończyć się za 2 dni

Pies o imieniu Maks mieszkał już w wielu domach. Najpierw na wsi, skąd został wyrzucony, z powodu ugryzienia, później właściciele domu postanowili go oddać, ponieważ miał wykazywać agresję. Stamtąd z kolei trafił na łańcuch do garażu. Kiedy chciał opuścić swoje miejsce, był bity czy kopany, na co odpowiadał agresją. Czy zwierzę zachowywało się w niewłaściwy sposób? Ciężko to stwierdzić, kiedy jego opiekunowie również nie traktowali go z należytym szacunkiem.

- Bo nieposłuszny, bo nie taki...ciągle coś. Biedny zaczął się bronić, atak odpierał atakiem, gryzł... Miał zostać wezwany weterynarz, aby załatwić sprawę. Ostatecznie od miesiąca siedzi w boksie, bez spacerów i czeka na śmieć. Nie ma ludzi, którzy mogliby z nim pracować. Wszyscy się go boją. Ma problemy behawioralne, wykazuje agresję. Potrafi zaatakować, ale potrafi również wysłać sygnały ostrzegawcze. Został oceniony jako nieadopcyjny, ale nie stwierdził tego żaden behawiorysta czy ktokolwiek do tego uprawniony. 1709. ma zostać uśpiony. I tyle - czytamy na pomagam.pl.

Jedna z wolontariuszek postanowiła uratować psa, dać mu szansę. Nie wie, czy jej się uda, jednak wierzy, że praca z psem zaowocuje zmianami. Aby uratować czworonoga potrzeba zebrać 3 tys. zł. Pies znajduje się 600 km od wolontariuszy, oprócz leczenia potrzebuje pomocy ze strony behawiorysty.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiewiórka o niesamowitym wyglądzie zachwyca. Ciężko uwierzyć, że jest prawdziwa
2. Wiewiórka znieruchomiała, kiedy zobaczyła ogrom orzeszków. Zabawne nagranie podbija internet

- Maks musi mieć swój osobny kojec, który specjalnie dla niego trzeba kupić. Psiak wymaga opieki behawiorysty, musi zostać również przebadany i w późniejszym czasie wykastrowany. To wszystko kosztuje... Dlatego bardzo prosimy o wsparcie zbiórki ratowania życia Maksa. Błagamy z całych sił - uratujmy go! Wspólnie możemy zdziałać cuda!

Pies ma zostać uśpiony za 2 dni. Czy uda się zebrać potrzebną kwotę w tak krótkim czasie? Wierzymy, że ludzi o dobrych sercach jest wiele i pomogą. Pomóc psu można tutaj TUTAJ.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Czy pies zostanie uśpiony?Czy pies zostanie uśpiony?
https://pomagam.pl/t6yeybak.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Myślała, że dokarmia bezdomnego kota. Po tygodniu zrozumiała, co tak naprawdę karmiła
  4. Ciężko ranny szczeniak leżał na ulicy i błagał o pomoc. Zachowanie jego mamy wywołuje łzy
  5. Zabrała szczeniaka do schroniska, by pomógł wybrać nowego członka rodziny. Wybór ją zamurował
  6. Potężny pożar w centrum Polski, dramatyczna akcja służb. Niestety, w pogorzelisku dokonano przerażającego odkrycia

Źródło: pomagam.pl

Następny artykuł