Jamnik patrzy w dal
Źródło: ratujemyzwierzaki.pl/nautrzymanie

Brakuje pieniędzy na utrzymanie jamników. Zwierzęta błagają o wsparcie, nie mają na leczenie i jedzenie

30 Kwietnia 2020

Zwierzęta z Fundacji Jamniki Niczyje proszą o wsparcie. Ich opiekunom nie starcza pieniędzy na utrzymanie. Liczy się każdy grosz.

Fundacja Jamniki Niczyje od grudnia próbuje zebrać pieniądze na zwierzęta, którymi się opiekuje. Jamniki, konie, koty potrzebują finansowego wsparcia. Brakuje pieniędzy na karmę, leczenie, zabiegi kastracyjne czy sterylizacyjne. Miesięczne utrzymanie zwierząt jest bardzo drogie. Fundacja błaga o pomoc.

Jamniki Niczyje błagają o wsparcie

Od 8 grudnia 2019 roku na konto fundacji wpłynęło ponad 46 tysięcy złotych. Kwota mogłaby się wydawać duża, jednak opiekunowie co miesiąc wydają ok. 8 tysięcy złotych na utrzymanie zwierząt. Co za tym idzie, obecna kwota na rachunku fundacji wcale nie jest taka duża. Właściciele fundacji musieli wydać od grudnia ok. 40 tysięcy złotych na zwierzęta. Pieniędzy nie zostało wiele, a leczenie i życie cały czas kosztuje.

- Kochani, przyszedł taki moment, że obawiamy się o jutro dla naszych podopiecznych... Mamy bardzo chore zwierzaki, których utrzymanie i leczenie jest drogie. Miesięcznekoszty utrzymania naszych podopiecznych to około 8 tysięcy zł. Jest to kwota minimalna na zabezpieczenie podstawowych potrzeb, takich jak karma, leki... Do tego dochodzą inne koszty, których nie będziemy tutaj wyliczać. W tym momencie chcemy zebrać pieniądze, które zabezpieczą naszych podopiecznych w zakresie podstawowym i pozwolą na przetrwanie. Nasze konto świeci pustkami a z wpłat darczyńców pozostało 15-20 %. Pomóżcie! - czytamy na opisie zbiórki.

Do końca zbiórki zostało 10 dni i brakuje ponad 13 tys. złotych. Pomagać można klikając TUTAJ.

Fundacja Jamniki Niczyje działa od 2012 roku. Zwierzęta z fundacji można adoptować, jednak organizacja zastrzega sobie, że nie dowozi psów do domów adopcyjnych. Fundacja pomaga w transporcie staruszków, które nie mają szansy na dom w miejscu pobytu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

JaminkiJaminki szukają kochającego domu
ratujemyzwierzaki.pl/nautrzymanie

JamnikJamniki potrzebują pieniędzy
ratujemyzwierzaki.pl/nautrzymanie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stanął na wprost stada. 19 dzikich zwierząt rzuciło się w jego stronę
  2. Właściciele pudla zmarli z powodu koronawirusa. Na apel psa ze schroniska odpowiedziało tysiące osób
  3. Weterynarz amputował kotu uszy. Teraz uroczy mruczek podbija internet, jest niewzwykły
  4. W domu pojawiły się bezbronne stworzenia. Właściciele zamarli, kiedy zbliżyły się do nich trzy wielkie psy
  5. Podczas spaceru w lesie znaleźli plastikowy worek. Byli wstrząśnięci, gdy zajrzeli do środka, porażający widok psa
  6. Chcą ograniczyć prawo uboju zwierząt. Może zabraknąć drobiu. Inne państwa zdecydują się na ten krok i pójdą w ich ślady?

Źródło: ratujemyzwierzaki.pl

Następny artykuł