zagadka
Źródło: papilot.pl

90 proc. osób widzi tylko 4 zwierzęta na obrazku. Sprawdź, czy jesteś spostrzegawczy

20 Sierpnia 2020

Zwierzęta potrafią zrobić nam niezłe figle, nawet jeśli nie są prawdziwe. Chodzi oczywiście o te rysowane w komputerze. Pewien rysownik postanowił sprawdzić naszą spostrzegawczość i przygotował specjalny test, który udowodni nam, czy potrafi dostrzec szczegóły. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że na obrazku są tylko 4 zwierzaki, jednak prawda jest zupełnie inna. Zobaczcie, co skrywa zdjęcie. Ile zwierzaków widzicie?

O zwierzętach uczymy się już od najmłodszych lat i nie będąc jeszcze w szkole potrafimy wymienić ich kilkanaście gatunków, a może i więcej. Pies, kot, słoń, żyrafa, żaba, sarenka... Niektóre ze zwierząt są tak charakterystyczne, że mało kto się myli. Nie słyszeliśmy jeszcze, aby ktoś pomylił sowę z bocianem czy małpę z wężem. Takie wpadki nie mają miejsca, bo każdy z gatunków bardzo się od siebie różni.

Niemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranieNiemowlę raczkowało do ogromnego labradora. Rodzice nie zdążyli zareagować, jest nagranieCzytaj dalej

Ile zwierząt widzisz na obrazku?

Okazuje się, że można się czasem pomylić, albo nie dostrzec szczegółów. Wszystko za sprawą pewnego rysownika, który ukrył kilkanaście zwierząt na obrazku. Na rysunku nie trudno zauważyć słonia, nieco mniejszego osła oraz stworzenia domowe: psa i kota. Niemniej jednak nie każdy jest na tyle spostrzegawczy, aby dostrzec więcej niż 4 zwierzęta. Czy jesteś geniuszem? W to nie wątpimy! Ale niektóre zwierzaki są bardzo ukryte.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka uratowała całą rodzinę z pożaru. Ogień pochłonął cały ich majątek, potrzebna pomoc
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
Mężczyzna znalazł przestrasznego psa pod samochodem. Sposób, w jaki mu się odwdzięczył wzrusza do łez

Ile zwierząt widzisz na obrazku. Czy jest ich 16, a może mniej? Tak, 16 jest prawidłową odpowiedzią, ale nie każdy radzi sobie ze znalezieniem tylu stworzeń. Podpowiemy, że na obrazku należy szukać jeszcze m.in. komara, delfina, kury czy krokodyla. Koniecznie napisz nam w komentarzu, ile zwierząt znalazłeś.

Przypominamy jeszcze o naszych innych quizach i zagadkach. Jeśli jesteś fanem serialu Przyjaciele to ten QUIZzdecydowanie jest dla Ciebie. A jeśli wolisz standardowe rebusy to sprawdź nasz z dziwnymi roślinami/zwierzętami na polu.

ZOBACZ ROZWIĄZANIE:

Rozwiązanie zagadkiRozwiązanie zagadki
papilot.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie twierdzono, że Łajka zmarła przez brak tlenu. Prawda jest jednak bardziej okrutna, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Jak często należy karmić szczeniaki? Pełna miska nie jest dobrym rozwiązaniem
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Właściciele muszą uważać na swoje pupile. Agresywny owczarek poluje na psy, pogryzł nawet doga niemieckiego
  6. Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"

Źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł