Meghan i Harry pocałunek na ich ślubie, 19/05/2018
Źródło: EastNews/REX/Shutterstock

Meghan i Harry świętują 2. rocznicę ślubu. Nie każdy wie, że para kocha zwierzęta

19 Maja 2020

Meghan Markle i książę Harry mają dziś powody do świętowania. Para dwa lata temu powiedziali sobie "tak", przysięgając miłość do grobowej deski. Nie każdy wie, że małżeństwo kocha zwierzęta i mocno udziela się charytatywnie. Co robią dla zwierząt?

Ale to była piękna ceremonia! 19 maja 2018 roku, Meghan Markle i książę Harry przysięgli sobie miłość w Kaplicy Świętego Jerzego na Zamku Windsor. Ceremonie transmitowało większość telewizji na całym świecie. W końcu, wnuk królowej Elżbiety II znany z hulaszczego trybu życia ustatkował się! Niestety, bajka nie trwała długo i chwilę później zaczęły wychodzić na jaw niepokojące wiadomości dotyczące pary Sussex. Czy Meghan Markle naprawdę nikogo nie szanowała? Czy pokłóciła męża z bratem, księciem Williamem? Czy naprawdę nie zaprosiła księżnej Kate na swoje baby shower? Media i fani pary od miesięcy zastanawiają się, co dzieje się królewskiej rodzinie. Niestety, być może na te pytania nigdy nie poznamy odpowiedzi...

Choć Meghan Markle i książę Harry wycofali się w pełnienia publicznych obowiązków, to wciąż udzielają się charytatywnie i starają się pomagać na każdym kroku. Amerykanka pomaga m.in. kobietom poszukującym pracy, często można spotkać ją w wielu organizacjach. Meghan Markle kocha również zwierzaki. Miłości i szacunku do zwierząt uczy również męża. Dziś, w rocznicę ich ślubu przybliżamy Wam ich podejście do zwierzaków.

Meghan Markle o zwierzętach. Ma 2 psy

Meghan Markle to wielka aktywistka, która uwielbia psy. Amerykanka chciałaby dla wszystkim zwierząt jak najlepiej, stąd m.in. nie popiera polowania i chodzenia w prawdziwych futrach. To właśnie dla niej Harry zrezygnował z rodzinnej tradycji. Brat Williama nie był obecny na jednym z polowań, które miało miejsce w poprzednim roku. I jak już wiemy nie weźmie udziału w kolejnych spotkaniach, bo jak poinformował dziennik "The Sun", kilkanaście dni temu Harry sprzedał ręcznie robione strzelby myśliwskie, które służyły mu od wielu lat! Podobno pewien myśliwy odkupił je za 50 tys. funtów.

Meghan Markle często odwiedza schroniska do adopcji zwierząt. Sama jest właścicielką trzech czworonożnych przyjaciół, których właśnie poznała w przytuliskach. Amerykanka ma beagla o imieniu Guy, którego adoptowała jeszcze w Stanach Zjednoczonych i labradora Oza. Napisaliśmy, że Meghan ma trzy psy, co jest prawdą. Przed przeprowadzką na Wyspy, Markle wychowywała psa o imieniu Bogart. Niestety, gwiazda musiała zostawić ukochanego pupila w Toronto, ponieważ był zbyt wiekowy, aby podróżować samolotem. Skoro ostatnio, Meghan Markle i Harry przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, najprawdopodobniej psiak wrócił do nich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zgadzasz się?
2. Kot zachowuje się, jakby wychował się z królikami. Skacze jak one

Wiedzieliście, że Meghan kocha zwierzęta i miłości do nich uczy też swojego męża, Harry'ego?

Czekamy na Wasze informacje

swiatzwierzat.pl - portal z informacjami o zwierzętach, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Jeśli jesteś świadkiem przemocy wobec zwierząt, potrzebujesz pomocy w sprawie psa, kota, innego pupila lub masz ciekawy temat - pisz na redakcja@swiatzwierzat.pl. Obserwuj nas też na Facebooku i Instagramie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Meghan piesMeghan Markle z psami
Instagram/Meghan Markle

Meghan piesUkochane zwierzęta gwiazdy
Instagram/Meghan Markle

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna sadził kwiaty w ogrodzie. Podszedł do niego pies i nagle zrobił niebywałą rzecz. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Znalazł małego, wyziębionego kota na podwórku. Nikt nie dawał mu szans
  3. Nagła śmierć młodej żyrafy z Zamościa. Nie dożyła dzisiejszego otwarcia zoo
  4. Ktoś porzucił szczeniaki przy torach kolejowych. Bezbronne zwierzęta czekały na śmierć
  5. Dwie dziewczynki ratują zwierzęta. Ich inicjatywa to prawdziwy powód do dumy
  6. Pracownicy schroniska oniemieli. Nie mieli pojęcia, jakie stworzenie znaleźli

Źródła: people, glamour

Następny artykuł