Billie Eilish przytula szczeniaka
Źródło: instagram/billieeilish

Billie Eilish adoptowała niezwykłe zwierzątko. Skorzystała z czasu kwarantanny, aby pomóc

18 Kwietnia 2020

Billie Eilish zyskała w ostatnich miesiącach ogromną sławę. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoją popularność, żeby pokazać światu, że w tych trudnych czasach warto pomagać.

Cały świat walczy z epidemią koronawirusa. Choroba sieje spustoszenie i nie oszczędza nikogo. Ludzie pozostają w izolacji i zmuszeni są zrezygnować z codziennych czynności. W tych trudnych czasach łatwo zapomnieć, że nie tylko ludzie potrzebują pomocy. Mieszkańcy schronisk dalej na nas liczą, być może nawet jeszcze bardziej niż przed epidemią - w końcu wiele zwierzaków zostaje porzuconych przez swoich właścicieli, którzy są błędnie przekonani, że ich pupil może zarażać groźym wirusem.

Billie Eilish - gwiazda o wielkim sercu

Billie Eilish chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Osiemnastolatka zyskała ogromną popularność na całym świecie, jednak zdaje się, że sława nie wpłynęła negatywnie na jej potrzebę działania na rzecz innych i nie zmniejszyła jej wrażliwości. Wręcz przeciwnie - piosenkarka od lat angażuje się w akcje charytatywne, w tym na rzecz zwierząt. W 2018 roku artystka wsparła Pawsitive Change Prison Program, organizację zajmującą się znajdowaniem domów dla psiaków ze schronisk.

Również teraz, w sytuacji światowego kryzysu wywołanego empidemią koronawirusa, Eilish stanęła na wysokości zadania. Wraz z wprowadzeniem obostrzeń dotyczących przemieszczania się i przebywania w przestrzeni publicznej, 18-latka zdecydowała się zostać tymczasową właścicielką aż trzech psów!

- W obecnej sytuacji więcej ludzi powinno się zdecydować na bycie domem zastępczym - stwierdza w w wywiadzie dla German Electronic Beats Podcats Eilish.

Choć artystka ceni sobie samotność i kwarantanna aż tak jej nie doskwiera, postanowiła zaangażować się w pomoc i poświęcić swój czas psotym maluchom.

Okazuje się, że na pomoc ze strony Billie nie zakończyła się tymczasowej adopcji. Wokalistka zdecydowała się również na adopcję jednego ze swoich podopiecznych. Zdjęciem uroczego szczeniaka pochwaliła się w sieci. Z relacji w sieci wynika, że 18-latka poszukuje dla niego imienia. Jakieś pomysły?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Billie Eilish angażuje się w pomoc w schroniskachBillie Eilish angażuje się w pomoc w schroniskach
Facebook/Billie Eilish Poland

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bezdomna suczka zaznała wiele bólu na Ukrainie. Teraz błaga o miłość w Polsce
  2. Badaczom udało się zarejestrować niezwykły okaz. Najdziwniejsze zwierzę świata?
  3. Rottweiler wiele dni czuwał przy zmarłym panu. Relacja ratownika ściska za serce
  4. 8 ciekawostek o psach. Na pewno nie miałeś o nich pojęcia
  5. Strażnik parku narodowego nie mógł uwierzyć własnym oczom. Natychmiast wyciągnął telefon i zaczął robić zdjęcia
  6. Chłopczyk położył się obok buldoga. Matka nagrała niezwykłą chwilę

Źródła:cesarsway.com; electronicbeats.net; natemat.pl

Następny artykuł