Zagadka
Źródło: rotana.net

Tylko 10% osób rozpoznaje na obrazku 4 zwierzęta w mniej niż minutę. Czy widzisz je wszystkie?

16 Września 2020

Zwierzęta ukryły się na obrazku przedstawiającym piękny widok na morze i dom zbudowany na skarpie. Choć na pierwszy rzut oka widać przynajmniej jedno to odnalezienie wszystkich czterech nie jest takim łatwym zadaniem. Spróbuj swoich sił w psychoteście i sprawdź, czy znajdujesz się w elitarnym gronie osób obdarzonych nieprzeciętną spostrzegawczością.

Zwierzęta niczym kameleony wtopiły się w krajobraz na pewnym obrazku. Popularny psychotest pozwoli Ci na sprawdzenie swojej spostrzegawczości, a zarazem jest świetną rozrywką i okazją do wytężenia umysłu. Przyjrzyj się dokładnie i spróbuj odgadnąć, gdzie kryją się zamaskowane zwierzaki! Podobno jedynie 1 na 10 osób potrafi w mniej niż minutę odnaleźć na obrazku wszystkie z nich. Czy jesteś jedną z nich?

Agnieszka Woźniak- Starak szuka domu dla Hugo. Wcześniej psa spotkał okropny losAgnieszka Woźniak- Starak szuka domu dla Hugo. Wcześniej psa spotkał okropny losCzytaj dalej

Psychotest obrazkowy: znajdź wszystkie zwierzęta!

Na poniższym obrazku przedstawiony jest przepiękny nadmorski krajobraz. Wśród jego elementów kryją się 4 zwierzęta, których większość osób nie zauważa. Przyjrzyj się uważnie każdemu elementowi i spróbuj odgadnąć, w których miejscach się znajdują. Jeśli Ci się to uda to oznacza, że jesteś posiadaczem analitycznego umysłu! Masz minutę. Czas start! Rozwiązanie zagadki znajduje się pod obrazkiem.

DZISIAJ GRZEJE:1. Warszawa. Trwa protest rolników przed siedzibą PiS, chodzi o piątkę dla zwierząt
2. Ciągnął ciężko chorego owczarka po asfalcie, zwierzę nie przeżyło. Kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być większe?

ObrazekObrazek
rotana.net

Na rysunku ukryte są 4 zwierzęta: lis, nietoperz, flaming i antylopa. Udało Ci się znaleźć je wszystkie? Jeśli tak, to należą Ci się wielkie brawa! Nie każdy jest tak spostrzegawczy jak Ty!

ZOBACZ ROZWIĄZANIE:

RozwiązanieRozwiązanie
rotana.net

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze
  2. Szczeniak urodził się z pięcioma łapkami. Jego wygląd odbiera mowę, jest niezwykły
  3. Psy były więzione latami w laboratorium. Nagrano moment, gdy po raz pierwszy wypuszczono je na spacer
  4. Dlaczego kot mnie liże? Powody mogą Cię zaskoczyć
  5. Hannah i Shane powiedzieli sobie "tak". Ich pies skradł całe show na bajkowych zdjęciach z uroczystości
  6. Pani Ewelina wybrała się rekreacyjnie do lasu na grzyby. Przeżyła horror. Panicznie prosiła tylko o jedno

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Następny artykuł