Policja, radiowóz
Źródło: Pixabay/arembowski

Zdemolował mieszkanie i zostawił w nim zwierzęta. 31-latek skazał je na straszny los

3 Lipca 2020

Zwierzęta zostały znalezione w opuszczonym mieszkaniu przez właściciela lokalu po tym, kiedy udał się na miejsce po wyprowadzce wynajmujących. Jego oczom ukazał się wstrząsający obraz. Całe mieszkanie było w fatalnym stanie - zostało wręcz zdemolowane przez lokatorów. Jednak straty materialne były niczym w porównaniu do tego, co jeden z lokatorów zeoił zwierzętom, które do niego należały.

Zwierzęta należące do byłego lokatora wynajmującego mieszkanie w Pile zostały znalezione w opuszczonym lokum po wyprowadzce mężczyzny. 31-latek zostawił dwa chomiki syryjskie i świnkę morską na pewną śmierć. Kiedy właściciel mieszkania otworzył drzwi, jego oczom ukazał się obraz nędzy i rozpaczy. Wszystkie pomieszczenia były zdemolowane, całe mieszkanie wymaga generalnego remontu. Niestety, okazało się, że zdewastowane mieszkanie wcale nie jest najgorszym, co zastał właściciel lokalu. Mężczyzna dokonał makabrycznego odkrycia.

Jedno z najpiękniejszych zwierząt może wkrótce wyginąć. Naukowcy ostrzegająJedno z najpiękniejszych zwierząt może wkrótce wyginąć. Naukowcy ostrzegająCzytaj dalej

Mężczyzna zdewastował mieszkanie i zostawił w nim na pastwę losu zwierzęta

Nie da się znaleźć żadnego wytłumaczenia na to, co zrobił pewien 31-letni mieszkaniec Piły. Mężczyzna wynajął mieszkanie, gdzie wprowadził się z dwoma chomikami syryjskimi i świnką morską. Kiedy 31-latek opuścił miejsce zamieszkania, właściciel lokalu poszedł sprawdzić w jakim stanie znajduje się jego parcela. To, co zobaczył wprawiło go w osłupienie. W żaden sposób nie mógł się spodziewać tego, co zastał.

Każde pomieszczenie w mieszkaniu zostało dosłownie zdemolowane. Ale to nie koniec - właściciel znalazł w lokalu coś jeszcze gorszego. Były lokator zostawił bowiem dwa chomiki i świnkę morską. Ostatnie zwierzę nie przeżyło bez wody i pożywienia. Chomiki syryjskie były w stanie krytycznym i wymagały natychmiastowego przewiezienia do weterynarza. Sprawą od razu zajęła się policja.

- Śledczy ustalili, że osoby wynajmujące mieszkanie wyprowadziły się z niego w różnych odstępach czasu. Mężczyzna, który ostatni opuścił lokal zostawił w nim zwierzęta. Policjanci przedstawili 31-latkowi zarzut znęcania się nad zwierzętami - informuje na łamach trzcianka.naszemiasto.pl Jędrzej Panglisz, rzecznik pilskiej policji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niemowlę zbliżyło się do rottweilera. Rodzice nagrali wszystko 2. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii

Za porzucenie zwierząt 31-letniemu mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Zobaczył psa moknącego na deszczu. Jego reakcja rozczula do łez
   2. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali
   3. 2-letnie dziecko wyszło niezauważone z domu. Na swojej drodze spotkało pitbulla, niestety stała się tragedia
   4. Labrador zakradł się do noworodków. Zaniepokojona odgłosami matka wbiegła do pokoju, jej życie legło w gruzach
   5. Czy wszystkie konie są takie same? Tylko 1 na 10 osób potrafi znaleźć rozwiązanie w mniej niż 30 sekund
   6. Husky robi niesamowitą rzecz za każdym razem, kiedy ktoś go mija. Nagranie obejrzały już miliony

Źródło: trzcianka.naszemiasto.pl

Następny artykuł