paczki z chin
Źródło: twitter.com/cbs17

Straszne. Otworzyli kilka tysięcy niedostarczonych paczek, ich zawartość zmroziła krew w żyłach

1 Października 2020

Zwierzęta znalezione wewnątrz paczek zostały zakupione przez internet. Nie wiadomo jak długo przebywały w ciasnych kartonach, pozbawione dostępu do wody i jedzenia, z ograniczonym dopływem powietrza. Gdy odkryto ich zawartość, 5 tysięcy z nich już nie żyło. Makabrycznego odkrycia dokonano w magazynie jednej z chińskich firm przewozowych.

Zwierzęta zostały zapakowane w metalowe lub plastikowe paczki, które wsadzono do kartonowych pudełek z wyciętymi otworami. Wskutek złego składowania oraz opóźnień w transporcie większość z nich udusiła się. Pozostałe zmarły z głodu lub pragnienia, nikt ich nie karmił, a w klatkach nie było poidełek. Wysyłka żywych stworzeń pocztą, lub za pośrednictwem firm kurierskich jest w Chinach nielegalna. Lokalne media spekulują, że do śmierci zwierząt doszło, dlatego że kurierzy nie chcieli brać odpowiedzialności za ich transport.

Jest decyzja prokuratury w sprawie śmierci 6 policyjnych psów. Zginęły w wyniku awarii sieci ciepłowniczychJest decyzja prokuratury w sprawie śmierci 6 policyjnych psów. Zginęły w wyniku awarii sieci ciepłowniczychCzytaj dalej

Zwierzęta zmarły przez warunki, w jakich je trzymano

Stacja przeładunkowa w chińskiej prowincji Henan, położonej w centralnej części kraju, zmieniła się w cmentarzysko zwierząt domowych. W paczkach znaleziono ciała małych psów, kotów, królików i świnek morskich.

- Stacja była zaśmiecona pudłami z tysiącami zwierząt, które już zdechły, a całe miejsce cuchnie gnijącymi ciałami. To było jak piekło - powiedziała Hua, z grupy ratowniczej dla zwierząt Utopia.

Mimo że w pudłach wycięto otwory, mające zapewniać im stały dopływ powietrza, paczki ustawiano w stosach, lub rzędach. Nikt nie przejmował się faktem, że w środku znajdują się żywe istoty. Potraktowano je jak zwyczajne przesyłki. Gdy pracownicy w końcu postanowili je otworzyć, zwierzęta już nie żyły.

DZISIAJ GRZEJE:1. Szczeniak został porzucony w rowie. Nie umie sam jeść i chodzić, wszystko z winy człowieka
2. Kura zniosła jajko z ogonem. Porażające zdjęcia dziwnych jajek obiegły internet, prawda zwala z nóg
3. Chciał sprawdzić, czy koty rozumieją języki świata. Eksperyment wszystkich zaskoczył

Wysyłka żywych zwierząt jest w Chinach nielegalna

Zwierzęta zakupiono przez internet. W Chinach nowym popularnym przedsięwzięciem jest prowadzenie masowych hodowli domowych pupili. Właściciele nie przejmują się za bardzo dobrostanem zwierząt. Standardy tych miejsc przypominają te, w których odbywa się chów przemysłowy trzody czy drobiu. Zakupione czworonogi przesyłane są w sposób niezapewniający im choćby minimum komfortu czy bezpieczeństwa. Biznes mimo wszystko jest bardzo dochodowy. Koszty "produkcji" kolejnych miotów są bardzo niskie, a w związku z pandemią koronawirusa popyt na nie jest ogromny. Prawo Państwa Środka zabrania wysyłki żywych stworzeń w pudełkach. Wielu hodowców obchodzi lub ignoruje te przepisy, co często prowadzi do tragedii.

Poruszony labrador w środku nocy obudził rodziców. Zaprowadził ich prosto do pokoju dzieckaPoruszony labrador w środku nocy obudził rodziców. Zaprowadził ich prosto do pokoju dzieckaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiach
  2. Labrador i chihuahua mają szczeniaka. Właściciele pokazali mieszkankę tych dwóch ras, niewiarygodne
  3. Prawdziwy horror w Sudetach. Nieznany sprawca w bezduszny sposób odebrał życie kotu. To, co mu zrobił przechodzi ludzkie pojęcie
  4. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  5. Mijali umierającego psa w rowie, zadzwonili po pomoc, gdy już nie żył. Prawda przeraziła ratowników, było zupełnie inaczej
  6. Już jest. Nowa lista powiatów i miast w czerwonej i żółtej strefie. Robi się naprawę poważnie

źródło: o2.pl

Następny artykuł