Miś z wiadrem na głowie płynie przez jezioro
Źródło: screen shot/Youtube/Not That's Crazy

Ogromne zwierzę zaklinowało pysk w wiadrze. Kiedy żeglarz podpłynął bliżej, zamurowało go

29 Czerwca 2020

Zwierzę płynęło przez jezioro Wisconsin. Nie byłoby w tym fakcie nic dziwnego, gdyby nie pewien bardzo istotny szczegół - na głowie niedźwiadka znajdowało się wiadro. Ciekawski miś musiał włożyć do niego łeb i się zaklinować. Kiedy grupa ludzi płynących motorówką po jeziorze zauważyła czworonoga w tarapatach, nie zwlekali ani chwili - postanowili pomóc olbrzymiemu zwierzakowi. Okazało się jednak, że to wcale nie będzie takie proste zadanie. Akcja ratunkowa została udokumentowana przez jedną członkinię załogi, wideo w oka mgnieniu obejrzały rzesze internautów.

Zwierzę płynęło w jeziorze Wisconsin. Choć na pierwszy rzut oka scena mogłaby się wydawać sielanką - letni wieczór, zachód słońca nad jeziorem, niedźwiadek wybrał się na wieczorne pływanie, wcale taka nie była. Miś znalazł się bowiem w ogromnym niebezpieczeństwie. Kiedy znalazła go grupa pływających na motorówce ludzi, zauważyli, że coś jest nie tak. Głowa niedźwiedzia była w czymś uwięziona, zwierzę pływało w popłochu. Zdezorientowany czworonóg był uwięziony w strasznej pułapce, trzeba było działać od razu.

Położył zielone warzywo przed mruczkiem. Czy koty boją się ogórków?Położył zielone warzywo przed mruczkiem. Czy koty boją się ogórków?Czytaj dalej

Niedźwiedź z wiadrem na głowie pływał w jeziorze. Gdyby nie przypadek, zginąłby

Takiego widoku nikt nie mógł się spodziewać. Grupa ludzi płynęła łódką przez jezioro Wisconsin o zachodzie słońca. W pewnym momencie ich oczom ukazała się zadziwiająca i przerażająca scena. Obok nich płynęło wielkie zwierzę. Co więcej - na głowie czworonoga znajdowało się wiadro. Kiedy żeglujący zbliżyli się do zwierzaka odkryli zasmucającą prawdę - był to jeszcze niedźwiadek, choć już pokaźnych rozmiarów, którego łebek zaklinował się w plastikowym wiadrze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies robi niesamowitą rzecz dla chorego brata. Ukryta kamera nagrała wszystko, wideo powala na łopatki 2. Rodzice tylko na chwilkę zostawili noworodka samego ze swoim psem. Niebywale, co zrobiły zwierzaki, wszystko się nagrało

Biedny miś nie był w stanie się uwolnić z pułapki, do której wlewało się coraz więcej wody. Niewiele brakowało, a niedźwiedź utonąłby. Całe szczęście ludzie dobrej woli od razu rzucili się na ratunek biednemu fajtłapie. Przy pierwszej próbie zdjęcia wiadra miś się spłoszył i odpłynął przestraszony od swoich wybawców, jednak ci się nie poddali. Podpłynęli do niedźwiadka po raz kolejny. W końcu się udało - dzięki sprawnej akcji ratunkowej zwierzak został oswobodzony i mógł odpłynąć do swoich spraw.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: Youtube/Now That's Crazy

Następny artykuł