Leśna droga po zmroku oświetlona reflektorami samochodu
Źródło: Facebook/Nadleśnictwo Włocławek, Lasy Państwowe/ M.Namieśnik

Wyszedł na wieczorny spacer. W lesie wpadł na wielkie, egzotyczne zwierzę, zdjęcia wprawiają w osłupienie

25 Czerwca 2020

Zwierzę wyłoniło się z ciemności. Leśnik, który wybrał się na wieczorny spacer po włocławskich lasach na początku był przekonany, że ma do czynienia z dzikiem albo innym typowym mieszkańcem polskich kniei. Jakie musiało być jego zdziwienie, kiedy okazało się, że wielkie stworzenie wcale nie było tym, czym się wydawało na pierwszy rzut oka. Zadziwiony mężczyzna od razu chwycił za aparat, żeby uwiecznić na zdjęciu to, co zobaczył.

Zwierzę wybiegło nagle z lasu. Leśnik, który tamtego dnia wybrał się na wieczorny spacer po lasach należących do Nadleśnictwa Włocławskiego, stanął w osłupieniu. Mężczyzna nie wahał się ani chwili - od razu chwycił za aparat, żeby udokumentować zadziwiające spotkanie, którego właśnie stał się uczestnikiem. Gdyby nie zdjęcia, nikt by mu nie uwierzył w to, jakie zwierzę spotkał nocą w okolicznym lesie.

Celowo potrącił psa samochodem. Do sieci trafiło porażające nagranieCelowo potrącił psa samochodem. Do sieci trafiło porażające nagranieCzytaj dalej

Leśniczy poszedł na wieczorny spacer, z mroku wyłoniło się zagadkowe zwierzę

We wtorek wieczorem pewien leśniczy z Nadleśnictwa Włocławek wziął udział w nieoczekiwanym spotkaniu z zadziwiającym gościem. Mężczyzna przechadzał się po lesie, kiedy nagle spośród drzew wyłoniło się wielkie zwierzę. Można by przypuszczać, że z lasu wyszedł dzik albo inny typowy jego mieszkaniec. Jednak prawda okazała się o wiele bardziej zaskakująca. Stworzenie, które pojawiło się na wprost leśniczego, to był nikt inny tylko... kangur! Australijski torbacz na widok "intruza" podskoczył i przysiadł. Leśniczy wyjął telefon i udokumentował obecność nietypowego zwierza na zdjęciu.

W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia, okazało się, że kangur był mieszkańcem "Zielonej Szkoły" w miejscowości Goreń. Skoczny zwierzak musiał pokonać ogrodzenie swojego wybiegu i dać susa w las. Pracownicy nadleśnictwa oraz organizacji, której podopiecznym jest zwierzak rozpoczęli poszukiwania uciekiniera.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jelenia Góra. Mieszkał w bloku ze świnką wietnamską. Wyjechał, zwierzę dostało "dożywocie" 2. Do sieci wyciekło porażające nagranie policjanta z owczarkiem niemieckim. Nie mieści się w głowie, jak mógł mu zrobić podobne rzeczy?

Trzymamy kciuki za szybkie odnalezienie zwinnego zawadiaki. Leśniczy z pewnością długo nie zapomni spotkania z kangurem - w końcu to niecodzienny widok w polskim lesie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak z najpiękniejszymi oczami na świecie. Wygląda jak z bajki Disneya
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Powiedział husky'emu "Dzień dobry". Rozmowne zwierzę odpowiedziało właścicielowi w zabawny sposób, świetne nagranie
  4. Uratowali golden retrievera przed tragicznym końcem. Nie spodziewali się sekretu, który skrywało zwierzę
  5. Pitbulle zaatakowały chihuahua. Właściciele rzucili się psu na ratunek, doszło do tragedii
  6. Chiny "złamały obietnicę". Znowu wystartował skandaliczny festiwal

Źródło: se.pl

Następny artykuł