królik w pysczku kota
Źródło: facebook.com/BigPicture.ru

Obce zwierzę zaczęło iść w ich stronę. Właściciele nie mogli uwierzyć, wszystko nagrali

21 Września 2020

Zwierzę widoczne na udostępnionym na Facebooku filmiku nie przypomina żadnego znanego nam gatunku. Wydaje się, że jest to jakiś duch czy bohater fantastycznej kreskówki. Nagrywający zdarzenie właściciele zachowali jednak zimną krew, gdy biały, kiwający się ze stronę na stronę kształt zbliżał się do nich korytarzem. Co to takiego było?

Zwierzę poruszało się bardzo chwiejnym krokiem. Było białe, miało długie ciało, jego nogi pozostawały jednak niewidoczne. Zbliżało się jasno oświetlonym korytarzem w kierunku kamery. Gdyby ktoś ujrzał taki widok idąc w środku nocy po szklankę wody, mógłby zemdleć ze strachu. Ciężko byłoby mu się dziwić. Choć niewielkich rozmiarów, biały kształt poruszający się inaczej niż każda znana ludzkości istota może wywołać przerażenie, to zapewniamy, że nie ma się czego bać!

Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięUstawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali sięCzytaj dalej

Zwierzę okazało się być dobrze znaną ludziom istotą

Gdy kształt zbliżył się do kamery okazało się, że nie jest to żadne dzikie zwierzę ani istota paranormalna. Budzący grozę duszek okazał się małym, szarym kotkiem, niosącym w pyszczku swoją zabawkę. Koty potrafią napędzić ludziom stracha. Cichy chód oraz ponadprzeciętna zwinność czynią je mistrzami w płataniu takich figli. To nie duchy czy inne zjawy zrzucają nam przedmioty z półek czy długopisy z biurek. Najczęściej winnymi w tej sprawie są właśnie koty, które uwielbiają poruszać przedmioty. Jeśli ktoś nie ma w domu zwierzęcia, a przedmioty spadają, to niestety nie mamy na to wytłumaczenia.

DZISIAJ GRZEJE:1. Skandaliczny filmik z zakładu mięsnego ujrzał światło dzienne. Świnie były traktowane w straszny sposób
2. Nagle wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, szybko zrozumieli, że zostało im niewiele czasu
3. Kupiła 10-letnią, schorowaną rybkę w zoologicznym. Niemożliwe, co się stało, kiedy zmieniła jej akwarium

Zwierzę mogło paść ofiarą rozkosznego łowcy

Zazwyczaj, gdy kot przynosi nam zabawkę lub pluszaka w pyszczku zaprasza nas do zabawy. Jeśli jednak temu zachowaniu towarzyszy głośne miauczenie, zwierzak chce w ten sposób pochwalić się swoją zdobyczą. Mruczki kochają polować, większość ich zabaw opiera się na schemacie wykorzystywanym podczas łowów. Koty to drapieżniki, które nawet po udomowieniu odczuwają przyjemność z pogoni za ofiarą. Nawet jeśli w tym wypadku jej role pełni wypchany króliczek, i tak są dumne ze swojego sukcesu.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady
  2. Kot z ludzką twarzą. Kobieta pokazała zdjęcie swojego pupila, ludzie są poruszeni
  3. Zamość. Kobietę zaniepokoiły odgłosy wydobywające się z siatki. Podjęła interwencję, uratowała bezbronne życia
  4. Golden retriever urodził się z czarną plamką na pyszczku. Jest wyjątkowy, drugiego takiego nie zobaczycie
  5. Skandaliczne zachowanie nieletnich. Najpierw rzucali w ptaki przedmiotami, później było jeszcze gorzej
  6. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie

Źródło: facebook.com

Następny artykuł