Biała kulka
Źródło: instagram/bichon_tori

Zwierzę wygląda jak puszysty kłębek. Kiedy się odwróci, wszystko staje się jasne

19 Czerwca 2020

Zwierzę jest białe, puszyste i wygląda jak kłębek wełny. Kiedy ktoś spojrzy na nie z boku, czy w trakcie snu, nie ma pojęcia, z kim ma do czynienia. Jakie zwierzę skryło się pod białym futrem? To wcale nie jest trudna zagadka!

Właściciel pewnego zwierzęcia postanowił strzyc go w bardzo nietypowy sposób. Dzięki temu czworonóg wygląda jak puchata kulka, w ogóle nie przypomina swojej rasy. Kiedy zwierzę śpi, mało kto wie, z kim ma do czynienia. Pies, kot, a może dziwny królik? Co to właściwie jest? Zastanawiają się rzesze internautów... Jak się okazuje, zagadka wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać! Nie będziemy trzymać Was w niepewności - białe zwierzę jest psem rasy bichon frise. Psiak, który robi furorę na Instagramie ma 6 lat, więc szczenięce lata ma już dawno za sobą. Mimo wszystko wygląda jak mały psiak. Jego zdjęcia każdego rozczulają.

Pies bichon frise podbija Instagram

Pies o imieniu Tori jest gwiazdą w sieci. Zwierzę mieszka w Korei Południowej. Jego właściciele uwielbiają dbać o jego wygląd! Suczka przypomina misia, kłębek wełny czy niektórzy mylą ją z małym pudelkiem. Niezależnie od tego, z czym jest mylona - każdy uważa, że jest super słodka! Bichon friese na Instagramie doczekała się już ponad 360 tys. fanów. Właściciele często przebierają ją w rożne ubranka do sesji. To prawdziwa gwiazda!

Ogromny pies położył łapy na ramionach dziewczynki. Matka nagrała wszystkoOgromny pies położył łapy na ramionach dziewczynki. Matka nagrała wszystkoCzytaj dalej

Psy rasy bichon friese rozczulają swoim wyglądem. Zwierzaki nie mogą być brązowe czy czarne - charakteryzują się śnieżnobiałą sierścią, która rośnie cały czas. Sierść przypomina kozią wełnę, która co 2-3 miesiące powinna być przycinana u profesjonalnego groomera. Oprócz fryzjerskich wizyt należy codziennie wyczesywać psiaka, tak aby nie robiły się żadne kołduny, które ciężko jest potem usunąć.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jamniczek wita się z naszymi czytelnikami. Wszyscy już po porannej kawie?
2. Szczeniak nauczył się krzyczeć, ale nie potrafi szczekać. Wideo wbija w fotel

Bichony są bardzo towarzyskie i uwielbiają dzieci. Nie wolno ich jednak traktować jak zabawki, zwierzaki są bardzo "kruche".

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bichon_toriPsiak waży kilka kilogramów
instagram/bichon_tori

bichon_toriWygląda jak kulka
instagram/bichon_tori

bichon_toriCo myślicie o tej rasie?
instagram/bichon_tori

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Na zdjęciu ukryty jest pies. Większość osób potrzebuje przynajmniej 20 sekund, żeby go znaleźć
  2. Uratowany szczeniak podziękował swojemu bohaterowi. Wcześniej ktoś zrzucił go z mostu i zakleił pyszczek
  3. Z ostatniej chwili: Wypadek konia na trasie do Morskiego Oka
  4. Adoptowała psa ze schroniska. Kiedy lekarz powiedział jej prawdę, zalała się łzami
  5. Połamali małemu lwiątku łapy. Turyści robili sobie z nim zdjęcia, ślepi na jego cierpienie
  6. Chciał uśpić psa z porażającego powodu. Chwilę później los suczki zmienił się diametralnie

Źródła: kochamyzwierzaki.pl, fajnyzwierzak.pl

Następny artykuł