test
Źródło: screen z portal.abczdrowie.pl (Facebook)

Jakie zwierzę widzisz na obrazku? W 2 minuty dowiesz się prawdy o sobie

5 Czerwca 2020

Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Dzięki temu psychotestowi dowiesz się, jakie cechy dominują w Twojej osobowości. Co jest najważniejsze dla Ciebie w życiu? Rozwiąż test i po dwóch minutach dowiesz się wielu zaskakujących rzeczy na swój temat.

Na zdjęciu ukryło się kilka zwierząt, jednak nie chodzi o to, aby znaleźć je wszystkie. Spójrz na obrazek na górze i zobacz, które zwierzę widzisz jako pierwsze. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi, dzięki którym dowiesz się prawdy na swój temat. Jakie zwierzę zobaczyłeś na obrazku w pierwszej kolejności? Prawda może Cię zaskoczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

testWilk, tygrys czy sowa?
fot. facebook/screen z portal.abczdrowie.pl

Wilk - psychotest o zwierzętach

Jeśli najpierw na zdjęciu zauważyłeś wilka, to znaczy, że jesteś bardzo opiekuńczy. Cenisz przyjaźń i lojalność, nigdy nie zdradziłbyś swojego przyjaciela. Niechętnie zdradzasz innym, że przyjaciele są dla ciebie ważni, ponieważ nie chcesz ujawniać swoich słabości. Jesteś osobą czułą i wrażliwą oraz odważną i nieustępliwą. Tak jak wilk potrafisz bronić swojego stada, kiedy ktoś je atakuje.

Tygrys - psychotest o zwierzętach

Jeśli na zdjęciu najpierw zauważyłeś tygrysa, to znaczy, że w twoim życiu pojawia się wiele przeciwności losu, z którymi często nie wiesz jak sobie radzić. Toczysz nierówną walkę, a sprawiedliwość nie zawsze jest po Twojej stronie. Tygrys oznacza, że jesteś silny i waleczny, ale nie zawsze potrafisz korzystać ze swoich umiejętności. Ludzie odbierają Cię jako osobę słabą i bezbronną, która potrzebuje pomocy i opieki. Mierzysz się z wieloma problemami, często wydaje Ci się, że nie są one do rozwiązania. Jednak jeśli tylko odkryjesz w sobie siłę, którą posiadasz, wszystko powinno być łatwiejsze.

Sowa - psychotest o zwierzętach

Sowa kojarzy się w mądrością i rozwagą oraz symbolizuje sferę duchową. Jeśli zauważyłeś sowę na fotografii, to znaczy, że jesteś osobą pełną energii, która tak naprawdę szuka w swoim życiu wewnętrznego spokoju. Dopiero wyciszenie się, pozwoli Ci poczuć się spełnionym. Życie towarzyskie? Tak jest potrzebne! Jedak ciągłe imprezy nie powodują wcale szczęścia i uśmiechu na twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

testKobra, lew czy szczeniak?
fot. facebook/screen z portal.abczdrowie.pl

Kobra - psychotest o zwierzętach

Jeśli na zdjęciu zauważyłeś kobrę, to znaczy, że jesteś potężny i piękny! Doskonale znasz swoją wartość, choć zdarza Ci się udawać osobę niepewną siebie czy z kompleksami. Wąż nigdy nie kojarzy się dobrze - czy jesteś osobą podstępną? Mamy nadzieję, że nie!

Lew - psychotest o zwierzętach

Kot z grzywą to oczywiście wielki i potężny lew. Jednak lew nie jest tu odwagą siły i zwycięstwa, a jeśli go zauważyłeś, to znaczy, że nie potrafisz pogodzić się z przeszłością. Tłumisz w sobie emocje, zostałeś skrzywdzony lub kogoś skrzywdziłeś. Może warto pogodzić się z przeszłością? Z pewnością rozliczenie się z ciężkimi tematami, pozwoli Ci ruszyć na przód.

Szczeniak - psychotest o zwierzętach

Piękny i mały szczeniak jest oznaką miłości! Jeśli zauważyłeś małego psiaka na zdjęciu to znaczy, że jesteś osobą poszukującą szczęścia, przyjaźni, miłości. U drugiej osoby cenisz prawdę i otwartość, nie lubisz kłamstw.

Nietoperz - psychotest o zwierzętach

Nietoperz to symbol wyjątkowej intuicji. Posiadasz w sobie szósty zmysł, albo wewnętrzny kompas, który niekiedy potrafi Cię ostrzec przed niebezpieczeństwem czy pomaga podjąć dobrą i słuszną decyzję.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

testNietoperz
fot. facebook/screen z portal.abczdrowie.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna chorował na raka, cały czas towarzyszył mu pies. Gdy umarł, stała się niebywała rzecz
  2. Czy pies może jeść truskawki? Ceny letnich owoców diametralnie spadają
  3. Owczarek wywęszył nielegalne substancje ze 150 metrów. Kierowca ciężarówki nie mógł uwierzyć
  4. Ktoś wsadził suczkę do reklamówki i próbował utopić ją w rzece. Policja szuka sprawcy
  5. Olsztyn. Dzik wybiegł zza śmietnika i zaatakował psa. Zdjęcia poszkodowanego zwierzaka porażają
  6. Wrocław. Mężczyzna znalazł pytona w łazience w bloku. Służby ratunkowe przez wiele godzin walczyły z wężem

Źródło: portal.abczdrowie.pl

Następny artykuł