Zwierzaki wesoło spacerowały po ZOO
Źródło: facebook/San Antonio ZOO

Koty i psy ze schronisk zobaczyły zwierzęta w zoo. Ich reakcja stała się hitem

13 Lipca 2020

Zwierzaki, które na co dzień zamieszkują schronisko dla zwierząt w Stanach Zjednoczonych wybrały się na wycieczkę do ZOO w San Antonio. Wolontariusze wpadli na pomysł, aby zapoznać udomowionych czworonogów ze swoimi dzikimi krewnymi.

Zwierzaki zamieszkujące schroniska nie mogą liczyć na wiele rozrywek w ciągu dnia. Jednakże, tym razem niejeden domowy pupil mógłby szczerze pozazdrościć kociątkom i psiakom mającym przyjemność wystąpić w kampanii promocyjnej, której pomysłodawcami była organizacja Animal Defense League of Texas. Członkowie grupy zdecydowali, że czworonożnym milusińskim należy się wspólne wyjście do ZOO w San Antonio, gdzie będą mogły podziwiać niespotykane, egzotyczne gatunki zwierząt, a także odwiedzić swoich dalekich krewnych. Dzięki ich uroczym reakcjom, wiele niezdecydowanych osób, które do tej pory wahały się, czy zaadoptować nowego pupila, skłoniło się ku temu pomysłowi i przyjęło je do swoich rodzin.

Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociakiKotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociakiCzytaj dalej

Zwierzaki skorzystały z wielu niesamowitych atrakcji

Zwierzątka z okolicznego schroniska, które nadal nie znalazły swoich stałych domów zostały zabrane przez wolontariuszy do niedalekiego ogrodu zoologicznego i sfilmowane w niecodziennych sytuacjach. Z największym zainteresowaniem kotów spotkało się ich dzikie rodzeństwo. Lwy, leopardy i jaguary praktycznie od pierwszej chwili przykuły ich największą uwagę. Zarówno małe, jak i większe zwierzęta z rodziny kotowatych oglądały się przez szybę i dosłownie nie mogły oderwać od siebie oczu. Psiaki także skorzystały z okazji i z ochotą odwiedziły swoich przodków - wilki. Próżno szukać w zachowaniu zwierząt oznak agresji czy strachu. Na pierwszy rzut oka widać, że są sobą bardzo zaciekawione, machają ogonami i potrzebują dłuższej chwili, aby zauważyć znaczne różnice w wyglądzie pomiędzy nimi samymi a swoimi krewnymi. Zwierzaki spotkały się również z hipopotamami, żyrafami czy małpami.

Dzisiaj grzeje: 1. Przerażeni właściciele zorientowali się, że nie ma ich ślepego i głuchego jamnika. Zwierzę wpadło do studzienki
2. Do schroniska przyszedł niewyobrażalnie piękny pies. Był zupełnie sam, zaczęły dziać się niesamowite rzeczy

Wiele pupili czeka na nowy dom

Schroniska na całym świecie pękają w szwach. Z tego powodu kluczowe są kreatywne rozwiązania i akcje promocyjne, które mają na celu zachęcić miłośników zwierząt do adopcji bezdomnych czworonogów, a także wsparcia finansowego organizacji ratujących zwierzęta, które wielokrotnie podejmują się kolosalnych zbiórek pieniędzy na najbardziej potrzebujące stworzenia. W wielu przypadkach, poza dofinansowania od niezależnych osób, organizacje pro-zwierzęce nie mogą liczyć na regularny dochód, dlatego to właśnie od nas zależy, czy będą mogły kontynuować swoje inicjatywy. Jeśli masz możliwość, aby wspomóc lokalne schronisko to pamiętaj, że każda złotówka ma znaczenie i może uratować czyjeś życie!

ZOBACZ NAGRANIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie
  2. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu
  3. PILNE: Koniec poszukiwań pumy Nubii. Zwierzę trafiło do nowego domu
  4. Kotka 5 razy wracała do stojącego w płomieniach domu. W środku znajdowały się jej kociaki
  5. Internauci nie mogą dojść do porozumienia. Zagadkowe zdjęcie zebr wywołało duże poruszenie
  6. Wakacje z kotem? O czym należy pamiętać planując wspólny wyjazd?

Źródło: o2.pl

Następny artykuł