Maleńki zwierzak zszokował wszystkich
Źródło: instagram/trez_and_tydus

Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosło

28 Lipca 2020

Zwierzak, który już od pierwszych chwil oczarował opiekunów swoim uroczym pyszczkiem i puszystym futerkiem musiał pewnego dnia w końcu dorosnąć. Jego niepozorny wygląd nie zwiastował tego, że zwierzę zmieni się nie do poznania. Porównanie zdjęć przed i po dosłownie wprawia w osłupienie.

Zwierzak, który został członkiem pewnej rodziny początkowo prezentował się, jak każdy uroczy szczeniaczek - był mały, radosny i puchaty. Jego właścicielom w pełni to wystarczało, byli zachwyceni obecnością malucha, który sprawdzał się jako świetny towarzysz w codziennym życiu. Szczeniak dawał swoim opiekunom wiele radości, dlatego cieszyli się z każdego dnia i nie wychodzili myślami w przyszłość. Dopóki zwierzak pozostawał mały to nie zastanawiali się zbytnio nad tym, jak ich ukochany podopieczny będzie wyglądał w przyszłości, kiedy wydorośleje. Wystarczyło kilka miesięcy, a nie mogli uwierzyć, że to ten sam pies, którego przygarnęli!

Skandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaSkandaliczne sceny na polskiej plaży. Mężczyzna nie miał litości dla psaCzytaj dalej

Zwierzak zaskoczył wszystkich

Mała, puszysta kulka o imieniu Tydus sprawiała, że nawet najbardziej zmrożone serce topniało na jej widok, jednak z czasem wzbudziła jeszcze większe zainteresowanie za sprawą swojego nieprzewidywalnego wyglądu.Właściciele pupila musieli pogodzić się z faktem, że ich maluch kiedyś w końcu dorośnie i nabierze większych rozmiarów. Jednakże, nie przewidzieli tego, że pies, który wcześniej mieścił się w dłoniach urośnie do niewyobrażalnych rozmiarów! Jego opiekunowie zauważyli, że ich podopieczny z każdym dniem staje się coraz większy, ale spodziewali się, że gwałtowny wzrost zwierzaka prędzej, niż później się zahamuje. Byli w bardzo dużym błędzie, bowiem Tydus to przedstawiciel rasy Alaskan Malamut, który potrafi osiągnąć wysokość nawet 70 centymetrów! Czworonóg po kolejnych paru miesiącach znowu urósł i wyglądał już jak pies średniej wielkości. Kolejne miesiące przyprawiły właścicieli Tydusa o zawroty głowy - ich pies ważył już ponad 55 kg, a bujne i puszyste futro sprawiło, że wyglądem zaczął przypominać niedźwiedzia.

DZISIAJ GRZEJE: Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Niestety, nie żyje wielki Polak
2. Wypuścili husky'ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia
3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie

- Kochani, Puma Nubia jest pod opieką zoo w Chorzowie, dziś wespół z Władzami Miasta przychyliliśmy się do pozostawienia pumy w tej placówce, taką rekomendację podtrzymamy. Z ogromną nadzieją, że ani Nubia, ani inne dzikie gatunki Zwierząt nie będą dłużej wykorzystywane w takich sesjach foto czy video jak poniższa, nie posłużą zarabianiu na ich cierpieniu pieniędzy, a prawo wreszcie zabroni widowisk cyrkowych z ich udziałem

Psiak budził zainteresowanie przechodniów podczas spacerów, dlatego opiekunowie Tydusa wpadli na pomysł, aby założyć mu konto na portalu Instagram. Był to strzał w dziesiątkę, wkrótce użytkownicy mediów społecznościowych zapałali ogromną miłością do puszystego psiaka i cały czas śledzą jego zwariowane życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ŚLEDŹ NAS NA INSTAGRAMIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Andrzej Cisowski. Nic nie dało się zrobić, śmierć zabrała go młodo
  2. Ze strachem podchodził do wanny, gdy nagle pojawił się drugi kot. Nagranie błyskawicznie stało się hitem internetu
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Mocne słowa jednej z polskich fundacji. Ma dość. Po fali krytyki nie chce pomagać już zwierzętom
  5. Pies nagle zrozumiał, że jedzie do weterynarza. Nagrała się przezabawna reakcja owczarka, rozkłada na łopatki
  6. Sanniki. Na terenie posesji znaleziono martwe zwierzęta. Dramatyczne kulisy interwencji
  7. Pierwsza osoba na Podhalu nie żyje po pogrzebie. Czarny scenariusz się spełnia

Źródło: pikio.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł