Jakim zwierzęciem jest Atchoum?
Źródło: instagram/atchoumthecat

Pies czy kot? Niesamowity zwierzak wygląda jak postać z bajki

20 Sierpnia 2020

Zwierzak zamącił ludziom w głowach. Atchoum to pupil, którego gatunek pozostaje tematem nierozstrzygniętej dyskusji w sieci. Czy to pies, a może jednak kot? Spór narasta, lecz odpowiedź na to nurtujące pytanie nareszcie ujrzała światło dzienne.

Zwierzak o imieniu Atchoum doprowadził do jeszcze silniejszego podziału miłośników zwierząt. Zwolennicy psów i zwolennicy kotów prowadzą zacięty spór, debatując nad prawdziwą naturą pupila - czy to pies czy kot? Atchoum nie musiał się wcale wysilać by zaognić konflikt użytkowników sieci, uczynił to bez mniejszego wysiłku. Wystarczyło, że spojrzał w stronę kamery, a jego właścicielka cyknęła mu kilka zdjęć i opublikowała je w Internecie. Nareszcie wiadomo, która ze stron ostatecznie miała rację.

Mężczyzna znalazł przestrasznego psa pod samochodem. Sposób, w jaki mu się odwdzięczył wzrusza do łezMężczyzna znalazł przestrasznego psa pod samochodem. Sposób, w jaki mu się odwdzięczył wzrusza do łezCzytaj dalej

Zwierzak, którego okrzyknięto kotopsem

Atchoum to mieszkaniec Kanady oraz właściciel powalającej fryzury. Jego szara sierść jest wyjątkowo bujna i puszysta, dlatego może ona przywodzić na myśl długowłose koty lub małe, rozczochrane pieski. Patrząc na rozkosznego zwierzaka, wielu osobom trudno jest odpowiedzieć z przekonaniem, do jakiego gatunku właściwie przynależy. Jedni twardo obstawiają, że to rzadko spotykany pies lub kot, choć niektórzy internauci sugerują, że jest hybrydą kota z psem, czyli kotopsem. Sama właścicielka Atchouma przez długi czas utrzymywała tożsamość swojego pupila w tajemnicy, gdyż mówiła, że nie ma co do niej pewności. Ostatnimi czasy prawda na temat futrzaka wyszła na jaw, w końcu wiadomo, czym tak naprawdę jest.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Suczka uratowała całą rodzinę z pożaru. Ogień pochłonął cały ich majątek, potrzebna pomoc
2. Widziałeś psa z żółtą wstążką? Nie wolno do niego podchodzić, zorganizowana akcja
3. Foksterier popłakał się, gdy go uwolniono. Wcześniej żył na łańcuchu przy ścianie

Zagadka została rozwiązana

Dla wielu osób może być to wielkie zaskoczenie, ale Atchoum jest kotem perskim! Kot zmaga się z zaburzeniami związanymi z nadmiernym owłosieniem, które wywierają ogromny wpływ na jego wygląd. Ten kociak wymaga specjalnej i przede wszystkim regularnej pielęgnacji sierści, gdyż zaniedbanie mogą doprowadzić do poważnych zakażeń, problemów ze skórą oraz utrudniać zwierzakowi normalne funkcjonowanie. Być może wiele osób, które obstawiały, że Atchoum jest w rzeczywistości psem, będą rozczarowane rozwiązaniem zagadki jego gatunku, ale nie stoi to niczemu na przeszkodzie, aby docenić niepowtarzalny urok tego kociaka i przyznać, że wszystkie zwierzaki domowe są unikalne i słodkie na swój własny sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Oficjalnie twierdzono, że Łajka zmarła przez brak tlenu. Prawda jest jednak bardziej okrutna, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda
  3. Jak często należy karmić szczeniaki? Pełna miska nie jest dobrym rozwiązaniem
  4. Katarzyna Dowbor w wybornym towarzystwie. Odwiedziła ją synowa, ale i niezwykłe zwierzęta
  5. Właściciele muszą uważać na swoje pupile. Agresywny owczarek poluje na psy, pogryzł nawet doga niemieckiego
  6. Zła wiadomość dla Polaków. Kolejny kraj rozszerza "czerwoną listę"

Źródło: merdacz.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł