Mężczyzna wskoczył do akwarium z rybami
Źródło: instagram/raychapo_96ix

Mężczyzna wskoczył do wodnego zbiornika w zoo. Wszystko się nagrało

30 Lipca 2020

Zoo w Australii było zmuszone zawiadomić funkcjonariuszy policji o nietypowym wykroczeniu w ubiegły poniedziałek. Mężczyzna, który zwiedzał ogród zoologiczny niespodziewanie wskoczył do środka zbiornika wodnego i zaczął pływać wśród ryb. Szokujące zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu.

Zoo jest domem dla wielu zwierząt, nie tylko ssaków czy gadów, ale również tysięcy wodnych kręgowców. Chociaż w porównaniu z egzotycznymi i rzadko spotykanymi drapieżnikami, ryby nie cieszą się aż tak dużą popularnością to pewien mężczyzna postanowił urozmaicić innym turystom odwiedziny akwarium. Nieznany człowiek stał się żywą atrakcją ogrodu zoologicznego w Sydney.

Doberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrałoDoberman zaczął biec w kierunku dziewczynki. Wszystko się nagrałoCzytaj dalej

Mężczyzna wskoczył do zbiornika w ZOO

W poniedziałek australijscy oficerowie policji z Blacktown Police Area Command dostali wezwanie od zaniepokojonych pracowników ZOO w Sydney. Około godziny trzeciej po południu do jednego ze zbiorników wodnych wtargnął nieznany mężczyzna, który uprzednio rozebrał się do bokserek, a następnie wskoczył do wody, strasząc wszystkie ryby. Nagranie tego niecodziennego zdarzenia zostało zarejestrowane przez jednego ze zwiedzających, który obserwował z ubawem, jak brodaty mężczyzna nieskrępowanie pływa w gigantycznym akwarium.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów
2. Po 9 latach służby nie ma już dla psa miejsca. Przewodnik błaga o nowy dom dla przyjaciela
3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku

- Jesteśmy niezmiernie zbulwersowani tym, że ludzie potrafią zachowywać się w taki sposób - wypowiedział się o zaistniałym incydencie główny kierownik ogrodu zoologicznego w Sydney - Jake Burgess w rozmowie ze stacją 7News Sydney.

Być może dla mężczyzny był to tylko niewinny dowcip czy próba zwrócenia uwagi władz ogrodu na niewystarczające zabezpieczenia wystaw i wybiegów zwierząt. Jednakże, wtargnięcie na przestrzeń, która nie należy do ogólnodostępnej trasy zwiedzania ZOO mogło niesie ze sobą duże konsekwencje prawne, a przede wszystkim mogło okazać się tragiczne w skutkach. Mężczyzna naraził nie tylko swoje własne zdrowie, ale także dobrostan zwierząt, które znajdowały się w środku zbiornika wodnego. Na obecną chwilę australijska policja poinformowała, że jest w trakcie dochodzenia.

ZOBACZ NAGRANIE:

Pomóc psom z Radys można TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Strażak wyskoczył z munduru i rzucił się do wody. Powód zasługuje na wielkie brawa
  5. Malutki delfin został porzucony przez matkę. Tragedii nie udało się uniknąć
  6. Właściciel prześladował swojego pupila. Ciężko uwierzyć, do czego się posunął
  7. Skandal w okolicach Karpacza. Turyści, gdy zrozumieli, co się dzieje, byli zdruzgotani

Źródło: independent.co.uk

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł