tygrysy w zoo
Źródło: pixabay/Joleńka

Byli z rodziną w zoo. Na ich oczach rozegrał się dramat. Jedna osoba nie żyje

7 Lipca 2020

W zoo doszło do tragedii. Nikt nie przewidział, że zwykła wycieczka zamieni się w koszmar. Rodziny zabrały swoje dzieci na spacer po ogrodzie zoologicznym, który zakończył się w strasznych okolicznościach. Niestety, śmierć poniosła jedna osoba z ogrodu zoologicznego. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Zoo w Zurychu cieszy się bardzo dobrymi opiniami odwiedzających. Jest chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata, można tam spotkać np. niedźwiedzie okularowe, krokodyle, pingwiny, wilki, pantery śnieżne, pandy małe czy tygrysy. Mieszkańcy zoo mają stworzone podobne środowiska do naturalnych. Niemniej jednak pantery, tygrysy czy wilki są rozdzielone, aby nie zrobiły sobie krzywdy. Niestety, jedno ze zwierząt, które do tej pory nigdy nie sprawiało problemów, zaatakowało pracownicę ogrodu zoologicznego. Kobieta nie przeżyła spotkania z wielkim kotem.

Tragiczne święto dla właścicieli psów. Starsza suczka nie wytrzymała, zmarłaTragiczne święto dla właścicieli psów. Starsza suczka nie wytrzymała, zmarłaCzytaj dalej

Tygrys zaatakował pracownicę zoo

Turyści w zoo byli świadkami okropnego zdarzenia. Samica tygrysa syberyjskiego Iriny zaatakowała pracownicę ogrodu zoologicznego. Zaalarmowani pracownicy wbiegli na wybieg i próbowali odpędzić zwierzę od 55-latki, rzucili jej się na ratunek. Niestety, rany były zbyt rozległe. Pomimo natychmiastowej resuscytacji, kobieta nie przeżyła. Do zoo zostały wezwane odpowiednie służby, które badają okoliczności tej tragedii. Pozostaje również zadać jedno pytanie - dlaczego tygrysica rzuciła się na opiekunkę?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębi
2. Usłyszała niepokojące dźwięki w kuchni. Gdy weszła i zobaczyła, co jej pies ma w pysku, pobladła

Pracownicy zoo w Zurychu nie znają odpowiedzi na to pytanie. Irina do tej pory nie sprawiała żadnych problemów, nie przejawiała agresywnych zachowań. Zwierzę przyjechało do zoo z Danii. W Zurychu mieszkało już kilka lat. Pracownicy oraz turyści, którzy wiedzieli okropne zdarzenie mają możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej. W sprawie ataku jest prowadzone postępowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

tygrysTygrys - zdjęcie przykładowe
pixabay/Capri23auto

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć
  2. Beagle po 6 latach odnalazł swoją rodzinę. Scena spotkania psa z bliskimi wzruszy każdego
  3. Bezdomny pies był na skraju śmierci. Podszedł do młodej pary, ich reakcja porusza do głębi
  4. Ilona z "Rolnik szuka żony" ze stadem koni. Nie każdy wie, ile zwierząt jest na zdjęciu
  5. Z psiego koszmaru do lepszego życia. 7 czworonogów z Radys trafiło już do schroniska w Bydgoszczy
  6. Światowy Dzień Pocałunku. Mężczyzna skradł buziaka psu rasy husky, urocze wideo

Źródło: pikio.pl

Następny artykuł