Mężczyzna zachowywał się jak dzikie zwierzę
Źródło: youtube/rumble viral

Zachowywał się jak zwierzę w ZOO. Kiedy zrozumieli, dlaczego to robi, wszystko nabrało sensu

5 Września 2020

ZOO jest domem dla tysięcy dzikich zwierząt pochodzących z różnych zakątków świata. Każdego dnia podziwiane są przez wielu odwiedzających, którzy na co dzień nie mają możliwości zobaczyć ich w naturalnym miejscu występowania. Okazuje się, że niektórym miłośnikom zwierząt klimat panujący w ogrodzie zoologicznych potrafi się udzielić zbyt mocno. Przykładem jest pewien mężczyzna, w którym niespodziewanie przebudziły się zwierzęce instynkty. Jego wybryk został nagrany i opublikowany w sieci.

ZOO, dla wielu dorosłych i przede wszystkim dzieci, jest miejscem, w którym rodzą się niezapomniane wspomnienia. Jednakże, nie zawsze mogą one dotyczyć samych zwierząt mieszkających na wybiegach. Czasami dochodzi tam do zdarzeń, które większości zwiedzających nie przyszłyby nawet do głowy. Jednym z nich zdecydowanie stała się wizyta pewnego małżeństwa, które dało się porwać zewowi natury. Osłupiali świadkowie momentalnie chwycili za kamery, kiedy zorientowali się, co kombinuje mężczyzna.

Zrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideoZrobił niespodziankę swojemu psu. Reakcja mopsa to istny obłęd, jest wideoCzytaj dalej

Mężczyzna biegał na czworaka po ZOO

Dla niektórych zwiedzających wizyta w ogrodzie zoologicznym już nigdy nie będzie tym samym, co wcześniej. Pewnego razu do jednego z ogrodów zoologicznych wybrało się małżeństwo. Para przechadzała się wzdłuż wybiegów i klatek ze zwierzętami, podziwiając ich oszałamiający wygląd i specyficzne zachowania. W pewnym momencie mężczyzna wpadł na pomysł, jak sprawić by ich wyjście stało się niezapomnianym przeżyciem. Gdy znaleźli się przed szybą oddzielającą trasę zwiedzania od wybiegu lwów, niespodziewanie kucnął na czworaka i zrobił coś, co przykuło uwagę wszystkich wokół.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kot odpoczywał, nagle rzuciły się na niego 2 pitbulle. Właścicielka była bezsilna, choć próbowała
2. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka
3. Zmartwiona suczka podbiegła do obcych ludzi. Błagała o pomoc, chodziło o jej dzieci

Mężczyzna zaczął biegać w pozycji, w jakiej poruszają się czworonożne zwierzęta. Lawirował między innymi odwiedzającymi, skacząc po podłodze i wywołując tym ogólne poruszenie. Wszyscy mu się przyglądali, nie rozumiejąc, dlaczego zachowuje się w tak niecodzienny sposób. Chwilę później wszystko stało się jasne. Wygłupy mężczyzny dostrzegły zaciekawione lwiątka, które nie mogły oderwać od niego oczu. Młode kociaki momentalnie pobudziły się do zabawy i zaczęły biegać wzdłuż wybiegu, dotrzymując kroku mężczyźnie. Stawały nawet przy samej szybie, opierając o nią łapki, jak gdyby próbowały go dotknąć i upewnić się, czy aby nie jest ich zaginionym rodzeństwem. To musiała być świetna odmiana dla dzikich kotów, które na co dzień nie doświadczają podobnych rozrywek.

Zaskakujące zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w sieci przez żonę. "Po której stronie szyby było ZOO?" pytali rozbawieni internauci w komentarzach pod opublikowanym wideo. Wybryki mężczyzny przed wybiegiem lwów z pewnością na długo pozostanie anegdotką do opowiadania znajomym i rodzinie.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Para trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Najstarsze małżeństwo świata jest ze sobą 80 lat
  2. Potężny huk i wszyscy nagle stanęli. „Wyszedłem z pokoju, drzwi wyrwało” Koszmar w Polsce
  3. Niemowlę wierciło się w kołysce. Zachowanie kota jest bezcenne
  4. Zostawali husky na 3 godziny w domu. Kiedy wrócili złapali się za głowy
  5. Koziołek rozpędził się w stronę kota. Chciał go wziąć na rogi, stało się inaczej
  6. Porażające sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler odwiedziła Kraków, nie miała litości

źródło: youtube.com

Następny artykuł