Kobieta w łóżku.
Źródło: PickPik

Mężczyzna przyłapał żonę w łóżku z kimś innym. Myślała, że nikt ich nie nakryje, grubo się myliła

28 Października 2020

Jak wynika z naukowych badań zaufanie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na trwałość związków. Niestety wielu z nas doznało w życiu zdrady ze strony ukochanego partnera. Pewien mężczyzna poczuł się odrzucony i postanowił napisać list o swojej nietypowej sytuacji

Zapewne każda z nas wie, że związek niepielęgnowany zaczyna popadać w stagnację i kruszyć się na wielu frontach. Jest to wielki problem dzisiejszego społeczeństwa, a wielu ludzi wini za ten stan rzeczy aplikacje randkowe, takie jak chociażby Tinder.

Twój kot się nudzi? Niezawodne sposoby na rozerwanie mruczkaTwój kot się nudzi? Niezawodne sposoby na rozerwanie mruczkaCzytaj dalej

Poszukiwania partnera jak zakupy?

Poszukiwanie partnerów do stałych związków zaczyna pomału przypominać wybieranie ubrań w sklepach. Nabywca przymierza po kolei wszystkie atrakcyjne ciuchy, po czym zaczyna stopniowo odkładać na bok, te które nie wyglądają na nim korzystnie. W rezultacie pozostają mu 1-2 rzeczy, które kupuje. Te jednak po pewnym czasie zaczynają się zużywać i przestają być atrakcyjne, więc lądują w głębokich zakamarkach szafy lub koszu na śmieci. To porównanie może na pierwszy rzut oka wydawać się dosyć drastyczne, lecz gdy pozbędziemy się wyolbrzymień, metafora zaczyna przypominać sytuacje teraźniejszego rynku matrymonialnego.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Właściciel nagrał psa w nietypowej sytuacji. Jeden drobny szczegół przykuł uwagę wszystkich
2. Zaczęło się. Wielki paraliż stolicy, rolnicy walczą o swoje, Warszawa zablokowana
3. Monitoring nagrał, co sprzątacz robi psu. Nagranie dostało się do sieci

3. Monitoring nagrał, co sprzątacz robi psu. Nagranie dostało się do sieci

Niezwykle ciężko jest zbudować trwały związek w momencie gdy wciąż pozostaje z tyłu głowy, że przecież zawsze można znaleźć nowego, „lepszego” partnera. Dodatkowo, dzisiejsze społeczeństwo ma sporo problemów z zaufaniem w stosunku do partnerów. Każda większa kłótnia w związku może być pretekstem do włączenia aplikacji randkowej, „tak na wszelki wypadek”. Niestety ale poszukiwanie partnerów online przyczynia się do szeroko pojętych zmian społecznych i personalnych.

Kobieta zatrzymała się przy autostradzie. Nie mogła postąpić inaczej, na drodze było zwierzę w potrzebieKobieta zatrzymała się przy autostradzie. Nie mogła postąpić inaczej, na drodze było zwierzę w potrzebieCzytaj dalej

Żona dokonała wyboru

Rzecz jasna nie jest prawdą, że zdrady w związkach nie zdarzały się wcześniej i kiedyś to było o wiele lepiej. Można jednak śmiało stwierdzić, że były one mniej akceptowalne społecznie i pozostawały tematem tabu. Okazuje się jednak, że niektórych ludzi może również urazić odsunięcie na rzecz… czworonoga. Poniżej przedstawiamy list pewnego mężczyzny, który postanowił „pożalić” się w internecie. Znalazł on swoją żonę w łóżku z niespodziewanym gościem:

Golden retriever codziennie wyrzuca piłkę za płot. Powód sprawia, że trudno się nie roześmiaćGolden retriever codziennie wyrzuca piłkę za płot. Powód sprawia, że trudno się nie roześmiaćCzytaj dalej

"Nigdy nie sądziłem, że to mi się przydarzy. Oczywiście, każdy myśli, że to przydarza się innym, ale nie mi. Jednak życie przynosi nam zaskakujące i smutne doświadczenia.
Moja żona miała urlop, dzieci były u dziadków. Ja byłem na delegacji, ale udało mi się wszystko szybko załatwić więc postanowiłem wcześniej wrócić do domu. Wszedłem do domu, potem do sypialni, miałem ochotę chwilę się zdrzemnąć po podróży. W łóżku leżała żona i to nie sama! Spali mocno przytuleni do siebie, moje przybycie ich nie obudziło. Pięć lat małżeństwa, a on tak szybko zajął moje miejsce, to złamało mi serce, poczułem się niepotrzebny.
No cóż, kto ma kota sam zrozumie!"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szczeniak był w okropnym stanie. Nie mógł uwierzyć, kto przyszedł go adoptować
  2. Pies rzucił się na małego chłopca. Niebywałe, co wydarzyło się sekundę później
  3. Urodziło im się dziecko. Kamera nagrała, co robi z nim w nocy ich pitbull
  4. Trzy wielkie psy powoli zbliżają się do kota. Po chwili dzieje się rzecz nie do przewidzenia
  5. Twój kot się nudzi? Niezawodne sposoby na rozerwanie mruczka
  6. Ujawniono druzgocącą kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Mało kto wie, że jest autorką książki kulinarnej

Następny artykuł