Swiatzwierzat.pl
piesek na kanapie

youtube.com/marcelokpz

Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

27 Listopada 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Żona uchwyciła moment, w którym jej mąż myślał, że towarzyszy mu tylko pies. Mężczyzna w samej bieliźnie siedzi na kanapie z buldogiem francuskim i niczego nie podejrzewa. Jego partnerka prawdopodobnie również nie spodziewała się, że jej oc

Żona postanowiła nagrać męża w momencie, gdy myślał, że jest sam na sam z psem. W towarzystwie zwierząt wspaniałe jest to, że nas nie oceniają - można więc śmiało pozwolić sobie na bycie prawdziwym sobą! W takim właśnie momencie kobieta przyłapała swojego ukochanego. Gdy myślał, że w pokoju towarzyszy mu tylko ich buldożek francuski, nie mógł powstrzymać się od wygłupów. Wideo, na którym widać jak mężczyzna "tańczy" z psem to hit sieci!

Żona przyłapała męża na wygłupach z psem

Właściciel buldożka francuskiego wcale nie krępował się przed swoim czworonogiem i wspólnie z nim wyprawiał niesamowite rzeczy. Jedyny problem tkwił w tym, że mężczyzna nie wiedział, że znajduje się w ukrytej kamerze, a nagranie z wygłupów na kanapie wkrótce obejrzą miliony internautów z całego świata.

Wszystko nagrała jego rozbawiona żona. Kobieta prawdopodobnie chciała, aby domowe wideo nagrane bez specjalnej okazji, pozostało prywatnym skarbem - niedostępnym dla szerszej publiki.

Jednakże, kiedy tylko chwyciła za telefon i schowała się za rogiem pokoju, ujrzała scenę, która dosłownie powaliła ją na kolana. Wiedziała, że musi podzielić się nagraniem w sieci, bo inaczej nikt jej nie uwierzy.

Wideo jest doskonałym dowodem na to, że w duszach niektórych czworonogów gra muzyka. Buldog francuski, który jest pod opieką tego małżeństwa, okazał się niebywałym fanem muzyki hip-hop. Jego pan słuchał znanej piosenki z tego gatunku i dał się jej ponieść.

Mężczyzna podrygiwał głową w rytm muzyki, zerkając na swojego futrzastego towarzysza. Co zabawnego zrobił jego pupil? Perfekcyjnie go skopiował! Wystarczyła chwila, aby psiak dołączył do tańców i razem ze swoim właścicielem gibał się do znanej melodii. Zwierzak jest urodzonym tancerzem o świetnym poczuciu rytmu!

Nagranie z psem to prawdziwy hit

Kiedy wideo trafiło do sieci, w okamgnieniu zdobyło wielką popularność nie tylko wśród fanów hip-hopu, ale wszystkich tych, którzy uwielbiają obserwować zabawne poczynania zwierzaków domowych. Okazuje się, że radosne podrygiwanie razem z psiakiem udziela się nawet widzom.

Nagranie obejrzano prawie 30 milionów razy! Wcale się nie dziwimy - wygłupy mężczyzny i psa można oglądać w nieskończoność. Komentarze pod filmem również są niczego sobie.

- Nie wiem, kto jest słodszy, pies czy mężulek!

- Uwielbiam ten rumieniec, gdy zdał sobie sprawę, że są nagrywani!

- Kocham to oglądać, kiedy jestem przygnębiony, zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Sami przyznacie - trudno się nie uśmiechnąć na widok tych uroczych wygłupów!

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >