piesek na kanapie
Źródło: youtube.com/marcelokpz

Myślał, że jest sam na sam z psem. Żona przyłapała ich na kanapie i wszystko nagrała

27 Listopada 2020

Żona uchwyciła moment, w którym jej mąż myślał, że towarzyszy mu tylko pies. Mężczyzna w samej bieliźnie siedzi na kanapie z buldogiem francuskim i niczego nie podejrzewa. Jego partnerka prawdopodobnie również nie spodziewała się, że jej oczom ukaże się taki widok. Efekt podglądania widać na przezabawnym wideo!

Żona postanowiła nagrać męża w momencie, gdy myślał, że jest sam na sam z psem. W towarzystwie zwierząt wspaniałe jest to, że nas nie oceniają - można więc śmiało pozwolić sobie na bycie prawdziwym sobą! W takim właśnie momencie kobieta przyłapała swojego ukochanego. Gdy myślał, że w pokoju towarzyszy mu tylko ich buldożek francuski, nie mógł powstrzymać się od wygłupów. Wideo, na którym widać jak mężczyzna "tańczy" z psem to hit sieci!

Przerażona suczka ma zostać uśpiona. Widząc jej reakcję, weterynarz podejmuje nieprzewidzianą decyzjęPrzerażona suczka ma zostać uśpiona. Widząc jej reakcję, weterynarz podejmuje nieprzewidzianą decyzjęCzytaj dalej

Żona przyłapała męża na wygłupach z psem

Właściciel buldożka francuskiego wcale nie krępował się przed swoim czworonogiem i wspólnie z nim wyprawiał niesamowite rzeczy. Jedyny problem tkwił w tym, że mężczyzna nie wiedział, że znajduje się w ukrytej kamerze, a nagranie z wygłupów na kanapie wkrótce obejrzą miliony internautów z całego świata.

Wszystko nagrała jego rozbawiona żona. Kobieta prawdopodobnie chciała, aby domowe wideo nagrane bez specjalnej okazji, pozostało prywatnym skarbem - niedostępnym dla szerszej publiki.

Jednakże, kiedy tylko chwyciła za telefon i schowała się za rogiem pokoju, ujrzała scenę, która dosłownie powaliła ją na kolana. Wiedziała, że musi podzielić się nagraniem w sieci, bo inaczej nikt jej nie uwierzy.

Wideo jest doskonałym dowodem na to, że w duszach niektórych czworonogów gra muzyka. Buldog francuski, który jest pod opieką tego małżeństwa, okazał się niebywałym fanem muzyki hip-hop. Jego pan słuchał znanej piosenki z tego gatunku i dał się jej ponieść.

Mężczyzna podrygiwał głową w rytm muzyki, zerkając na swojego futrzastego towarzysza. Co zabawnego zrobił jego pupil? Perfekcyjnie go skopiował! Wystarczyła chwila, aby psiak dołączył do tańców i razem ze swoim właścicielem gibał się do znanej melodii. Zwierzak jest urodzonym tancerzem o świetnym poczuciu rytmu!

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nagranie z psem to prawdziwy hit

Kiedy wideo trafiło do sieci, w okamgnieniu zdobyło wielką popularność nie tylko wśród fanów hip-hopu, ale wszystkich tych, którzy uwielbiają obserwować zabawne poczynania zwierzaków domowych. Okazuje się, że radosne podrygiwanie razem z psiakiem udziela się nawet widzom.

Nagranie obejrzano prawie 30 milionów razy! Wcale się nie dziwimy - wygłupy mężczyzny i psa można oglądać w nieskończoność. Komentarze pod filmem również są niczego sobie.

- Nie wiem, kto jest słodszy, pies czy mężulek!

- Uwielbiam ten rumieniec, gdy zdał sobie sprawę, że są nagrywani!

- Kocham to oglądać, kiedy jestem przygnębiony, zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy.

Sami przyznacie - trudno się nie uśmiechnąć na widok tych uroczych wygłupów!

ZOBACZ WIDEO:

Wiemy, jak brzmiały ostatnie słowa ojca Zenka Martyniuka. Dotyczyły zwierząt, ujawniono je po 13 latachWiemy, jak brzmiały ostatnie słowa ojca Zenka Martyniuka. Dotyczyły zwierząt, ujawniono je po 13 latachCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: youtube.com

Następny artykuł