Nie wiedzieli, że są w ukrytej kamerze!
Źródło: youtube/ marcelokpz

Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała męża z psem na kanapie i wszystko nagrała

19 Sierpnia 2020

Żona zaczaiła się za rogiem pokoju i podejrzała nieświadomego męża, który siedział w samej bieliźnie na kanapie. Towarzyszył mu piesek rasy buldog francuski. Kobieta nie spodziewała się, że jej oczom ukaże się przezabawny widok. Takich wygłupów we własnym domu jeszcze nigdy wcześniej nie widziała!

Żona postanowiła wyciąć swojemu partnerowi niebywały numer, lecz sama padła ofiarą kawału. Co ją tak bardzo rozbawiło? Cóż, warto pamiętać, że większość właścicieli zwierząt domowych doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że więź opiekuna z jego pupilem potrafi być wyjątkowa. Czasem wydaje się, że obie strony porozumiewają się telepatycznie, bo nie potrzeba w niej zbędnych słów. Wystarczy jedno wymowne spojrzenie i już wiadomo, co chodzi nam po głowie. Co ważniejsze, czworonogi nie oceniają zachowania swoich właścicieli, dlatego w ich towarzystwie nie trzeba się przejmować tym, co sobie "ludzie sobie pomyślą". Razem z psem czy kotem można pozwolić sobie na popuszczenie wodzów fantazji i dziecinne wygłupy. Zabawne show z udziałem jej męża i pieska miało miejsce na kanapie w jej salonie, w ogóle się tego nie spodziewała!

Przywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięPrzywiązali foksteriera łańcuchem do ściany na lata. Nagrano moment uwolnienia, pies popłakał sięCzytaj dalej

Żona przyłapała męża na wygłupach z psem

Właściciel buldożka francuskiego wcale nie krępował się przed swoim czworonogiem i wspólnie z nim wyprawiał niesamowite rzeczy. Jedyny problem tkwił w tym, że mężczyzna nie wiedział, że znajduje się w ukrytej kamerze, a nagranie z wygłupów na kanapie wkrótce obejrzą miliony internautów z całego świata. Wszystko nagrała jego rozbawiona żona. Kobieta prawdopodobnie chciała, aby domowe wideo nagrane bez specjalnej okazji, pozostało prywatnym skarbem - niedostępnym dla szerszej publiki. Jednakże, kiedy tylko chwyciła za telefon i schowała się za rogiem pokoju, ujrzała scenę, która dosłownie powaliła ją na kolana. Wiedziała, że musi podzielić się nagraniem w sieci, bo inaczej nikt jej nie uwierzy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki golden retriever podchodzi do kołyski dziecka. Później dzieje się niemożliwe, szczęka opada
2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są zadziwiające

Wideo jest doskonałym dowodem na to, że w duszach niektórych czworonogów gra muzyka. Buldog francuski, który jest pod opieką tego małżeństwa okazał się niebywałym fanem muzyki hip-hop. Jego pan słuchał znanej piosenki z tego gatunku i dał się jej ponieść. Mężczyzna podrygiwał głową w rytm muzyki, zerkając na swojego futrzastego towarzysza. Co zabawnego zrobił jego pupil? Perfekcyjnie go skopiował! Wystarczyła chwila, aby psiak dołączył do tańców i razem ze swoim właścicielem gibał się do znanej melodii.. Zwierzak jest urodzonym tancerzem o świetnym poczuciu rytmu!

Kiedy wideo trafiło do sieci, w oka mgnieniu zdobyło wielką popularność nie tylko wśród fanów hip-hopu, ale wszystkich tych, którzy uwielbiają obserwować zabawne poczynania zwierzaków domowych. Okazuje się, że radosne podrygiwanie razem z psiakiem udziela się nawet widzom.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policjant zastrzelił psa na podwórku. Wszystko na oczach właścicielki, porażające nagranie
  2. Tańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażenia
  3. Wrócił do weterynarza, aby zobaczyć, co dzieje się z uratowanym przez niego pitbullem. Piękna reakcja szczeniaka
  4. Przyłapała pracownika w salonie dla psów. Myślał, że nikt go nie widzi, robił niespotykaną rzecz
  5. Brutalny atak na koziołka w azylu. Zatrzymano podejrzaną osobę, która odcięła głowę zwierzęciu
  6. Wstrząsający wypadek na Śląsku, są ofiary. Właśnie przekazano dramatyczny komunikat

Źródło: lelum.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł