Poszukiwany mężczyzna nadal nie został zidentyfikowany
Źródło: facebook/ekostraz

Pilne: Wrocław. Złodziej ukradł puszkę z datkami na bezdomne zwierzęta. Potrzebna pomoc w zidentyfikowaniu mężczyzny

18 Lipca 2020

Złodziej bezkarnie grasuje po Wrocławiu. Dwa dni temu puszka z datkami na ratowanie zwierząt została skradziona z baru. Lokal dysponuje nagraniami z kamer, potrzebna jest pilna pomoc.

Złodziej został uchwycony na nagraniu we wrocławskim barze LAMUS w czwartek. Materiał ukazuje dokładny moment, w którym niezidentyfikowany mężczyzna postanowił zabrał z baru puszkę z pieniędzmi gości, które przeznaczone były na pomoc potrzebującym zwierzakom. Trwają poszukiwania mężczyzny.

Bieszczady. Niedźwiedź włamał się do samochodu turystów. Skusiła go prosta rzeczBieszczady. Niedźwiedź włamał się do samochodu turystów. Skusiła go prosta rzeczCzytaj dalej

Złodziej przywłaszczył sobie puszkę z pieniędzmi

Według postów na oficjalnej stronie koktajlbaru, LAMUS współpracuje z dolnośląską organizacją na rzecz humanitarnej ochrony zwierząt EKOSTRAŻ od połowy czerwca. Obsługa pochwaliła się obserwującym, że od tego okresu na barze będzie ustawiona specjalna puszka, do której można wrzucać dobrowolne datki na rzecz ratowania zwierząt we Wrocławiu. Inicjatywa baru spotkała się z ciepłym przyjęciem przez gości. Niestety, jeden z nich okazał się zbyt zachłanny, aby wspomóc organizację. Po jego wizycie puszka zniknęła. Na całe szczęście, monitoring udokumentował haniebne zachowanie złodzieja.

DZISIAJ GRZEJE:1.W krytycznym momencie ważył 35 kilogramów. Ludzie codziennie mijali bezpańskiego psa, nie pomagali
2. Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat

Znakiem rozpoznawczym mężczyzny z nagrania jest niebieska czapka bejsbolówka, którą nosił na głowie. Oprócz tego, był ubrany w czarną, rozpinaną kurtkę, białą koszulkę, luźne, ciemne spodnie oraz sportowe obuwie. Na filmie widać, że młody mężczyzna początkowo postawił kwiatek na barze, a następnie odczekał do momentu, kiedy barmanka będzie zbyt zajęta swoją pracą, żeby zwracać na niego uwagę. Kiedy odwróciła się w przeciwnym kierunku złapał puszkę i schował ją pod kurtkę.

EKOSTRAŻ oraz lokal LAMUS wystosowały prośbę do internautów o pomoc w zidentyfikowaniu złodziejaszka. Jeśli rozpoznajesz go to prosimy o kierowanie wszelkich informacji bezpośrednio do organizacji!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZOBACZ TAKŻE:

   1. Między zebrami ktoś schował klawiaturę. Tylko 1 na 12 osób potrafi ją znaleźć w 10 sekund
   2. Suczka rottweilera zaszła w ciążę, ojcem był malutki terier. Ich szczeniaki są jedyne w swoim rodzaju
   3. Kot nigdy nie miauczał. Kiedy zaczął, właściciele wiedzieli, że chce im przekazać ważną wiadomość
   4. Rodzina zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w górach. W domu odkryli niezwykłą prawdę
   5. Ojciec pozwala córeczce bawić się z pytonem. Nie widzi w tym nic złego. Wideo
   6. Właściciel wsadził do wody doga niemieckiego. Pies był przerażony

Źródło: facebook.pl/ekostraz

Następny artykuł