Zenek Martyniuk i koty
Źródło: eastnews/TRICOLORS i pixabay/amayaeguizabal

Wydało się, co mama Zenka Martyniuka robiła, gdy mały król disco polo płakał. Potrzebowała kota, dziś nie każdy rodzic by się zdecydował

25 Listopada 2020

Dziś jest królem sceny disco polo, który doczekał się nawet filmu o sobie, jednak nie zawsze pławił się w luksusach. Zenek Martyniuk pochodzi ze skromnego domu na Podlasiu, w którym wciąż mieszka jego 73-letnia mama. Okazuje się, że pani Teresa miała niezwykły sposób na Zenka, kiedy ten nie chciał spać. Potrzebowała do tego kota. Niemożliwe, co z nim robiła.

Zenek Martyniuk będzie bohaterem czwartkowego odcinka "Sprawy dla reportera". Król disco polo po raz kolejny wystąpi u Elżbiety Jaworowicz. Zenek został zaproszony do programu, ponieważ pomaga w zbiórce pieniędzy dla chorego dziecka z Podlasia, gdzie mieszka. Martyniuk jest dumny ze swojego pochodzenia, o którym często opowiada i z sentymentem je wspomina. Przy okazji kręcenia materiału o Filipku, reporterom udało się odwiedzić rodzinne strony Zenka, jego dom w Gredelach, gdzie wciąż mieszka matka muzyka.

Dwa lisy zostały nagrane podczas Dwa lisy zostały nagrane podczas "rozmowy". Można się popłakać ze śmiechuCzytaj dalej

Zenek Martyniuk "Sprawa dla reportera"

Zenek Martyniuk często angażuje się w akcje charytatywne. Teraz stara się pomóc Filipkowi Łukaszukowi, który walczy z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. 16-miesięczny chłopiec potrzebuje najdroższego leku na świecie. Rodzice walczą z czasem, aby zorganizować pieniądze na leczenie dla dziecka.

W "Sprawie dla reportera" poznamy nie tylko historię Filipka, ale i dowiemy się wielu ciekawostek na temat życia Zenka Martyniuka. Jego mama, pani Teresa opowie kilka sekretów z jego dzieciństwa.

- Mój reportaż jest próbą zrozumienia „fenomenu” Zenona Martyniuka. Jest powrotem do jego rodzinnych stron, których nigdy nie opuścił i jako „chłopak z sąsiedztwa” włączył się w pomoc choremu dziecku. Zenon wychował się z kotami na podlaskiej ziemi, która stanowi jego bazę i siłę – powiedziała „Super Expressowi” Elżbieta Jaworowicz.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rodzina z Chin myślała, że wychowuje psa. Po 2 latach prawda ich przeraziła, jak można się tak pomylić?
2. Wiemy, jak ma się Jerzy Stuhr po udarze. Zdradził swoje plany, a jego żona podzieliła się wzruszającym wyznaniem
3. Buldożek francuski bardzo chce jeść. Urządził pani przezabawną awanturę

Dzieciństwo Zenka Martyniuka z kotami

A jak wyglądało dzieciństwo Zenka Martyniuka? Okazuje się, że pani Teresa miała sposób na płaczącego małego Zenka. Dziś nie każdy rodzic by się na to zdecydował.

- Kota mu wrzucałam i z nim się bawił - wyznała pani Teresa.
- Wychowałem się z kotami - potwierdza gwiazdor.

Fascynacja mruczkami nie minęła 73-latce. Zenek wyznał, że mama w czasie pandemii czuje się świetnie i cały czas zajmuje się zwierzakami.

- Mama czuje się dobrze. Żyje sobie spokojnie na wsi, ma czyste powietrze, swoje ulubione zajęcia i oczywiście koty – uśmiecha się Zenek.

Owczarek niemiecki rzucił się na 7-letnie dziecko. Ojciec chłopca przerwał milczenie, zdradził szczegóły atakuOwczarek niemiecki rzucił się na 7-letnie dziecko. Ojciec chłopca przerwał milczenie, zdradził szczegóły atakuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

   1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
   2. Skandal z udziałem Polaka. Wyjechał na wakacje za granicę. Dopuścił się porażającego czynu
   3. Bohaterski jamnik uratował swoją przyjaciółkę. Bez niego bernardyn mógłby nie przeżyć
   4. Porażający materiał w Uwaga TVN. 60 skrajnie zaniedbanych psów odebrane lekarce weterynarii
   5. Brak słów, wyrzucili psa z 8 piętra. Nie przeżył, kara dla właściciela brzmi jak ponury żart
   6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie

źródło: se.pl

Następny artykuł