Daniel i Zenek Martyniukowie
Źródło: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News

Krnąbrny syn Zenka Martyniuka wyjechał na terapię ze szczeniakami? Wybrał bardzo egzotyczne miejsce

18 Listopada 2020

Daniel Martyniuk, syn Zenka Martyniuka miał zostać odcięty od pieniędzy! W ostatnim czasie syn króla disco polo sprawił rodzicom tyle kłopotów, że ci postanowili nie wspierać go dłużej finansowo. Zenek Martyniuk zapowiadał, że wyśle syna na leczenie. Czy Daniel właśnie zdradził internautom, że odbywa je na Bali i jest to dogoterapia?

Syn Zenka Martyniuka pochwalił się w sieci zdjęciem słodkich piesków. Daniel Martyniuk dodał do tego wymowny wpis, wskazujący, że chciałby odbyć dogoterapie lub już taką odbywa! Kilka miesięcy temu Zenek zapowiadał, że nie chce, aby narkotyki zniszczyły syna życie i zamierza wysłać go na odwyk. Jak widać prawdopodobnie nie rzucił słów na wiatr. Jednak miejsce tej terapii mocno zaskakuje!

Miała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdęMiała potężne obawy co do zachowania swojego kota w nocy. Nagranie z ukrytej kamery wyjawiło całą prawdęCzytaj dalej

Daniel Martyniuk wyjechał na Bali?

- Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię - mówił kilka miesięcy temu Zenon Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Małżeństwo Martyniuków miało wybrać ośrodek dla pierworodnego w USA. Swoje leczenie przechodziły w nim największe gwiazdy USA. Daniel mógłby liczyć tam na prywatność, byłby też odcięty od social mediów. Do wyjazdu jednak nie doszło, a Daniel coraz częściej był widywany u boku swojej byłej partnerki Faustyny! Rodzice zdecydowali się nawet zakręcić mu kurek z pieniędzmi. Jednak to nie oznacza, że nie wydadzą na jego leczenie.

- Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez pięć miesięcy 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel, i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary – powiedział informator "Twojego Imperium".

Czy syn Zenka Martyniuka pojechał na dogoterapię na Bali? Daniel pochwalił się w sieci zdjęciem z plaży, na którym widać małe pieski. Dodał do tego wymowny wpis, który może świadczyć, że podjął leczenie lub wkrótce takie się rozpocznie.

- Terapia relaksacyjna ze szczeniakami na Bali. Każdemu by się teraz przydała - napisał Daniel.

Jak zauważa se.pl, Martyniuk zareklamował na zdjęciu jedno z biur podróży. Czyżby nawiązał współpracę z ową firmą czy może zrobił to w ramach podziękowań za np. udany lot?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pomalowany na zielono, chory pies został znaleziony na ulicy. Prawda o jego sierści zadziwia
2. Grzybobranie pana Romana zakończyło się wielką atrakcją. Aż musiał przetrzeć oczy ze zdumienia
3. Dlaczego pies mruczy? Rozwiązanie zagadki nie powinno cię dziwić, istnieje proste wytłumaczenie

Na czym polega dogoterapia?

Czy młody Martyniuk odbywa dogoterapię? Innymi słowami jest to terapia, gdzie do pomocy wykorzystywane są psy. Zwierzaki pozytywnie wpływają na samopoczucie pacjentów, można się do nich przytulić, można się im wyżalić. Psy są bardzo pogodne, wspierają chorych na każdym kroku. Nie bez powodu mówi się o nich, że są najlepszymi przyjaciółmi człowieka.

Czy Daniel Martyniuk wziął sprawy w swoje ręce i zamierza uporządkować życie? Trzymamy kciuki!

Chow-chow urodził się z wyjątkową sierścią. Wygląda jak ciastko OreoChow-chow urodził się z wyjątkową sierścią. Wygląda jak ciastko OreoCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Zdjęcie skandalicznej ceremonii obiegło cały świat. Nie mieści się w głowie. W ich egzotycznej kulturze to norma
  3. Stary pies miał zostać uśpiony. Weterynarz zobaczył go i w ostatniej chwili zmienił zdanie
  4. Tysiące martwych zwierząt na duńskich drogach. Zakażone norki wypadły z transportu
  5. Chcą wprowadzić barbarzyński zakaz w Chinach. Chodzi o spacery z psami, tak źle jeszcze nie było
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Największe kosmiczne zderzenie w historii naszej galaktyki. Odkrycie wprawiło astronomów w osłupienie

źródła: se.pl, radiozet, wp.pl

Następny artykuł