Zenon i Danuta Martyniuk
Źródło: Screen z programu "dzień dobry TVN"

Szczere wyznanie żony Zenka Martyniuka. Ujawniła najbardziej skrywany sekret ich związku

8 Listopada 2020

Zenek Martyniuk został okrzyknięty królem disco polo. Popularność muzycznej gwiazdy nie słabnie od wielu lat, pomimo rodzinnych kontrowersji. Tym razem żona piosenkarza wyznała, jak naprawdę wygląda ich małżeństwo. Okazuje się, że w związku Martyniuków wcale nie jest tak kolorowo.

Zenek Martyniuk rozpoczął karierę muzyczną w 1989 roku, kiedy to razem z Mariuszem Anikiejem założył kultowy zespół Akcent. Wkrótce później ruszył w trasę koncertową, zawojowując nie tylko Polskę, ale też inne kraje europejskie. Na przestrzeni ostatnich 30 lat popularność gatunku disco polo zaczęła drastycznie rosnąć, wynosząc Zenka na szczyt sławy.

Zatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieciZatrzasnęła drzwi i nie mogła wejść do domu. Wtem kociątko dokonało prawdziwego cudu, nagranie jest hitem sieciCzytaj dalej

Szczere do bólu wyznanie żony Zenona Martyniuka

Dziś Zenon Martyniuk, nazywany przez fanów po prostu "Zenkiem", jest jednym z najpopularniejszych wokalistów polskiego gatunku muzycznego. Miliony rodaków nie wyobraża sobie prawdziwej imprezy bez zabawy przy jego hitowych piosenkach, a wielu z nich interesuje się także życiem prywatnym gwiazdora.

W ciągu ostatnich lat o życiu Martyniuków zrobiło się wyjątkowo głośno za sprawą licznych skandali z udziałem ich syna Daniela. Mężczyzna upija się i nagrywa filmiki, które umieszcza w sieci, chce się rozwieść z żoną i wszczyna awantury. Zenon oraz jego długoletnia partnerka Danuta niejednokrotnie zabierali głos w sprawie wybryków potomka, jednakże nigdy wcześniej nie zwierzali się z sekretów własnego małżeństwa.

Zenon chwali się, że żona, z którą wiedzie wspólne życie od przeszło 30 lat, jest jego największym oparciem w życiu. Jednakże co na ten temat sądzi sama Danuta? Żona piosenkarza postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości i szczerze przyznała, co jest największą bolączką ich związku.

DZISIAJ GRZEJE:1. Zostawiła szczeniaka sam na sam z nową opiekunką do zwierząt. Kiedy obejrzała nagranie z monitoringu, serce podeszło jej do gardła
Nowy podatek już od pierwszego stycznia. Odbije się nie tylko na kieszeni konsumentów, ale i na całej branży
3. Dla żartu pochwaliła się dziwacznymi zdjęciami z porodu. Internauci są zniesmaczeni, "powinnaś iść się leczyć"

Towarzystwo ukochanego psa największym wsparciem podczas samotnych chwil

Oprócz problemów, które przysparza jej ukochany syn, Danuta Martyniuk zmaga się z samotnością, wynikającą z napiętego grafiku męża. Kiedy Zenon wyrusza w kolejną trasę koncertową, najlepszym pocieszeniem okazuje się biały piesek rasy maltańczyk. Martyniukowie tak bardzo kochają swojego czworonoga o imieniu Czika, że chwalą się nim nawet podczas wywiadów.

- Mąż tyle lat wyjeżdża. Przychodzi weekend i wiadomo, że męża nie będzie w domu. Ja sobie czytam książkę i wychodzę na spacery ze swoją Cziką. Tak ma być i koniec - powiedziała w jednym z wywiadów.

Danuta i Zenon na przestrzeni lat nauczyli się akceptować blaski i cienie sławy piosenkarza oraz częste rozstania ze względu na jego pracę. Nie robią sobie wyrzutów o to, każde z nich ma własne obowiązki i pasje. Dziś potrafią cieszyć się czasem, który spędzają osobno, a przede wszystkim docenić ten, który mogą dzielić wspólnie.

Warto pamiętać, że ukochane zwierzęta potrafią przynieść wielką otuchę w chwilach rozłąki z najbliższymi osobami. Opiekunowie psów czy kotów z pewnością zdają sobie sprawę, że obecność czworonożnego przyjaciela działa jak plaster na ranę i potrafi odciągnąć myśli od nieprzemijającej tęsknoty.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zenon Martyniuk z Cziką

Starsza pani kilka godzin błąkała się po mieście. Odnalazł ją dzielny owczarek niemieckiStarsza pani kilka godzin błąkała się po mieście. Odnalazł ją dzielny owczarek niemieckiCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kotka rodziła co miesiąc. Właścicielka wzięła ją do weterynarza i odkryła prawdę o zwierzęciu
  2. Potwierdzono zagrożenie, ogłoszono pierwszy stopień alarmowy dla kilku województw. Potrwa do rana
  3. Golden retriever wygląda, jakby nosił maskę. Jego pyszczek jest niepowtarzalny
  4. Prezydent Przemyśla przerywa milczenie. Czy psy, które zagryzły 12-letniego Kamilka, zostaną uśpione?
  5. Przechodnie odebrali suczkę uzależnionemu od picia mężczyźnie. Niestety, było już za późno
  6. Dzisiaj skończyłaby 105 lat. Jak wspominamy Hankę Bielicką, ikonę polskiego kabaretu i sceny aktorskiej?
  7. Oszałamiająco szybki i łatwy przepis na ciasto bez pieczenia galaretkowiec. Żadnego wysiłku, a efekt fenomenalny

źródło: nowosci.com.pl

Następny artykuł