mewa kradnie picce
Źródło: facebook.com/Gian Andrea Squadrilli

Robił pamiątkowe zdjęcie na tle morza, w sekundę zbladł. Wszystko wydarzyło się znienacka

29 Lipca 2020

Zdjęcie i filmik, które miały trafić na relację blogera kulinarnego z Włoch miały przedstawiać kawałek pizzy trzymany przez niego na wyciągniętej dłoni na tle urokliwej zatoki, po której pływały statki. Sielankowa scena zaburzona została przez nagłe pojawienie się ptaka, który wyrwał mu jedzenie z ręki i odleciał. Mężczyzna był w szoku, wszystko nagrało się na jego telefon. Filmik mimo wszystko ukazał się na jego Instagramie.

Zdjęcie i filmik z mewą zdobyły dużo większą popularność niż dowolna recenzja lub fotka jedzenia udostępniona wcześniej na profilu mężczyzny. Blogger jest właścicielem restauracji w włoskiej miejscowości Sorrento. Chciał pochwalić się pizzą z cukinią swojego autorstwa. Gdy ustawiał się w malowniczej scenerii nie spodziewał się, że zuchwały ptak może przeszkodzić mu w sesji. Choć nie udało mu się dokończyć ujęcia z morską panoramą zyskał dużo lepszą promocję, dzięki uwadze internautów przykutej przez mewę.

Przygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosłoPrzygarnęli niewielkiego puszystego zwierzaka. Oniemiejecie po ujrzeniu co z niego wyrosłoCzytaj dalej

Zdjęcie uchwyciło atak ptaka

Gian Andrew Squadrilli wyszedł przed lokal by podzielić się ze światem swoim najnowszym dziełem. Gdy tylko zaczął nagrywać relację, został zaatakowany przez wygłodniałą mewę. Ptak porwał kawałek z jego ręki i odleciał ciesząc się swoją zdobyczą.

Nie wierzę w to. To pierwszy raz, kiedy coś takiego mi się przytrafiło. Mewa właśnie mnie okradła. Przysięgam, że jestem w szoku... Miała cały kawałek w dziobie i prawie straciłem palec. Ryzyko bycia influencerem. Ktokolwiek znajdzie mewę, niech każe jej zapłacić - stwierdził restaurator.

Choć instagramer udaje oburzenie na zachowanie ptaka powinien być mu wdzięczny. Jego filmik zdobył dużą popularność w sieci, promując przy okazji resztę treści na jego profilu, oraz jego restaurację.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze
2. Ogromne poruszenie w sieci. Przed chwilą Michał Szpak pokazał miłość swojego życia, jest zdjęcie
3. Chihuahua został porzucony na lotnisku. Znaleziono przy nim poruszający list

Mewy przyzwyczaiły się do ludzkich pokarmów

Mewy często kradną jedzenie ze stolików restauracji lub wydziobują co smaczniejsze kąski ze śmietników. Rzadko jednak są na tyle zuchwałe, by zabrać coś człowiekowi prosto z ręki. Te morskie ptaki w stanie naturalnym polują na pływające przy powierzchni ryby. Wiele z nich przyzwyczaiło się do żerowania na pokarmach pozostawionych przez ludzi. Duża część mew żyje w pobliżu miejscowości turystycznych. Odwiedzające je osoby często karmią je chlebem lub resztkami zjedzonych w nadmorskich restauracjach posiłków. Biolodzy i weterynarze ostrzegają jednak, że ludzkie jedzenie może wyrządzić im krzywdę.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Wśród 99 kotów ukrył się 1 pies. Tylko najbardziej spostrzegawczy potrafią go znaleźć w mniej niż 30 sekund
  3. 17-latek ożenił się z 51-latką. Jak wyglądają i jak im się wiedzie 18 lat później?
  4. Odbiera mowę, przyznali się dlaczego porzucili psa. Nie mieści się w głowie
  5. Psy Przemysława Salety wpatrują się w 1 punkt. Zdjęcie z jego spektakularnego mieszkania podbija internet
  6. Szczecin. Było parno i duszno, na zewnątrz 30 stopni. Mężczyzna zamknął szpica w aucie i poszedł
  7. Rząd podjął decyzję. Opublikowali nowy zakaz ws. międzynarodowego ruchu

Źródło: kochamyzwierzaki.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł