amanda hys zdjęcie
Źródło: twitter/amandahys7

Zrobiła zdjęcie kotu w oknie. Niespodziewanie odkryła niezwykłą rzecz

26 Października 2020

Zdjęcie stało się hitem w sieci, a to za sprawą otoczenia. Właścicielka próbowała wykonać fotkę kotu w oknie, jednak efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania. Kiedy kobieta spojrzała w aparat, sama nie mogła uwierzyć. Zdjęcie stało się viralem. Zobaczcie, dlaczego.

Zdjęcie Amandy zrobiło furorę. Właścicielka kociaka przez przypadek odkryła, że jej zwierzę ma boskie moce. O kotach często się mówi, że rządzą nami i to my, ludzie jesteśmy dla nich. Teraz wszystko stało się prawdą. Zdjęcie udowodniło tę tezę. Koty mają moce boskie i mogą robić wszystko.

Zauważyła skulonego pitbulla na ławce. Prawda ją przeraziła, konieczna była pomocZauważyła skulonego pitbulla na ławce. Prawda ją przeraziła, konieczna była pomocCzytaj dalej

Zdjęcie kota rozwiązało odwieczny dylemat

Amanda zrobiła zdjęcie swojemu ukochanemu kociakowi o imieniu Clyde. Miało wyjść słodko i romantycznie, a wyszło zabawnie i nieco strasznie. Okazało się, że koty naprawdę posiadają boskie moce, teraz już nikt i nic nie może temu przeczyć. Kobieta była tak zachwycona tym, co udało jej się zamieścić na zdjęciu, że podzieliła się nim na Twitterze. Internauci zgodzili się ze wszystkim, co napisała. Koty naprawdę mają nad nami władzę.

DZISIAJ GRZEJE:1. Kraków. Pies załamał się po stracie właścicielki? Nowi opiekunowie pozostawili go na pastwę losu
2. Jeszcze tylko 4 dni. Pieniądze dostaną tylko ci sprytni, którzy zdążą na czas
3. Założyła kamery w domu, aby sprawdzić, co robi border collie. Widok bardzo ją zasmucił

- Zrobiłam zdjęcie kotu, który spogląda przez okno i przypadkowo okazało się, że ma moce boskie - napisała Amanda.

Zwykły przypadek spowodował, że chmury znalazły się w takim miejscu, jakby kot na nich siedział. Nieświadomie mruczek stał się "boskim władcą". Wygląda jakby patrzył na wszystkich z góry i nami zarządzał. Clyde stał się niemałą gwiazdą w sieci.

Biały kot jest rasy ragdoll i maine coon.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

Następny artykuł